Струва ми се че вече стана модно...

  • 2 177
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Да вземе, и две да вземе, две!  Peace

Да, и ПР да е - голям праз. Толкова красиви дечица има оставени...

Ако всички известни личности у нас, заради единия ПР вземат та осиновят по 1-2 деца, ще е супер.
 Heart Eyes

И аз мисля така Peace

# 16
  • Мнения: 1 858
Не, не е срамно даже напротив много е хубаво решението да осиновиш дете. Хубаво, хубаво обаче за това се иска голямо сърце и много любов. Смятате, ли че една жена, която осиновява дете за да си направи реклама (чрез него) е способна да го обича с цялото си сърце и душа така както една обикновена майка, която тъй дълго е чакала да прегърне тъй желаната рожба. Аз смятам, че не би могла да му даде това, което би могло да му даде едно обикновено семейство. Може би (в случая) въпросното дете ще е добре облечено, добре нахранено, ще има и другите такива материални блага но ще бъдели обичано, ценено така както би било в едно обикновено семейство, което дъъъълго е копняло да има дете?! Аз смятам, че не. Децата не са кукли, с които да се поизфукаш  децата искат ЛЮБОВ!

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:19 от maatete

# 17
  • София
  • Мнения: 204
и аз мисля,че е мода,но поне е благородна.Не е като да имаш пиърсинг навсякъде,за да те забележат.Рекламата в случая е огромна,но пък едно невинно човече получава шанс за по-добър живот.Дано повече "звезди"да се запалят на тази тема.

# 18
  • Мнения: 4 306
Не не е срамно даже напротив много е хубаво решението да осиновиш дете. Хубаво, хубаво обаче за това се иска голямо сърце и много любов. Смятате, ли че една жена, която осиновява дете за да си направи реклама (чрез него) е способна да го обича с цялото си сърце и душа така както една обикновена майка, която тъй дълго е чакала да прегърне тъй желаната рожба. Аз смятам, че не би могла да му даде това, което би могло да му даде едно обикновено семейство. Може би (в случая) въпросното дете ще е добре облечено, добре нахранено, ще има и другите такива материални блага но ще бъдели обичано, ценено така както би било в едно обикновено семейство, което дъъъълго е копняло да има дете?! Аз смятам, че не. Децата не са кукли, с които да се поизфукаш  децата искат ЛЮБОВ!
Подкрепям!
По едно време беше модно да осиновяват ..... животинчета от зоологическата градина. Оказа се, че много звезди след кампанията, изобщо не са се поинтересували от тях.
Искам от цялото си сърце да го иска това дете и да му даде дом, в който да отрасне в любов.
А аналогията и разсъжденията ми да са грешни. Нека не съм права!

# 19
  • София
  • Мнения: 204
струва ми се,че ще получи повече любов,отколкото в някоя институция.

# 20
  • Мнения: 1 800
Нека се говори за това! Дори да е ПР!
Може пък накрая да улеснят процедурата по осиновяване и много от мъниците да си намерят истинско семейство!

Да, дано улеснят процедурата. Да направят възможно както в другите държави, БМ да избира родители за детето си. Така детето няма да е в дом дори един ден. Всички документи са готови преди раждането. Така нямa да има обвинения ,че някой е известен, а друг не. И няма някое служебно лице да решава кое семейство е подходящо и кое не.

Аз не мисля, че някой от егоизъм ще синови, само, за да си прави реклама Peace

# 21
  • Мнения: 154
Мода?! Та това не  е домашен любимец. Осиновяването на дете не може да се тълкува като мода и PR. Това е важно решение, не лесно при това. Възхищавам се на такива хора. Когато става въпрос за дете не смятам, че трябва да се влиза в полемика кой да го вземе - обикновен или популярен. Най-важното е, че ДЕТЕТО ще има ДОМ!

# 22
  • Мнения: 2 849
Браво  на хора,които са готови да приемат дете .Не мисля,че е мода .

# 23
  • Мнения: 7 111
За такова действие се иска доста повече от вълнение за общественото мнение.
Браво на ДесиСлава. В домовете има толкова много дечица. Дано за почти всички (ще ми се да няма такива дечица) се намери нормален дом.
  bouquet

# 24
Не всеки може да се реши на такава стъпка!Евала бих казала,никак не ми се струва лесно да го направиш.

# 25
  • Мнения: 1 420
Щом човек има финансова възможност и най- вече желание да отгледа и възпита още едно детенце, съм абсолютно съгласна. няма значение дали си известен или не, нека да има повече такива хора  Peace

# 26
  • Мнения: 295
Наистина по-добре да осинови дете, отколкото животно. "Осиновяването" на животни напоследът е световна "мода" и най-нормално цели разбиване на стереотипа на семейството. Но това е друг проблем.
Няма разлика за детето дали е осиновено с рекламна цел или от родители, които искат просто да са като другите и осиновяват най-вече, за да задоволят собственото си его. И в двата случая съществува риск детето да не бъде прието с любов, но пък е възможно да бъде и обикнато. А това няма как да се провери. Най-лошото е, че такива рекламни осиновявания могат да бъдат наистина за сметка на редовите кандидат-осиновители. А процедурата по осиновяване в България е страшно тромава.

# 27
  • Мнения: 263
Браво на Деси! Каквото и да се говори за нея, изглежда добър човек и ще даде шанс на едно дете за по-добър живот Peace

# 28
  • Мнения: 391
При Десислава е PR.В противен случай би го направила без много да шуми.
И бихме научили в последствие.А тя сама "тръби" още от сега по всички медии.
Не виждам за какво трябва да я поздравявам и да ръкопляскам.Заради суетността и
лекомислието й ?! Благодарение на тези ,които поставиха началото на тази "мода" в
световен план още едно детенце ще има свой дом.Но е нужна много любов и дано
майката на Десислава да  може да му я даде. 

# 29
  • Мнения: 14 490
не мисля, че го прави защото е модно. нито за да си направи пиар. всъщност тия неща са последицата на това, че вече е решила, че е на нивото на холивудските звезди, които осиновяват. грандомания му се казва май. и нереална представа за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт