Help! Нещо бързо за повечко хора?!

  • 5 312
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Когато аз посрещам много гости за вечеря правя.
Салата домати краставици сирене лук и маслини.
Купувам 4 пакета бланширани катрофи само за пържене 1кутия кебапчета и една кюфтета. За десетр купувам някакви сладки. Ощо взето става за не повечче от час и полвина.

# 16
  • Мнения: 6 017
нещо тестено, ама щом си много заета таткото на беба да помага с гредането й...предлагам ти кашкавалките на... забравих на кого бяха, потърси малко

# 17
  • Мнения: 3 268
Вземи готови печени пилета на грил и направи 2 салати и две гарнитури-с картофи и задушени зеленчуци.

# 18
  • Мнения: 12 775
Вземи готови печени пилета на грил и направи 2 салати и две гарнитури-с картофи и задушени зеленчуци.
И аз така се справям, когато нямам много време - вземаме готови пилешки бутчета на грил, а вкъщи приготвяме повечко салати и гарнитури, но не нещо завъртяно. Евентуално към пилето слагам в сосиера от гъбения фикс на Пикантина - става страхотен гъбен сос. За десерт пак нещо готово - дребни сладки или някое руло + ядки

П.П. Сега се сетих, че когато съм предвидила салата от зеле, често си нарязвам зелето от предната вечер и си стои в пликче в хладилника, а после само овкусявам. Абе въобще, ако има начин част от нещата да са ти готови предварително, ще си много улеснена

# 19
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Използвам случая да ви благодаря много много много за отзивчивостта!
Абе знам си аз къде да питам!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 6 017
Използвам случая да ви благодаря много много много за отзивчивостта!
Абе знам си аз къде да питам!  Hug Hug Hug Hug Hug

И в крайна сметка с какво гощава гостите си?

# 21
  • Мнения: 460
Използвам случая да ви благодаря много много много за отзивчивостта!
Абе знам си аз къде да питам!  Hug Hug Hug Hug Hug

И в крайна сметка с какво гощава гостите си?
и аз искам да знам! Hug

Общи условия

Активация на акаунт