детски печатчета- откъде?

  • 2 545
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 857
veka , тези ли купи?
....
Интересува ме какви други картинки се получават, освен малинка, сърце, цвете.

Получават се четирите картинки,които виждаш на предната страна: ягода,малина,цвете и малко цвете с надпис и това в три различни цвята.Печатчетата са много малки с дължина около 3 см и честно казано не мисля,че са подходящи за дете на 2 г. и малко.Дъщеря ми натиска с пълна сила и естествено отдолу излиза едно цветно петно  Laughing,но тя се радва.Аз за рождения ден й купих едни ZOO на Totum  http://www.totum.info/site/producten/200_68_detail.html и съм много по-доволна при това са някъде около 7-8 лв,а тези мъничета на Trudi са 10 лв!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 857
Онзи ден видях,че ги има и в Мола-магазина на Модабар го направили за такива детски аксесоари,тетрадки и разни джунджуриики!
Вчера предвидливо не минах покрай него  Crazy

 Laughing А аз влязох и след дълги колебания между едни пластелини в кутии и с различни формички,от които могат да се правят рози,нещо като спагети и т.н. на Giotto и едни флумастери пак на същата фирма и всичко това почистващо се с вода взех флумастерите,които са 6 цвята плюс два магически, които изчистват писаното с цветните и у нас е постоянно писане и брисане Laughing
Има толкова изкушения за децата!

# 17
  • Мнения: 8 505
B Simba съм виждала комплект от 12,би трябвaлo да ги има и в Xиполенд,a тези на SES ги има в Koмcед.

Общи условия

Активация на акаунт