удряте ли децата си ?

  • 19 688
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, някакси не ми идва отвътре. Всъщност, понякога ми идва да я натупаря едно хубаво, но не мога да го направя, нещо ме спира. Може би защото самата аз никога не съм удряна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Все още не съм. Но това не значи, че в подходящ момент няма да го напрвя Mr. Green.
Надявам се да не ми се налага, търся други методи.

# 17
  • Мнения: 2 353
  Много пъти се е случвало да я плясна по дупето когато прекали. Случвало се е да преценя, че не съм права и да се извиня. Зависи за какво е цялата джабала. Ако е за пищене и тръшкане бих се извинила. Ако е някаква велика глупост няма да ми мигне окото.

# 18
  • Мнения: 4 496
Пляскала съм през ръцете,по дупето-леко.По лицето-само два пъти-големия батко.През останалото време се улавям,че предпочитам вместо да ударя-да се карам.Често викам доста силно,нервите ми преди бяха като спагети... Mr. GreenEmbarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Е, сега пак ще се заформи дива дискусия Mr. Green

Е, може и да не се...

Удряла съм я 2 или 3 пъти по дупето, защото съм излизала АЗ от контрол. С изключение на първия път, другите й се извинявах цял ден и обяснявах защо съм го направила. За първия път всичките ми роднини и приятели /начело с майка ми/ ми се подиграваха, защото е тотално в разрез с разбиранията ми за възпитание.
Не крещя и не викам - смятам го за ужасно.

Много се надявам да не загубя връзката с детето си до степен да я удрям като е на 14-15 год.

# 20
  • Мнения: 4 390
Да. Случвало се е.
Няма сега да описвам конкретни случки, но за мен са били фрапиращи, за да я плесна.
Хубавото е, че все по-рядко ми се налага да го правя.


# 21
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Случвало се е преди, сега много рядко, само леко го вкарвам в пътя по дупето, а и той се хили защото знае че е заслужено Simple Smile. За по-големи провинения предпочитам да се сърдя и да наказвам, колкото мине номера Simple Smile.
Преди за по-големи бели ми е правил такива циркове и истерии от едно плясване, все едно че съм го одрала  ooooh!, реве обиден с крокодилски сълзи и хълцане, ВЕДНАГА забравя за какво е било и историята става че първо аз съм го пляснала, а а после ако е ставало нещо то вече не е  важно. На баща си се оплаква от вратата и аз излизам виновната накрая  Shocked. Никакъв възпитателен ефект. Адвокат ли ще става, политик ли, незнам, но си го бива да изопачава нещата  Tired ...

# 22
  • у дома
  • Мнения: 965
Пляскала съм, само когато посегне да ме удари, което, слава богу, не се случва често. Шляпвам я по ръчичката, мисля че тогава излизам извън нерви, защото си мисля - вчерашно диване, ше ми посяга...  Laughing Иначе, по дупето не съм я била, мисля че няма да има ефект. Когато ме ядоса много я заплашвам, че ще я вкарам в банята и ще и измия главата. Има отрезвяващ ефект.
Но си спомням, че моите родители не са ме удряли след 10-12 г. възраст. На 15 г. вече е съвсем голям човек, не знам...Може би трябва да се извините взаимно, предполагам, че има за какво ...

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Удрях. Случвало се е, когато думите не са помагали. То не че боят помяга при моето дете де, ама...не знам, не го одобрявам, но за въргаляне насред прахоляка, защото съм забранила да пресече сам Борис Трети Shocked, както и за изскачане пред кола, въпреки крясъците ми - да, нашляпвала съм го. Може бо по-скоро от страх. Вече не го правя, защото при Никола плясването няма абсолютно никакъв възпитателен ефект. Започва да крещи като заклано прасе и после ми е обиден с часове...и какво постигам? Нищо Tired

Да удариш такова голямо момиче обаче според мен е грешка. Сигурно си имала причина, но...вероятно нищо няма да постигнеш с тоя шамар.

# 24
  • Мнения: 8 769
Да удариш такова голямо момиче обаче според мен е грешка.
Последния шамар изядох, когато бях на 18 или 19г. Прибрах се след определеното от родителите ми вечерено време, и майка ми направи невероятна сцена. В резултат баща ми ми зашлеви един единствен шамар, достатъчно силен и унизителен.
Това разбира се, освен че ми донесе предимно негативни емоции, които помня и до днес, не донесе нужния респект към тях, нито пък помогна да не се срещам с въпросното гадже (защото фабулата беше предимно за това, а не за късния час). Доведе до нещо по -лошо, което всячески ще се опитам да избегна в отношенията с моите деца-лъжех ги. Embarassed

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Наказвам и много рядко удрям. Виж жената често я шпяпва по дупето, защото е по-нервна. Последния път я ударих през ръката когато се ме удари (преди я наказах малко жестоко с една билица и поне 1 месец не се сети да посяга на когото и било) ....

# 26
  • Мнения: 1 568
За седем години най-много 2-3 пъти и то лекичко,на майтап!
Повече го е страх като се ядосам,ужасява се от видът ми  hahaha
Не крещя ,но се мъча да изглеждам страшна Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 38 539
За дете на 1,7 сие приемливо да се пошляпне, особено ако е буйно и хапе и удря като мойто. Но за момиче на 15 не мога да го възприема. Това си е голям човек, в края на краищата.

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Няколко пъти яко и двамата. Последният път малкия, защото заби отвертка на сантиметър под окото на кака си- не му давала бонбони. Два дни ме боляха ръцете.

# 29
  • Мнения: 6 315
Изключително рядко - по дупето. Обикновено го поразтрисам когато прекали или го заплашвам с дърпане на ушите.

Общи условия

Активация на акаунт