Мами в Норвегия - 5

  • 18 136
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 294
Роза, може някой път да се сре6нем и да има... newsm64

# 16
  • Мнения: 2 786
Да, за инженер.

# 17
  • Мнения: 1 294
Браво на него, 4е 6те види6 те не са много по у4енето...

# 18
  • Мнения: 2 786
Баш по ученето са си!
Щом нямат гаджета на тия години ... значи нещо им има.
УЧАТ!  Joy

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 22:53 от sLavs

# 19
  • Мнения: 1 294
Е аз имам предвид по об6то, не за него конкретно де... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 786
Той ми е много хубав и умен.
Амбициозен, ама му трябва двигател да го дърпа напред и да не го оставя да се разсейва.
И катализатор също Simple Smile
И като гледам аз ставам за тая работа Simple Smile

Дано компа дойде преди него ...

# 21
  • Мнения: 3 674
Славс....решението ти е добро наистина.Тъкмо те мислех как  ле щеше да го  мъкнеш тоз  комп с тебе по самолетите.... Crazy Ама  сега вече   нямаш този проблем...с лаптопчето под ръка...и айде в Норге  Grinning

палачинке
... и аз много ще се радвам да се срещнем.  Hug А нашите мъже определено ще си паснат и  ще има да си говорят за Бил Гейтс и за компютри цяла нощ ако искат....  hahaha ...а ние с теб ще си разменяме рецепти... Joy

А м/у другото в четвъртък ми идва на гости другата ми много скъпа приятелка... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...тя живее близо до Осло...и ще остане цели 5 дни при мен.  Hug Вече купих бяло и червено винце,скаридки които ще панираме, малко сьомга и разни други глезотийки....и ще си готвим вкусотии...  chef Отиде ми диетата.... ooooh!

А  пък  да ви се  похваля, мъжо за първи път се отделя от мен и ще ходи с колегите си   на балкан ...този уикенд  FlutterЦялата фирма..на хитта. Някои от колегите му  ще дойдат с половинките си..Моя и  мен ме покани, ама нещо техните студени балкани не ме густират...  CrazyОсвен това и Сисито идва, а тя ми е по-важна в момента от норвежките балкани... Mr. Green  Тях ги виждам всеки ден през прозореца си..а Сиската я виждам 1 път на годината... Heart Eyes

Така че сме много щастливи, че ще сме си само двечките   в къщи. Mr. Green В събота вечер може и на пиано-бар да идем,зависи как ще се подкараме... Joy

Къде са другите девойки... newsm78 ...ние трите сме май най-активни в последно време... Rolling Eyes  "ааааа.... шъ раздаваме жълти картони"...за слабо участие в темата!...  Mr. Green


Палачинке...аз съм свирила много пъти на кораба FjordLine от Bergen до New Castle...и той спираше в Haugesund за 10 минутки да качи пасажерите...

Ако съм знаела че те "има на бял свят" щях да ти се обадя и да ти направя едно евтини трипче да се качиш на кораба... Sunglasses Та щяхме да  отидем  малко на шопинг в Ню Касел.  Wink Ти сигурно си хващала това  корабче и си ходила до Англия....Такива готини неща има там.... Heart Eyes

Нашите бармани от кораба  ти бяха градски... от Хаугезунд...много бойни пичове. Hug 
 Такъв смях е имало с тях... Joy


Оффффф...докат съ наканя да пиша...  ooooh!  .....вие  изполягате да нанкате... Rolling Eyes


Лека нощ на всички норвежки девойки.....бъдещи и настоящи...и до утре!!!  Hug

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 00:46 от roza66

# 22
  • Мнения: 2 786
Добро утро, момичета!

Късметлийски уикенд, а Розе?
Радвам се, че ще си имаш скъп гост Simple Smile

Аз отивам пак да спя Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 294
Абе Роза с този ферибот ме наведе на мисълта, 4е преди няколко години се бях запознала с една мацка в ICQ: Ани, дето живее6е близо до Bødo и работе6е на ферито съ6то, ама не това а онова дето ходи на север от Берген... да сте се заси4али слу4айно...?
Ина4е аз не съм се ка4вала на тоз кораб и изоб6то избягвам, 4е имам морска болест. Ина4е украинката и мъжът и много ходят и тя само си пазарува ама той работи на платформа и сигурно изкарва много пари, ние сме скромни: сис.админ. и график... трябва да си правим сметката Simple Smile
А ина4е Хаугесъндските мом4ета си ги бива ама много къркат бе ужас...Simple Smile Сигурно си попадала във вестниците, има6е много статии за но6тния живот в центъра, 4е кат се напият много се бият (то с тия от съседната комуна де).  fightnewsm09

# 24
  • Мнения: 1 062
Тука сме, къде ще ходим Simple Smile Гледам си болния мъж и воювам с личния му лекар Wink Ама съм много добра в това ( да се самопохваля newsm56). Извоювах му 1 седмица болнични и направления за 2 специалисти Joy А иначе и той ще ходи на хитетур от работата си този уикенд Joy
Използваме с приятелки слънчевите дни за срещи и така си минава времето.
Смях в залата, със закъснение честито на рожденика newsm38, да ти е жив и здрав.

# 25
  • Мнения: 2 786
Какво му е на мъжа ти, та чак на хирург да ходи?  Sad

# 26
  • Мнения: 1 062
Не на хирург, а уши нос гърло. Има синузит, който се повтаря всяка година. Но тази година му е за 2 път, а доктора само му казва да чака, че то ще си мине. На една снимка не пожела да го прати, но му изписа антибиотик. А мъжа ми не е от глезльовците, за да си остане в къщи, значи наистина е болен. На моменти ми писва от тукашните доктори, макар че работя в системата.

# 27
  • Мнения: 1 294
Аз не мога да кажа, 4е съм недоволна... по скоро нямам мнение. Да наистина, малко го карат от горе от горе, ама когато бях в болницата да раждам има6е някой ситуации в които се убедих, 4е като иде ре4 за сериозни не6та, си разбират, при това много. Ина4е пък в БГ докторите зву4ат много компетентно, ама като гледам как раздават антибиотици като бонбонки "тик так" и как нямат пари на една конференция или форум да идат, не знам дали не е само зву4енето да им е компетентно. Имам 4увството, 4е нямат достъп до нова информация.
Ина4е ние преди бяхме много недоволни от ли4ния си лекар и накрая го сменихме с друг, който ни препоръ4а на6 приятел лекар (ама специалист) и сега сме при новия и сме доста по доволни.

# 28
  • Мнения: 2 786
Черни овце има навсякъде.
Човек трябва да си знае правата!
Дано мъжът ти се оправи, ркб.
Аз като дете имах синузит няколко години подред, после 10 поредни лета на морето и `го изхвърлих`, както каза лекарката Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 062
Той по принцип си има проблеми с носа, та го водих на лекар в Бг, за да получи диагноза най накрая. Беше впечатлен. Да, съгласна съм, че когато е нещо сериозно си разбират от работата. Въпроса е защо в повечето случай се чака да стане сериозно. Имам лични наблюдения и в 2 страни, така че виждам разликите.
sLavs , ти как се излекува? Изпробвали сме всичко, което намерих в нета и чух от познати.При нас не помага. А това със знаенето на правата е само половин свършена работа. За тях е по важно, че " ние не правим така".

Общи условия

Активация на акаунт