Използвате ли къна?

  • 11 058
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Никога не съм ползвала къна-даже и боя не ползвам напоследък Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 310
Последната година и половина се къносвах черна. Косата ставаше много бляскава и жизнена, но ...... Когато реших да си променя цвета ударих на камък. Сега чакам да ми израсте къносаната коса, за да слагам боя, защото боята не хваща. Пробвах да махна къната и с обезцветител (май така се казва), но нищо не става. Тази къна няма махане. За протокола: за индийската иде реч.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 949
Не, боядисвам се. Преди се къносвах, но вече не . Първо -  не става желаният цвят, второ - косата ми след това става като твърда като слама. Tired
Peace и аз.  Установих, че къната ми изтощава повече косата

# 18
  • Мнения: 544
Преди години,когато бях червенокоса ползвах- българска Афродита мисля се казваше.Спомням си, че изхабявах 1 бойлер вода, докато я измиех(който е ползвал знае какви малки частици има, които трудно се мият Close)Ставаше добър цвят и си внушавах, че косата ми е подхранена, заради всичко изписано отзад на кутийката

# 19
  • Мнения: 9 050
Последната година и половина се къносвах черна. Косата ставаше много бляскава и жизнена, но ...... Когато реших да си променя цвета ударих на камък. Сега чакам да ми израсте къносаната коса, за да слагам боя, защото боята не хваща. Пробвах да махна къната и с обезцветител (май така се казва), но нищо не става. Тази къна няма махане. За протокола: за индийската иде реч.

Точно това влязох да ти напиша и аз. Къносаш ли се забрави за боядисване след това. Трябва да чакаш косата да израсте.

# 20
  • Мнения: 2 849
Преди да започна да се боядисвам с боя използвах къна -Рубина .Прекрасен цвят ставаше ,но ми омръзна и минах на боя .Сегашната не я знам колко е добра .

# 21
  • Мнения: 2 211
Много отдавна не използвам. Първо се съмнявам, че вече освен къната вътре слагат разни химикали, което обезмисля акцията, като ще се тровя, по - бързо  и удобно е с боя. Второ - много време отнема, голямо цапане, голямо чудо. И трето - като я сложиш за боя не можеш и да помислиш.

# 22
Да,аз изпозвам.Но след къна-просто е много трудно да върнеш стария си цвят или да го смениш...Но не е и невъзможно.Къната прави косъма много плътен и здрав.Запечатва го от външни влияния затова и е толкова трудна за премахване.Къната е чудесен избор при коса подложена на горене и изтощаване ежедневно.

# 23
  • Мнения: 1 808
Преди години много се къносвах, косата ми ставаше страхотна - бляскава, плътна, красива и никой не вярваше, че го постигам само с къна. Ползвах "Нефертити" и "Афродита". Помня, че си купувах и една къна с една индийка отгоре, беше най-хубавата.
Къната се отмива точно толкова бързо колкото и боята, може би малко по-бавно. Аз 2 години след като спрях да се къносвам още имах цвят от къната.
Определено къната е много по-добро от боята, стига да е качествена.

Общи условия

Активация на акаунт