PRISON BREAK: season 3 (VIII тема )

  • 20 297
  • 472
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 252
Още довечера като се прбере мъжа ми ще го изгледаме. Hug

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз гледах. Гадничко ще му е на Майкъл там, но интересно за нас Simple Smile. Много хубав филм Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 2 880
и аз вчера го дръпнах барабар с титрите...
мисля да се подгрея с последния епизод на предния сезон и тогаз да гледам, но като си спомня завършека... интересно ще е  Crazy

# 78
  • Мнения: 2 908
Записвам се като фен HugТази вечер ще гледам първият епизод от 3-ти сезон,гледах трейлъра вече,и наистина затвора изглежда брутален-ще видим какво следва Sunglasses

# 79
  • Мнения: 1 040
Мда, малко са попрекалили с бруталното, ама какво да се прави  box
Ама как ги събраха всички птички пак заедно  Laughing И Теди пак най-големия тарикат излезе  Wink
Поне този сезон се очертава да е по-добър от предишния  Grinning Мен лично 2-ри сезон малко ме разочарова, а явно и повечето от зрителите, щом сега ще гледаме един вид аналог на сезон 1.

Този Уислър май и той е като Майкъл - сече му пипето на човека  Whistling
Харесва ми идеята да се вкарат във филма разни кодове и мистерии  Sunglasses

Вярно - голяма бруталия! Tired Но определено интересно започва сезона. Доколкото си спомням Сара Танкреди няма да я виждаме през половината сезон newsm78

Да, Сара (актрисата де) май беше бременна и по това време трябваше да ражда и затова ще се появи чак към средата на сезона.

# 80
  • Мнения: 2 908
А,на мен 2-ри сезон ми хареса много повече от 1-ви. WinkСякаш всеки следващ ми харесва все повече.Беше ми по-интересно навън да са,отколкото да се мъчат да бягат от затвора.

# 81
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Офффф, егати и гадното място е Сона Sick!!! През целия епизод корема ми беше свит на топка, чак ми се гадеше на моменти.....толкова ми е притеснено за Майкъл, все едно наистина му се случват всички тези неща ooooh!

# 82
  • Мнения: 329
Аз като се замисля,че подобно място може би съществува и ми става....гадничко  newsm09
Особено,ако има невинни вътре.
Някой гледал ли е "Среднощен експрес",по действителен случай е?! Като го гледах ми беше тъпо както сега и Сона.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 880
Някой гледал ли е "Среднощен експрес",по действителен случай е?!
както обикновено филма бледнее пред книгата  Naughty

вечерта ще гледам аз, тръпка!

# 84
  • Мнения: 2 897
Офффф, егати и гадното място е Сона Sick!!! През целия епизод корема ми беше свит на топка, чак ми се гадеше на моменти.....

На мен ми беше странен-музика,танци,монахини,готвят си... и пр. ама че затвор...Махоун ще е моят човек мисля,да.А Теди е голяма лисица,ще оцелее и този сезон той Mr. Green
Добре започва сезонът,мисля,че ще е по-добър от предишния,втори.

# 85
  • Мнения: 83
И на мен много ми хареса ,защото много време го чаках но как изтръпвах на моменти,чак ми се доплака за него.....и както винаги трябва да помага и на някой друг да бягат,горкия

# 86
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Явно моите очаквания бяха много  големи newsm78 Не ми въздейства чак толкова първата серия. Да се надявам, че по нататък ще оправдае очакванията ми.

# 87
  • Мнения: 105

Пък мен доста ме заинтригува  Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Blush

# 88
  • София
  • Мнения: 5 831
Изгледах го и аз, добър старт, кеф голям  Party


Кога ще почнем да си коментираме?  Grinning

# 89
  • Мнения: 5 255
Кога ще почнем да си коментираме?  Grinning
Ми да започваме  Party
Предположения за листчетата в джобовете преди мача  Thinking
Човекът в подземието  Thinking Него ли трябва да измъква Майкъл  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт