Блогирай трудно!

  • 5 513
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз си имам два - в единия не пиша, в другия - също, ама в единия щото ме мързи а в другия щото нямам какво. Единия ми е в профила, тоест другия ми е в профила. Simple Smile Блогър рулз.

# 16
  • Мнения: 11
Да, имам блог, съпругът ми също.
От личен опит мога да ти препоръчам wordpress.com.
Удобен интерфейс, има хубави дизайн темплейти, можеш да си избереш какъвто ти харесва, НЯМА реклами.

Blogger има доста недостатъци, няма да ги изброявам всичките.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
Нямам си блог. Не изпитвам нужда от такъв. Не изпитвам нужда и да надничам в хорските такива. И на мен ми прилича на ексхибиционизъм.

И аз съм така, не разбирам защо някой има нужда от такъв, но пък щом им харесва...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 635
Тц, нямам и не изпитвам нужда. Малко на ексхибиционизъм ми докарва...
Надниквала съм в хорски блогове, но рядко се намира нещо интересно и за другите, освен за автора.  Mr. Green


Мисля си, че блоговете са малко по-широко понятие от личен дневник он-лайн.
Могат да бъдат много интересно четиво, ако става въпрос за отразяване на позициите на някой интересен човек.

Иначе, отговорих с първия вариант.

# 19
  • Мнения: 664
Аз нямам, мъжът ми има и личен, и професионaлен (вторият се развива много добре и вече печели от реклама). Тук е много на мода и блогът въобще не се покрива с личен дневник. Преглеждам десетки блогове всеки ден. За неспециалисти аз също съм с две ръце за blogger.com

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Имам блог. Не пиша, щото ме мързи. Ползвам го да си качвам клипчета там, щото може и не ме пита хиляда глупости.

# 21
  • Мнения: 6 155
Нямам. Не ми трябва. Не чета чужди, защото в 90% не са ми интересни Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 899
Имам блог. Пиша в него, когато имам настроение, сравнително редовно. По принцип представата, че това са лични дневници, се шири от множеството тинейджъри, които ги уползотворяват именно с тази цел. Чета много блогове, които ми допадат, оправят ми настроението, за книги например, обогатявам се, разтоварвам се и т.н.

А тези, които смятат, че е ексхибиционизъм, като споделяте във форума, не е ли същото? Simple Smile Не вярвам някой да кажа с ръка на сърцето, че никога не е споделял тук нищо лично Simple Smile

Препоръчвам wordpress.com.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, Умбра, има разлика между твоя блог и такива, в които се описват снощните любовни срещи.

# 24
  • Мнения: 899
Така е, целяла съм да не бъде такъв Simple Smile 

По принцип не съм за абсолютизирането на личното в блоговете, но пък понякога няколко щипки интимност по такива места, разведряват атмосферата на блога. Та - не харесвам нито изцяло лични блогове, нито такива, които засягат единствено политика-техника-футбол-бла-бла, без ни една нотка от самия автор.

# 25
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Имам, но от година сигурно не съм влизала Embarassed. Личните ми наблюдения сочат, че някои ползват своя блог за трибуна, от която да манифестират своето Аз или поне това, което биха искали да бъдат. Понякога успешно, понякога не дотам Grinning

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Препоръчвам wordpress.com.
Хареса ми твоя блог Simple Smile
Разкрий - името как се образува? Виждам, че адресът на блога не е уърдпрес, но е пауърд бай него.

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам, скрит е от останалите потребители и от гугъл Simple Smile
преглеждам редовно на един приятел блога, прави страхотни снимки.
иначе ти препоръчвам http://www.blogger.com

Хъ-хъ:)
Ва-ва е писала вместо мен.
Съвсем същото!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
адресът на блога не е уърдпрес, но е пауърд бай него.

Хм, защо и аз не боравя с лекота с такива термини... Thinking

По темата: Не бих си направила, още по-малко ми е интересно да чета чужди такива  Naughty

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825

Има ли реклами там? В уърдпрес рекламират, че ако блогът ти е супер-дупер и привлича интерес необичаен, може и пари от реклами да правиш (само питам).

Общи условия

Активация на акаунт