Предложение!!!!!!!!!!

  • 2 097
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Ако някой от вас успее да уговори М-тел, Глобул и Вивател да открият една обща или три отделни смс линии, то той вероятно ще успее да уреди да получи списък с децата, на които ще бъде помогнато. И по този списък ваш представител ( член на този форум, който вие ще сте избрали ) ще може да се среща с тези деца, за да проверява дали им се помага. След това в този форум ще ви информира за това, което е научил.
Да, ако такава смс линия се открие, подобни проверки може наистина да гарантират, че събраните пари ще отиват по предназначение.
И аз така мисля и затова дадох идеята за тези проверки. Дано и други да мислят като теб и идеята за подпомагане на пострадалите при пътно транспортни произшествия, посредством смс-и, да се реализира.

# 16
  • София
  • Мнения: 589
Хората дето изпращат смс са обикновени и в повечето случаи нямащи много. Защо все на тези хора се лежи не разбирам. Иначе нямам против да помагам и смс но как ще разбера, че парите са помогнали на дете пострадало при катастрофа?? Ако ми кажете как ще променя мнението си? Може би нещо не разбирам?  newsm78

Първо, защото в България почти всички хора са обикновени. И второ: Ако някой от вас успее да уговори М-тел, Глобул и Вивател да открият една обща или три отделни смс линии, то той вероятно ще успее да уреди да получи списък с децата, на които ще бъде помогнато. И по този списък ваш представител ( член на този форум, който вие ще сте избрали ) ще може да се среща с тези деца, за да проверява дали им се помага. След това в този форум ще ви информира за това, което е научил.

Това е пълна глупост.Кой ще ти даде такъв списък.Аз работа 7г. в Глобул и немога да си представа как ще стане  Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 144
Хората дето изпращат смс са обикновени и в повечето случаи нямащи много. Защо все на тези хора се лежи не разбирам. Иначе нямам против да помагам и смс но как ще разбера, че парите са помогнали на дете пострадало при катастрофа?? Ако ми кажете как ще променя мнението си? Може би нещо не разбирам?  newsm78

Първо, защото в България почти всички хора са обикновени. И второ: Ако някой от вас успее да уговори М-тел, Глобул и Вивател да открият една обща или три отделни смс линии, то той вероятно ще успее да уреди да получи списък с децата, на които ще бъде помогнато. И по този списък ваш представител ( член на този форум, който вие ще сте избрали ) ще може да се среща с тези деца, за да проверява дали им се помага. След това в този форум ще ви информира за това, което е научил.

Това е пълна глупост.Кой ще ти даде такъв списък.Аз работа 7г. в Глобул и немога да си представа как ще стане  Joy Joy Joy Joy Joy

Това, че е трудно човек да си го представи, не означава, че е невъзможно. В крайна сметка, за да са склонни хората да изпращат такива смс-и те ще искат да са сигурни, че парите ще отиват по предназначение. А Глобул от много време организират и реализират благотворителни инициативи. Ако се съгласят за тази кампания, тогава ще трябва да гарантират яснота при уползотворяването на тези средства. А ти след като от 7 години работиш в Глобул, тогава защо не проучиш възможността за откриването на такава смс линия. Освен това в присъствието на адвокат може да подпише договор, според който ще трябва да пази в тайна данните, които ще получи. В крайна сметка тук просто ще трябва да потвърждава, че на пострадалите наистина се помага. А ако наруши този договор, ще бъден съден за това.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 00:44 от Ehriz

# 18
  • София
  • Мнения: 589
А Глобул от много време организират и реализират благотворителни инициативи. Ако се съгласят за тази кампания, тогава ще трябва да гарантират яснота при уползотворяването на тези средства.
 А ти след като от 7 години работиш в Глобул, тогава защо не проучиш възможността за откриването на такава смс линия.А ако наруши този договор, ще бъден съден за това.


 Laughing И кой, кой ще съди.Глобул ли ще съдят  Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 144
А Глобул от много време организират и реализират благотворителни инициативи. Ако се съгласят за тази кампания, тогава ще трябва да гарантират яснота при уползотворяването на тези средства.
 А ти след като от 7 години работиш в Глобул, тогава защо не проучиш възможността за откриването на такава смс линия.А ако наруши този договор, ще бъден съден за това.


 Laughing И кой, кой ще съди.Глобул ли ще съдят  Joy Joy Joy Joy Joy
Не. Глобул ще могат да съдят човека, на когото са дали тази информация, ако той я разгласи, нарушавайки по този начин предварително сключения договор.

Общи условия

Активация на акаунт