Януари 2004 - 2

  • 25 771
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 059
Първо здравей на мовата мама  Simple Smile .
Та се относно градината. Аз бах купила от апреката стерилни чашки за урина и в нея сложих акото казаха ми че става и за двете изследвания. Днес ходих до градината да проверя какво още трябва и ми казаха че васврмана бил отпаднал вече - такаче аз се понабутах малко с 10лв, ама като нямаше кой да ми каже  #2gunfire . За кръвта и ураната не било проблем че сме ги направили, но бележките от лични трябвало да се издадат 3 дена преди детето да тръгне на градина и тях да отида в градина да му оформят документите. Дотук всичко добре ама нали 6 и 7 са почивни и незнам там как ще стане  newsm78  Та утре пак ще ходя го градината. Добре че ми е наблизо 
на нас личния ни каза че му се полагали само веднъж в година профилсктични изследвания с направление а тези за градината ние си ги поемаме

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 20:44 от иса_

# 16
  • Мнения: 35
Здравеите на всички.Много отдавна  не съм писала в отчетната тема.Записвам се да я следя .За всички дечица тук  ли тази есен ще е първа на градина?

# 17
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
За всички дечица тук  ли тази есен ще е първа на градина?

За нас ще е първата есен на градината, но зимата ще ни е втората вече  Laughing Joy

# 18
  • Мнения: 3 880
За всички дечица тук  ли тази есен ще е първа на градина?
Моята ходи от февруари, но есента ще й е първа Simple Smile (вече започна да ми мъкне всеки ден по една шепа жъли листа и лешници ooooh!)

# 19
На нас ще ни е втора есен ама пак 1ва група.
Първо здравей на мовата мама  Simple Smile .
Та се относно градината. Аз бах купила от апреката стерилни чашки за урина и в нея сложих акото казаха ми че става и за двете изследвания. Днес ходих до градината да проверя какво още трябва и ми казаха че васврмана бил отпаднал вече - такаче аз се понабутах малко с 10лв, ама като нямаше кой да ми каже  #2gunfire . За кръвта и ураната не било проблем че сме ги направили, но бележките от лични трябвало да се издадат 3 дена преди детето да тръгне на градина и тях да отида в градина да му оформят документите. Дотук всичко добре ама нали 6 и 7 са почивни и незнам там как ще стане  newsm78  Та утре пак ще ходя го градината. Добре че ми е наблизо 
на нас личния ни каза че му се полагали само веднъж в година профилсктични изследвания с направление а тези за градината ние си ги поемаме
За изследванията и на нас ни казаха че имаме право само на едни от касата.Затова и помолих личната да изчакаме и да ги направим за градината.И наче да ви каже много ми е притеснено за градината.Нищо че Теди ходи от миналата година-всеки път като го закарам реве.Вечер като го вземам пак с рев ме чака на прозореца.Направо не знам как ще тръгнем този път.Той не спира да обяснява че няма да ходи на градина.Направо сърцето ми се къса.

# 20
  • Мнения: 1 059
иаз помолих да изчаме, но не се сгласиха не можело така е то си е до човека де И на мен ми е много притеснено как ще тръне на драдината дали ще му хареса

# 21
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Много зависи от Госпожо - учителките.
И моя юнак след кратка почивка тръгва с рев и сълзи, но има госпожи които успяват още от вратата да го приобщят и да си похлипа и на тяхното рамо, а има такива които само му гледат сеира. Вярно е че не всеки може да успокои дете, а и всяко дете е различно, но наистина има такива, които се стараят  и други които и мен ме стряскат дори.
То е ясно, че по - добри мами от нас няма  Mr. Green Mr. Green, но от някои просто струи топлината и детенце се чувства по- добре.
Ако можеше всички да са такива.....   bouquet

# 22
  • Мнения: 14
Здравейте ! Аз съм нова тук и искрено се надявам да ме приемете. Веси е родена на 29/01/2004 г. На ясла тръгна на 1 г. и 8 м. Прекъсвала е за 1-2 м., защото боледуваше. Тази г. беше 1гр. Сега се чудят госпожите да я преместят ли във 2-ра гр. Дайте съвет. Аз мисля, че отново трябва да е1-ва гр.

# 23
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510

момичетааа
да ви почерпя - днес имам празник!

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
sun_flo, честит рожден ден! bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Бъди здрава, щастлива, обичана и красива! Много усмивки и много подаръци Grinning Gift

# 25
  • Мнения: 1 014
Здравейте и от мен. Толкова дълго не съм писала. Поздрави на всички от малкия Ники!

# 26
  • Мнения: 1 059
Здравейте и от мен. Ивчо от понеделник е на градина, засега му харесва. Само дето аз се чудя в това шантавото време как да го обличам. На 15 ще ни е първото тържество в градината

# 27
  • Мнения: 11
Здравейте и ние на 17.09 тръгваме на градина-втрескава подготовка сме.Много ми е притеснено -почват болести вируси Shocked

# 28
  • Мнения: 1 014
И ние на 17-ти започваме градина. Най-накрая! Чувствам, че Никола ще е притеснен от новата обстановка. Ще има и тържество, дано всичко да мине добре и без рев.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И моите деца тръгват на 17-ти в новата ДГ.

Общи условия

Активация на акаунт