Час при д-р Г. Стаменов

  • 5 068
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 531
Защо не ми се довери още при първият ми съвет, незнам. 33uu
Щом съпруга ти не може да дойде с теб на прегледа, Стаменов би се доверил на спермограмите при Д-р Даскалова, но каква е сега цената в Мед. Алфа незнам.

# 46
  • Мнения: 1 715
Защо не ми се довери още при първият ми съвет, незнам. 33uu
Щом съпруга ти не може да дойде с теб на прегледа, Стаменов би се доверил на спермограмите при Д-р Даскалова, но каква е сега цената в Мед. Алфа незнам.
на вси4ки тук се доверявам,нали ако не сте вие..... Hug
тогава я направих в селена,защото бях пациентка на минев,а той ме прати там,и затова.Като се наложи пак ще направим

# 47
  • BG
  • Мнения: 793
Извинявайте за отклонинието, но мъжът ми е с азооспермия, имаме и биопсия. В този случай пак ли трябва да се направи спермограма при тях   newsm78 То е ясно, че няма плувци- има запушени каналчета.

# 48
  • Мнения: 531
Извинявайте за отклонинието, но мъжът ми е с азооспермия, имаме и биопсия. В този случай пак ли трябва да се направи спермограма при тях   newsm78 То е ясно, че няма плувци- има запушени каналчета.

rozaly, не в този случай мисля че епикризата от биопсията ще е достатъчна.   bouquet

# 49
  • Мнения: 4 310
Розали, нова спермограма няма да ви е необходима. Дори да кандидатствате по касата, ще приложите старите, преди биопсията.

# 50
  • BG
  • Мнения: 793
Ох, извинете ме, колкото по- наближава прегледа, толкова повече се паникьосвам и задавам глупави въпроси  Embarassed

# 51
  • Мнения: 3 376
rozaly, Имам вяра, стискам палци прегледите ви да минат отлично и да се харесате взаимно с доктора  Peace

# 52
  • Мнения: 1 950
Розали, Имам вяра, аз също ви стискам палци и ви пожелавам това да е началото на края на вашето чакане Hug

# 53
  • BG
  • Мнения: 793
Това означава ли, че се обаждат на всички преди часа за потвърждение  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 715
Това означава ли, че се обаждат на всички преди часа за потвърждение  newsm78
Незнам,аз имам 4ас за март месец,по пътя на логиката трябва да ми се измести и моя 4ас за по-напред?Така ли да го разбирам? ooooh!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз взех да се чудя сега.

# 56
  • Мнения: 268
най-много да си пренаредят часовете за деня, не вярвам целия им график за месеци напред да се разбърка заради 1 отменен час  Peace.

# 57
  • Мнения: 939
Няма как да пренаредят часовете за по-напред. Просто са си оправяли графика за деня. Все пак има такива, които отиват извънредно (като мен, например), които "гонят" дни, ову, инсета, процедури, изследвания и т.н. Всяко такова нещо е извън утвърдения вече график и така или иначе всеки ден пациентите им са много повече от предварително заявените по график.

# 58
  • Мнения: 1 715
Както и да е!Такъв ми бил късмета! Пожелавам успех на вси4ки! Hug

# 59
Няма как да пренаредят часовете за по-напред. Просто са си оправяли графика за деня. Все пак има такива, които отиват извънредно (като мен, например), които "гонят" дни, ову, инсета, процедури, изследвания и т.н. Всяко такова нещо е извън утвърдения вече график и така или иначе всеки ден пациентите им са много повече от предварително заявените по график.
И аз се включвам в тези, защото си ми идва когато си иска и няма как да запиша час предварително, а на момента/гадно, но ми дойде пак/.
Вярвам, че всички ще успеем, въпрос на време е. Praynig Hug
Както и да е!Такъв ми бил късмета! Пожелавам успех на вси4ки! Hug
Това може да етвоя момент и късмет. Не се ядосвай, ще успееш! Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт