А Травиан играете ли?

  • 1 541
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 869
http://www.travian.bg/
Представлява стратегическа браузър и аз лично доста бързо се зарибих. Когато се регистрира всеки си избира с каква раса иска да играе (римляни, гали или тевтонци) като всяка от расите си има своите предимства и недостатъци. След това целта ви е да развивате града си.
Около града си имате ресурсни полета за добив на дървесина, глина, желязо и жито, които при покачване на нивото им ви носят повече добив за час. Когато имате достатъчно ресурси можете да строите сгради в града и да покачвате съответно и тяхното ниво. Можете да си правите и армия, с която да нападате други хора с цел да заграбите ресурсите им или просто защото ви се иска да ги унищожите. С течение на времето градът ви се разраства и можете да си правите още градове.
Можете да се присъедините към някой клан и да играете в отбор. Крайната цел на играта е някой клан да построи световно чудо (изисква се много време и този момент все още е далеч за българския ни сървър). Кланът, който успее е победител и играта свършва. След това сървърът се рестартира и ако желаете може да започнете отначало.
Та играе ли някой друг? Ако не можете да се регистрирате и да пробвате. Даже си мислех, че ако се съберем повече хора можем да си направим собствен bg-mamma клан, но аз вече се присъединих към един и едва ли ще го напусна. Но това не пречи ако има желаещи да си направите, ще помагам с каквото мога.

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 18:51 от Бухтичка

# 1
  • Мнения: 6 869
Съвсем никой ли не играе и няма желание да пробва. Надявах се да обсъдим малко стратегии Sad

# 2
Аз се регестрирах и сега си чакам активационния код...

# 3
Оооо то с часове ще ми строи нещо си...чак толкова търпение нямам

# 4
  • Мнения: 6 869
Е то не е нужно да стоиш и да го чакаш. Особено пък в началото на играта нещата се строят сравнително бързо, за минути. Малко по-нататък са нужни часове.

# 5
  • Мнения: 1 770
Регистрирах се и започнах да строя малко по малко. Хубаво е направена играта. Поне засега съм с хубави впечатления. Simple Smile Наистина изисква доста време, за да се зареждат ресурсите и за да се строи, но в крайна сметка идеята е да е игра в реално време или нещо подобно - играе се не за часове, а дни, седмици ....

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 14:30 от Yvette

# 6
  • Мнения: 6 869
Надявам се и да продължи да ти харесва Grinning Тя си е стратегия и въпреки, че не си падам много по такива игри тази взе, че ми хареса.
И да те предупредя само, че имаш 6 дена първоначална протекция, през това време никой не може да те напада. След това обаче някой по-голям може да започне да те напада и да ти граби ресурсите. Така че е добре да си подготвена и да си вдигнеш поне едно скривалище на 10-то ниво.  И е добре да се стремиш да вдигаш колкото се може повече ресурсните полета в началото. Ако се интересуваш от нещо питай Hug

# 7
  • Мнения: 1 770
Оки Simple Smile Благодаря за ценните съвети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт