Перник-7

  • 20 131
  • 304
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 109
Здрасти момичета Hug Днес е Събота и май ще имам повече време за чат.
Ели, сори за дребчо Sad, милото детенце. Дано се оправите по-бързо. Имам една травка дето помага при разстройство. Сестра ми даже наскоро дава на Деян, че и той беше с такъв гаден вирус. После ще идвам на квартала( някъде около 5 часа)  и ако искаш ще ти донеса.
Нещо тука ми подхвърлят разни реплики, че шефа казал, че ще си стоя в тоя магазин до Нова година Shocked ooooh! дано не е вярно, чеееее просто не се виждам.
Юле, какво ремонтирате? Ние, разгеле приключихме. Засега. Но докога ли?!?

# 106
  • Мнения: 589
Еееее, Боби, чак сеса прочетох за билката и че ще изваш насам! Благодаря за желанието да помогнеш! Вече сме малко по-добре, няма Т, но още е с диария. Rolling Eyes Давам лечебна хумана, ентерол и разни други илачи, на диета е. Дано преминава вече! Но ако знаеш името на тревата-казвай! Ще я търся. Знам за поддъбиче, но не съм си набрала, пък и е ужасно горчиво! Sick

# 107
  • Мнения: 109
Ели, колкото и гадно да звучи, тревата се казва "дрисливче". Татко ми я бере отнякъде. Ако искаш само ми кажи и ще гледам да уредя нещо. Може и по телефона да ми се обадиш.
Тоя вирус е такъв да му се невиди, отвратителен и все по дечицата удря

# 108
  • Мнения: 589
Боби, благодаря ти!  bouquet Все пак няма да му давам треви, защото положението се усложни и вчера привечер щяха да ни вземат в отделението, но засега се размина. Малчо е с ларингит и денонощно слухтя около него, да не направи пристъп. Има съмнения за алергия... Whistling Tired

# 109
  • Мнения: 109
Еееееей, много съжалявам за сполетелите ви беди Ели.Стискам палци за бързо оздравяване. Praynig Малката душичка. При кой ви изпратиха за проверка дали е алергия? При Стефанова ли?

# 110
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Ели, дано малчо се оправи бързо и да нямате алергия  Praynig

# 111
  • Мнения: 109
Здрасти момичета HugЕгати гадното време, а? Как сте иначе? Ели детенце по- добре ли е? Дано Praynig
Светле Hug как е малкия сладур? Да го нацелуваш от мен. Нещо за Тити да се чува?

# 112
  • Мнения: 1 608
Боби се върна и темата живна.   bouquet
Ели оздравявайте бързо.

При нас много и нищо за разказване. Хайде друг път при повече време за форум.
Започвам да работя.

Хубав ден!

# 113
  • Мнения: 255
Привет, девойки!

Ели, много съжалявам за детенце  Sad. Представям си и на теб какво ти е... А сега как сте - има ли подобрение?

Коте, Светле, много сте кратки, ха, напишете нещо по-подробно зо дечица.

# 114
  • Мнения: 3 372
Ехо, здравейте Hug
Пак темата ни заминала на втора страница Naughty Не пишете Tired
Разказвайте как я карате Flutter При мен нищо интересно.....подложила съм се на разни режими и диети. Поставила съм си цел и този път съм решила да я изпълня докрай. Peace Вече втори ден не пуша Peace още еднар цел Crazy И това е общо взето

# 115
  • Мнения: 109
Привет и от мен в този.....горе-долу хубав ден.
Мимка, браво за непушенето. Стискам палци да устискаш. Grinning И за другите цели също.
Аз пак съм на работа.Не ми дават много да пиша Rolling Eyes-много работа има тука и не се добирам до пеце-то. Когато мога пак ще се включа.
Девойки как се дечурлигата? Оздравяха ли? Подобряват ли се?
Пишете, плиииииииииз Wink

# 116
  • Мнения: 255
Привет, мацки!

Милена, браво за цигарите и за диетите. Ама аз доколкото си спомням на срещата не пушеше - значи пак си ги започвала. Аааа, не бива така  Naughty! Недей да правиш моята грешка.

Боби, как е хавата? Така като има повече работа, не ти ли минава времето по-бързо? Как е Вики - ходи ли на детска или още стачкуват?

Ели, как е положението при вас? Има ли подобрение? Стискам палци вече всичко да е минало и вече да сте забравили  Praynig!

# 117
  • Мнения: 109
Какво да ти кажа Ани, хавата е мрачна.От толкова работа хич даже не ми минава времето.А и нещо тука ми спрягат изречения, че шефа казал, че ще си остана в тоя магазин и занапред Shocked, което просто ме разбива. Дано не е вярно, щото....Утре ще говоря с него да видиме.Ако наистина така е решил ...не знам....сигурно ще напусна. То не се напуска туку така работа в това несигурно време, ама....тоя график хич не ме устройва.Направо ме разбива.От понеделник до събота - егати, аз нито мога да си свърша нещо, нито детето да си видя.Прибирам се като бито куче и се трупясвам, а Вики иска да си играеме, а вечеря трябва да се прави и т.н.
Не знам...дано се уреди нещо

# 118
  • Мнения: 589

Ели, как е положението при вас? Има ли подобрение? Стискам палци вече всичко да е минало и вече да сте забравили  Praynig!
  Калоян е малко по-добре. От ларингита му издрезгавя гласа, кашля, дави се при хранене от най-малките парченца... Лекуваме се вкъщи и не излизаме Tired, угаждам му за всичко, за да не се напъва да реве или пищи, #Crazy измисляме нови занимания, да не скучае и така.

# 119
  • Мнения: 109
Милата душичка, дано се оправи по- бързо. А ти как си Ели? Представям си какво ти е .То това напрежение ще ни издяде.Каката помага ли ти?

Общи условия

Активация на акаунт