Бихте ли позволили

  • 2 917
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 021
На мен ми се струва, че MaMa`HeBuguMka всъщност не е мама, а е самото момиче, което е тръгнало "със примерно 9 години по голям от нея"  Thinking
А и лентичката!?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Дали бих позволила...Колкото аз съм питала нашите, когато тръгнах с мъж с 9 години по-голям от мен. Между другото живях с него 7 години и бях невероятно щастлива с този човек, тъй че го смятам това за "бял кахър". Поне на този етап, де... Wink

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 То пък сякаш някой ще ме попита. Crazy

# 18
  • Мнения: 7 463

Днес спорихме със съпругът ми относно следното :
 Той ме попита дали бих позволила на дъщеря ни някога да тръгне с "мъж" със примерно 9 години по голям от нея. Замислих се аз и още не мога да намеря отговор на въпроса си.
нея? 
Хич и не мисли.Не се надявай,че тя ще те попита  Mr. Green Моите и двете се изнесоха при когото си пожелаха и  до ден днешен не са се поинтересували дали съм ги одобрила /зетьовете ,де  Laughing/ Гледам вече внуци и хич не се залъгвам,че някой ще се поинтересува от моето мнение за мъжете им.За щастие не са с такава голяма разлика,но и да бяха ми е ясно,че нищо не бих могла да направя. Sick

# 19
  • Мнения: 60
Нямам дъщеря /но се надявам да имам/ и знам, че когато дойде този момент тя няма да каже : "Мамо, може ли ......?", а просто ще ни съобщи, че ни напуска.
Така направих и аз.
 smile3503
Разликата между мен и съпруга ми е 10 години и 7 месеца.

# 20
  • Мнения: 789
Е, 9 години не са кой знае каква болка, само да не са 39 примерно  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 476
Тя пък щото ще ме пита!
Ако преценя, че е прекалено малка изобщо да "ходи" или че човекът й влияе зле, ще направя всичко възможно да я поотдалеча, ама чак пък да забранявам - да не би да я затворя в къщи и да излиза само под конвой, без достъп до комуникации. По-добре да я науча да си подбира компанията, възрастовата разлика не би ме притеснила.

 Peace 

# 22
  • Мнения: 3 360
С две дъщери съм и.....Не,незнам как ще реагирам в такава ситуация Crossing ArmsЗнам само ,че с лошо не става.Ще се опитвам да говоря и да разбера/ако мога Rolling Eyes/

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 524
Мен голямата разлика (10-15-20 г.) не би ме притеснила, ако дъщеря ми е вече самостоятелна, в смисъл, поне да е навършила 20 г. Категорично не одобрявам и няма да одобря такава връзка, ако е все още ученичка (например тя да е на 14-15, а приятелят й - с 15 г. по-голям) - много добре знам какво би привлякло един 30-тина годишен мъж в 14-15 г. момиче, и то категорично не е любов, така че ще съм против до последно.  Не смея дори да си помисля за реакцията на мъжа ми в такава ситуация!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Едва ли ще ми иска позволение.

# 25
  • Мнения: 27 524
Да. Поради няколко причини, но една е основната - възрастта не е показател за качество, за добър или за лош човек, както и разликата често не е от огромно значение. Когато има любов, останалото не е важно. И не съм аз човекът, който ще определя на друг човек, бил той и собственото ми дете, с кого да излиза и с кого да бъде. А се надявам да отгледам добър и стойностен човек, на когото да имам доверие и да не се притеснявам от понякога леко нестандартни житейски ситуации.

# 26
  • Мнения: 5 468
Ако не е някой психопат, разликата в годините изобщо не ме притеснява. Че какво са 9 години разлика? Тя да е на 20, той на 29?... няма проблем.
Дано успее от мен да създаде хубава връзка, че аз нещо откачих като минах 30-те и всички мъже са ми черни. Тоя е смотан, онзи - гърбав, този - хърбав... нещо не ми понасят... и да не го предам на нея. Няколко пъти се хващам, че й говоря, че ще е голяма глупачка, ако тръгне да се жени някой ден, а мъжа ми ми прави забележка, че много дърдоря на 3 годишно дете и му промивам мозъка, като му набивам щуротии.
Дано не й преча в бъдеще, че кой знае, какъв изперкал кукувел ще стана Crazy.

# 27
  • Мнения: 934
Да не звуча назидателно, но на 14 не е ли малка за сериозна връзка?
Прочее, на каква възраст в България можеш легално да правиш секс? 16?

# 28
  • Мнения: 2 556
Ще треперя един ден, с когото и да се хване дъщеря ми, ако ще да е млад, свободен, осигурен, прекрасен, пак ще имам едно наум, така че..... не ми се мисли просто.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 590
Дали, бих позволила, ли? Thinking
По-скоро си задавам автоматично въпроса: а, дали някой, би ме питал? Wink
Ама, има време дотогава, ще го мислим като дойде. Wink
Не съм по предварителните сценарии, така или иначе. Wink

Общи условия

Активация на акаунт