Перник-7

  • 20 054
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Мими,прочетох в една друга тема,че можело и по 20 страници да са темите,без да ги заключват.Ако искаш ще пробваме с тази.  Wink
ок Peace Мислех, че може до 15

# 16
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Няма вода... Sad отврат. Тъпо е. Не е честно.... тъкмо дойде майстор да оправя мазето, то водата спряна... как да не се ядосва човек.  Sad

# 17
  • Мнения: 109
Еееееее, кофти Галски. Дано е за малко.

# 18
  • Мнения: 255
Честит рожден на Мария на мама Ели! Да е жива и здрава, усмихната, все така умна и мамина отмяна!

Как сте, хора? Как е настроението?

# 19
  • Мнения: 109
Ани, какво сатва с избора на подарък за свтбарите?

# 20
  • Мнения: 589
Здравейте, банда!!! Hug
Благодаря за поздравленията!  bowuu Снощи изпразнувахме, беше готино, Мими получи страхотни подаръци, тортата беше супер! Мамината много се изкефи и се сърдеше, че деня свършва! Калоян е по-добре. Ще си пътуваме в неделя и тогава ще се включвам по-често! Целувки!!! Heart Eyes

# 21
Момичета,какво става-ще се срещаме ли???Ще има ли купон????

# 22
  • Мнения: 3 372
Момичета,какво става-ще се срещаме ли???Ще има ли купон????
Хайде организирай един и сме там Heart Eyes

# 23
Ама така кажете! newsm12Такааааа..да видим!Нека всяка от вас да напише кой ден от следващата седмица(по-точно коя вечер)има въэможност да излезе за два-три часа и къде предлага да отидем!После ще гласуваме!Аз съм първа-мога всеки ден и отивам където искат другите newsm51

# 24
  • Мнения: 3 372
Ха ха, ми аз съм свободна /в смисъл нямам деца/ обаче ходя на работа Crazy Често до късно...ама ако измислите нещо ще гледам да дойда

# 25
# 26
  • Мнения: 109
Пичове, чуйте новината - От утре затварят Мултиплекса за основен и тотален ремонт, и ние съответно няма да работиме(което в общи линии е супер), и аз съответно няма да имам достъп до компюууууутъъъъър newsm45 newsm45 newsm45 и така един месец Weary, и съответно няма да мога да си лафя с ваааааас newsm45 newsm45 newsm45
Ако организирате среща - пишете ме и мен, независимо от датата и мястото, щото нали сега съм свободен електрон( за справка гореизложената информация). Само ви МОЛЯ НАСТОЯТЕЛНО да ми звънне някой и да каже за туй паметно събитие.

# 27
  • Мнения: 3 372
Съжалявам Боби Cry
Ако има среща ще ти дрънна една шайба Peace

# 28
Да,миличка-задължително ще ти се обадиме!Дотук изглежда никой няма претенции за дата и място!Тогава защо не в петък?Нали е ден на майстора???(За 07.09. става въпрос)Казвайте-можете ли за тогава и впоследствие ще решим къде!И имайте предвид,че съм мнооого сериозна и ако ме "метнете" ще видите вие smile3513 smile3512 bash box smile3554

# 29
  • Мнения: 109
07.09. ме устройва идеално. Нека и другите момичета кажат, дали одобряват датата
Съжалявам Боби Cry
Ако има среща ще ти дрънна една шайба Peace
Благодарско предварително душка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт