Обица на пъпа

  • 138 960
  • 515
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 37
маико мила!!! каква касапница. мен изобщо не ме боля ходих в специално ателие за пирсинг тук в испания и след като ми проби пьп4ето ми даде едно специално цапун4е да се мия с него като се кьпя и готовооте на втората седмица си сложих друга обица и нямах никакьв проблем.МОЛЯ ВИ ДОВЕРЕТЕ СЕ НА ПРОФЕСИОНАЛИСТИ А НЕ НА НЯКАКВИ НАБЕДЕНИ КОЗМЕТИЦИ ИЛИ КАКВОТО И ДА Е ТАМ #2gunfire

# 466
  • Мнения: 43
Преди час си пробих пъпа и аз !!
Обаче имам един въпрос, момчето ми каза да мажа мястото 2-3 пъти дневно срозова вода, но не разбрах сега след като я проби дали трябва да я мажа или чак утре ?

# 467
  • София
  • Мнения: 1 914
A бе каква розова вода.  #Cussing out Вземи си кислородна вода- сутрин и вечер, както и промивай преди това с антибактериален сапун. Накрая слагай антибиотик- Банеоцин например. След 7 дни спираш с кислородната и продължи известно време с физиологичен разтвор.

# 468
  • Мнения: 43
Така ми каза този, при когото се пробих. Там съм си пробивала и носа, и езика и не съм имала проблеми (носа също го промивах с розова вода)...Незнам защо така реагираш  Peace

# 469
  • София
  • Мнения: 1 914
Aми щом си се пробивала и преди, би трябвало да знаеш как и по колко да промиваш.
Просто за пръв път чух за това приложение на розовата вода. А не е като да се интересувам от скоро от пиърсинг.  Peace

# 470
  • pomorie
  • Мнения: 848
и аз имам опит с обицата на пъпа  #Cussing out много ми харесваше и след доста мислене един ден се събудих и тръгнах към ателието.самата процедура не е нещо особено болезнено но аз по принцип съм притеснителна и с ниско кръвно(шашкам се винаги предварително)та след това ми прилоша но нищо страшно няма.....бях много доволна но така и не можа да заздравее добре все ми сълзеше и започна да набира.така се мъчих с разни мазила месец и половина-два и след това разбрах че съм бременна-бях вдигнала температура и една шашната лекарка си помисли че може от възпалението да е и ме накара да я махна(за няколко месеца)но мястото не беше заздравяло и естествено се затвори....та до там с моите копнежи по обица на пъпа-сега отново се замислям но незная дали първия опит не показа че организма ми не я приема или просто се беше възпалила.......още не съм решила дали да пробвам отново

# 471
  • Мнения: 4
Здравейте,
аз имам обеца на пъпа от 5 години и половина - при пробиването не всичко беше наред, възпали се много, тогава ми изписаха Бивацин спрей и правих промивки с йодеспт - всичко се оправи и си сложих хубава нова обичка /не медицинската/  Grinning Така си носих обецата 5 години до преди месец и малко - зачерви се, и започна да ме дразни - махнах я и пак с бивацина - оправи се, сложих я и пак всичко ок, но след две седмици ми направи същия проблем. Бивацина ми свърши, а го няма вече никъде, мазах се с други неща, които ми дадоха в аптеката, но в момента, в който сложа обецата и пак се зачервява и понякога боли - възпалява се. Направо ще умра  #Crazy толкова си обичам обецата, днес дори бях на лекар - изрепчи ми се, че като ме дразни да я махам без да ми каже какво да правя - и първият път лекарят реагира така. Имате ли идея как да постъпя? Благодаря  Hug

# 472
  • Мнения: 2 009
Искам да попитам има ли мама ,която да си е запазила обичката през бременноста? Например ако сложа някаква халка-не ми се иска да я махам ,защото 3 път едва ли ще го дупча пак newsm78 newsm78 newsm78

# 473
  • Мнения: 45
Аз си носих обицата през цялата бременост, само като тръгнах да раждам я свалих и след това си я сложих пак.

# 474
  • Мнения: 5 258
Искам да попитам има ли мама ,която да си е запазила обичката през бременноста? Например ако сложа някаква халка-не ми се иска да я махам ,защото 3 път едва ли ще го дупча пак newsm78 newsm78 newsm78

Да аз съм такава мама Wink Свалям си обицата понякога, защото леко ми се зачервява горната дупка и ме е страх да не се възпали. Купих си силиконова, която е по гъвкава.

# 475
  • Мнения: 6
И аз много искам да си сложа... ако успея да се приведа във форма до края на годината няма да се замисля да го направя Simple Smile
Дори съм си избрала да го направя при една лекарка, която извършва подобни маниполации Simple Smile Аз ужасно се страхувам от игли и кръв и пробиване на каквото и да било, но ще я помоля за  малко райски газ (както преди ваденето на сливиците), за да не гледам и да няма ексцесии, защото имам навика да припадам Simple Smile

# 476
  • Мнения: 2 009
И аз много искам да си сложа... ако успея да се приведа във форма до края на годината няма да се замисля да го направя Simple Smile
Дори съм си избрала да го направя при една лекарка, която извършва подобни маниполации Simple Smile Аз ужасно се страхувам от игли и кръв и пробиване на каквото и да било, но ще я помоля за  малко райски газ (както преди ваденето на сливиците), за да не гледам и да няма ексцесии, защото имам навика да припадам Simple Smile
според мен пробиването трябва да се прави в пиърсинг студия, а не в лекарски кабинети или в козметични салони Peace

# 477
  • Мнения: 123
angel_ss , както съм писала по-напред пробвай с оксикорт/или някакъв негов заместител , вече не съм сигурна кое го има в аптеките и кое е спряно от производство , но най-добре някакъв спрей с лек антибиотик/ , на мен ми се позачервява леко веднъж годишно , пръсвам няколко пъти и вс е ок  Peace

# 478
  • Мнения: 4
много ти благодаря за отговора!  Hug точно там е проблема - бивацина ми спираше инфекцията от раз, а никъде го няма вече  newsm78 днес ще потърся това оксикорт дано го има него  Sad много искам да продължа да си я нося  Rolling Eyes

# 479
  • Мнения: 356
izvinqvam se predvaritelno za latinicata...

probvai da smenish obecata problema moje da idva ot neq,tova moje da e nqkakva alergichna reakciq...sloji si nova i sledi kakvo shte se sluchi...i tova e variant za tvoeto stranno zachervqvane

Общи условия

Активация на акаунт