Отговори
# 45
  • Мнения: 3 457
До скоро бях фен на българските дрешки и бельо.Обаче е факт,че някои турски са с по-добър външен вид и цветове.
Подкрепям те напълно.
В понеделник ще отваряме магазин за детски неща.
Заредили сме и турски и български дрехи.
Българските изглеждат ужасно но фона на турските.
Мисля,че дълго ще си ги продаваме. Sick
В складовете ми изглеждаха добре,но като ги наредих до турските се ужасих, а и цените им са по-дебели.
За бебешко харесвам единственно на Вис виталис моделите,цветовете и бродериите им са супер,но за Пловдив не става.Всеки си мисли,че в борсата ще ги купи по-евтино. Sad
откриваш разликата нали  Laughing и на мен в началото ми се виждаха перфектни,но след като се разтърсих из Турция ,открих ,че са пълни боклуци българските  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 039
Харесвам дрехите на Некст ,но обувките им според мен не струват и не купувам такива. WinkБях се навила да взема GEOX,ама нещо на живо не ми харесаха и се отказах,и май добре направих. PeaceА разни измислени марки ги пускам покрай ушите си,не робувам на това непременно да е марково.
Аааа, не съм съгласна с теб  Naughty Имаме прекрасни обувки Некст, такава красота, дизайн и здравина  Heart Eyes Peace

# 47
  • Мнения: 2 936
...Бях се навила да взема GEOX,ама нещо на живо не ми харесаха и се отказах,и май добре направих. ...

защо... newsm78 

последните които купих за Алекс са тези

# 48
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И на Geox и Next подметките на детските обувки ми се струват твърди и неудобни,като мерехме децата ходеха като роботчета.Малката ги събу и каза,че не ги иска,по-показателно от това няма накъде.Пък и из форума напоследък много се оплакват от първите. Peace

# 49
  • Мнения: 2 039
И на мен не ми харесва дизайна на Geox, простеят ми  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 101
Нито едните, нито другите предпочитам.

# 51
  • Мнения: 104
предпочитам турски
на българските им куца дизайна
сега като се замисля, май изобщо не ги заглеждам

# 52
  • Мнения: 429
днес се връщам от Турция и осъзнах, че и в турските дрехи има разлика между марките и то огромна- Самите турци ги делят на три класа- нисък среден и висок. Направих супер пазар от средните и високите, като клас. Ниският им клас е като китайските според мен. Супер неща купих за магазина и съм доволна.
И сега като ги съпоставя с българските, който съм купувала- пак от добри фирми - ами не може да не отбележа, че турските са значително по красиви, а и материите ми харесват повече.
Но все пак ще трябва да заредя и българско, защото има майки който държат на него.
Благодаря на всички за отговорите

# 53
  • Мнения: 2 936
mirtama,виж и тези на Руди-но започват от 92 размер.

# 54
  • Мнения: 429
мога ли да ги видя някъде в интернет. Защото като търсих с гугъла ми излиза една фирма Руди, но каталогът е само за дамски и мъжки дрехи.

# 55
Ние пазаруваме от турските. Не мисля, че е хубаво да делим марките, важно е да те кефи и да има това, което търсиш, но ви предпочитам нещо, което като го видяхме ни взе ума - Free Junior - турска марка. Ровнах се в нета и открих, че е на първо място по класа сред турските производители, а това не е малко...Дано и след прането да останат толкова добри Simple Smile

# 56
  • Мнения: 255
за сведение на мамите бебшки дрешки вече има и италиянски в няколко магазина в София, и откровено казано са невероятно качествени...абе италиянска му работа Simple Smile)

# 57
  • София
  • Мнения: 44 133
обаче сигурно и цените са им по-високи отколкото на бългърските и турските....иначе то и немски и английски и разни др народности и "маркови" има...но цените са им малко по-иначе, от колкото на БГ и турските...

# 58
  • Мнения: 10 758
Предпочитам български.Обаче купувам това, което ми хареса.Качеството и на турските, и на българските е почти еднакво.

# 59
  • Мнения: 639
Предпочитам български.Обаче купувам това, което ми хареса.Качеството и на турските, и на българските е почти еднакво.
То българските ги шият от турски платове(от италиянски фабики в Турция),така че е нормално да са с еднакво качеств дори с италиянските. Peace

Общи условия

Активация на акаунт