Бихте ли позволили

  • 2 905
  • 56
  •   1
Отговори
Здравейте,Мили мами Simple Smile
Днес спорихме със съпругът ми относно следното :
 Той ме попита дали бих позволила на дъщеря ни някога да тръгне с "мъж" със примерно 9 години по голям от нея. Замислих се аз и още не мога да намеря отговор на въпроса си.
Със моя любим сме доста оттдавна заедно,а ситуацията ни е следната както гореописаната.
Той беше на 24 ,а аз на 15 и въпреки това се разбирахме чудесно.
Да,вярно е,че ме научи и на доста пороци като тревата например,но все пак го обичах и още сме си заедно Simple Smile Никой никога не се е опитвал да ни раздели.
Та вие как бихте постъпили ?
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy

# 1
  • Мнения: 5 183
Бих ли позволила?! Crazy
Нямам дъщеря (за сега), но мисля 4е колкото пове4е забраняваш, толкова по-сладко е забраненото.

# 2
  • Мнения: 668
Нали знаеш, че дори и да й забраниш, тя пак може да се вижда с него, тайно от теб.
Сложен въпрос, от една страна връзката с по-голям мъж може да я научи на много неща, да се чувства по-сигурна и по-зряла, от друга пък не се знае какво му е главата на този мъж. Но, ако притеснениятата си за тревата, то и 14 годишните пушат трева.
При всички случаи трябва говори с нея за мъжете като цяло, да знае как да се държи с тях и как да се пази.

# 3
Точно за това говоря.. От личен опит знам какво я чака..секс и прочие.. вярно трябва да поговоря с нея  Confused

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Тя пък щото ще ме пита!
Ако преценя, че е прекалено малка изобщо да "ходи" или че човекът й влияе зле, ще направя всичко възможно да я поотдалеча, ама чак пък да забранявам - да не би да я затворя в къщи и да излиза само под конвой, без достъп до комуникации. По-добре да я науча да си подбира компанията, възрастовата разлика не би ме притеснила.

# 5
  • Мнения: 516
По-добре да я науча да си подбира компанията, възрастовата разлика не би ме притеснила.
Нямам дъщеря, но това е моят отговор Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 13 216
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy

Аз имам въпрос... а как точно да й забраня, ако не съм съгласна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Когато дъщеря ми има гаджета аз само ще мога да си кажа собственото мнение, а изборът си е неин! А ако питаш за моето мнение по въпроса... Досега не съм видяла много положителни страни във връзка с такава разлика. Ако когато хората са млади не се усеща много когато поостареят идват доста проблеми!

# 7
  • Мнения: 25 724
Защо точно 9 години по-голям? А 10 добре ли са? А 15?
Явно имаш нещо предвид. Не питай нас, говори с дъщеря си - какво иска въпросният от нея. То е ясно какво, де, ама ... Все пак 24 години не са толкова много, може наистина да я обича човекът. Доста момчета се плашат от днешните млади жени, прекалено агресивни им се виждат. Нищо чудно и затова да си падат по по-малките момиченца. А може да е просто един смотльо и да не може да си хване гадже над възрастовата граница на дъщеря ти.
Не е зле да се запознаеш с него и тогава да решаваш.  Peace
А за "позволението" момичетата са прави. Колкото е по-забранено, толкова е по-сладко.

# 8
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy

Аз имам въпрос... а как точно да й забраня, ако не съм съгласна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Когато дъщеря ми има гаджета аз само ще мога да си кажа собственото мнение, а изборът си е неин! А ако питаш за моето мнение по въпроса... Досега не съм видяла много положителни страни във връзка с такава разлика. Ако когато хората са млади не се усеща много когато поостареят идват доста проблеми!
Е,не знам моята връзке излезе перфектна и все още е такава вече 20 години.. А за забраната ..идея си нямам колкото и да ми се говореше непрекъснато си бях с него  #Crazy
За това съм и толкова объркана  ooooh!

# 9
  • Мнения: 8 999
Не мисля, че когато става дума за любов мога да се намеся изобщо. Звучи ми направо абсурдно. Моите родители никога не са ми забранявали да се виждам с някого поради някаква причина. Единствените напътствия, които съм получавала в тази връзка е да внимавам, да подбирам с кого се виждам, да използвам предпазни средства при секс. Надявам се и аз така да се отнасям с дъщеря си, когато порасне.

# 10
Бих поговорила сериозно с нея.Изключения са мъжете на 24 , които наистина обичат момиче на 14, 15 години(не казвам, че ги няма, просто за малко).Повечето от тях се възползват от тийнеийджърката, по- лесно им е да са с момиче доста по- малко от тях, защото е по-лесно да я лъжат, да изневеряват, да си правят бройката.Бих била по-спокойна ако след време дъщеря ми си намери гадже на нейната възраст.

# 11
  • Мнения: 4 496
Колкото моята майка успяваше да ми забрани нещо... Mr. Green
Зависи от самия мъж,от отношението му,от мирогледа като цяло...

# 12
  • Мнения: 1 492
То, ако е 9 е добре. Мой познат се видял в чудо, когато дъщеря му -11клас, завело гаджето си в къщи и се оказало, че било с има-няма 4 години по-възрастно от баща й. Tired Опитал и с добро и с лошо, но това е положението. Вдигнал е ръце и се надява се да се осъзнае сама.

# 13
  • Мнения: 2 978
Точно за това говоря.. От личен опит знам какво я чака..секс и прочие.. вярно трябва да поговоря с нея  Confused


Секс и прочие..? Вие секс не правите ли?
И защо ще я спираш, като ти си минала по този път?
На теб лошо ли ти е било,  лошо ли ти е сега?



# 14
  • Мнения: 1 877
Абе не бих,но кой ли ще ме пита.Засега този въпрос не стои пред мен.

# 15
  • Мнения: 1 021
На мен ми се струва, че MaMa`HeBuguMka всъщност не е мама, а е самото момиче, което е тръгнало "със примерно 9 години по голям от нея"  Thinking
А и лентичката!?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Дали бих позволила...Колкото аз съм питала нашите, когато тръгнах с мъж с 9 години по-голям от мен. Между другото живях с него 7 години и бях невероятно щастлива с този човек, тъй че го смятам това за "бял кахър". Поне на този етап, де... Wink

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 То пък сякаш някой ще ме попита. Crazy

# 18
  • Мнения: 7 423

Днес спорихме със съпругът ми относно следното :
 Той ме попита дали бих позволила на дъщеря ни някога да тръгне с "мъж" със примерно 9 години по голям от нея. Замислих се аз и още не мога да намеря отговор на въпроса си.
нея? 
Хич и не мисли.Не се надявай,че тя ще те попита  Mr. Green Моите и двете се изнесоха при когото си пожелаха и  до ден днешен не са се поинтересували дали съм ги одобрила /зетьовете ,де  Laughing/ Гледам вече внуци и хич не се залъгвам,че някой ще се поинтересува от моето мнение за мъжете им.За щастие не са с такава голяма разлика,но и да бяха ми е ясно,че нищо не бих могла да направя. Sick

# 19
  • Мнения: 60
Нямам дъщеря /но се надявам да имам/ и знам, че когато дойде този момент тя няма да каже : "Мамо, може ли ......?", а просто ще ни съобщи, че ни напуска.
Така направих и аз.
 smile3503
Разликата между мен и съпруга ми е 10 години и 7 месеца.

# 20
  • Мнения: 789
Е, 9 години не са кой знае каква болка, само да не са 39 примерно  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 476
Тя пък щото ще ме пита!
Ако преценя, че е прекалено малка изобщо да "ходи" или че човекът й влияе зле, ще направя всичко възможно да я поотдалеча, ама чак пък да забранявам - да не би да я затворя в къщи и да излиза само под конвой, без достъп до комуникации. По-добре да я науча да си подбира компанията, възрастовата разлика не би ме притеснила.

 Peace 

# 22
  • Мнения: 3 360
С две дъщери съм и.....Не,незнам как ще реагирам в такава ситуация Crossing ArmsЗнам само ,че с лошо не става.Ще се опитвам да говоря и да разбера/ако мога Rolling Eyes/

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Мен голямата разлика (10-15-20 г.) не би ме притеснила, ако дъщеря ми е вече самостоятелна, в смисъл, поне да е навършила 20 г. Категорично не одобрявам и няма да одобря такава връзка, ако е все още ученичка (например тя да е на 14-15, а приятелят й - с 15 г. по-голям) - много добре знам какво би привлякло един 30-тина годишен мъж в 14-15 г. момиче, и то категорично не е любов, така че ще съм против до последно.  Не смея дори да си помисля за реакцията на мъжа ми в такава ситуация!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Едва ли ще ми иска позволение.

# 25
  • Мнения: 27 524
Да. Поради няколко причини, но една е основната - възрастта не е показател за качество, за добър или за лош човек, както и разликата често не е от огромно значение. Когато има любов, останалото не е важно. И не съм аз човекът, който ще определя на друг човек, бил той и собственото ми дете, с кого да излиза и с кого да бъде. А се надявам да отгледам добър и стойностен човек, на когото да имам доверие и да не се притеснявам от понякога леко нестандартни житейски ситуации.

# 26
  • Мнения: 5 468
Ако не е някой психопат, разликата в годините изобщо не ме притеснява. Че какво са 9 години разлика? Тя да е на 20, той на 29?... няма проблем.
Дано успее от мен да създаде хубава връзка, че аз нещо откачих като минах 30-те и всички мъже са ми черни. Тоя е смотан, онзи - гърбав, този - хърбав... нещо не ми понасят... и да не го предам на нея. Няколко пъти се хващам, че й говоря, че ще е голяма глупачка, ако тръгне да се жени някой ден, а мъжа ми ми прави забележка, че много дърдоря на 3 годишно дете и му промивам мозъка, като му набивам щуротии.
Дано не й преча в бъдеще, че кой знае, какъв изперкал кукувел ще стана Crazy.

# 27
  • Мнения: 934
Да не звуча назидателно, но на 14 не е ли малка за сериозна връзка?
Прочее, на каква възраст в България можеш легално да правиш секс? 16?

# 28
  • Мнения: 2 556
Ще треперя един ден, с когото и да се хване дъщеря ми, ако ще да е млад, свободен, осигурен, прекрасен, пак ще имам едно наум, така че..... не ми се мисли просто.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 534
Дали, бих позволила, ли? Thinking
По-скоро си задавам автоматично въпроса: а, дали някой, би ме питал? Wink
Ама, има време дотогава, ще го мислим като дойде. Wink
Не съм по предварителните сценарии, така или иначе. Wink

# 30
  • Мнения: 314
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy
Не бих и забранила във всеки случай. Бих споделила личното си мнение, но иначе си е нейна работа.

# 31
  • Мнения: 500
Ако дойде и ме попита,тогава ще му мисля,ама се съмнявам да ме пита..... newsm78Аз да не съм питала?(нашата разлика е само 1 година,говоря по принцип)А и е все още на 3 и половина-имам около...12 години да мисля... Crazy

# 32
  • Мнения: 4 555
Прочее, на каква възраст в България можеш легално да правиш секс? 16?
14

# 33
  • Мнения: 1 426
Ами говори с дъщеря си, запознай се с момчето... Но не я натискай, щото като нищо ще си събере багажа и ще се изнесе при него - в днешно време какво ще й попречи... Ако видиш лоши качества в него, непременно виж и добрите. И най-напред почни да го хвалиш за добрите му страни, а по-нататък вметни "Ама знаеш ли, не ми допада това и това..." И гледай да не оказваш натиск, да не повишаваш тон... За да не отблъснеш дъщеря си. Че тя на 14 години си е напълно в разгара на пубертета, най-вероятно ни се води, ни се кара, от най-малкото нещо скача и се наостря...

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Никога не съм питала родителите ми дали позволяват да съм с някой.
На 17г. първият ми приятел беше на 30г. и имахме доста сериозна връзка.

# 35
  • Мнения: 1 044
Мен голямата разлика (10-15-20 г.) не би ме притеснила, ако дъщеря ми е вече самостоятелна, в смисъл, поне да е навършила 20 г. Категорично не одобрявам и няма да одобря такава връзка, ако е все още ученичка (например тя да е на 14-15, а приятелят й - с 15 г. по-голям) - много добре знам какво би привлякло един 30-тина годишен мъж в 14-15 г. момиче, и то категорично не е любов, така че ще съм против до последно.  Не смея дори да си помисля за реакцията на мъжа ми в такава ситуация!
Абсолютно съм съгласна. Баба ми е била по-малка от дядо ми с 15 години, но се е омъжила когато е била на 20, а той на 35.
Не смятам, че на 14 години е редно да ходиш с 25 годишен-просто ти си още дете, а той не. Любовта изглежда по различен начин на 14 и на 25, а още по-различна е на 30. Времената са по-различни, но аз на 14 си ходех с едно момче от съседния клас и просто се държахме за ръце-в това ни се изразяваше "ходенето"На тази възраст децата трябва да спортуват, учат, танцуват, рисуват-какви са тези чудеса-секс, трева, гаджета на по 30.Направо ме ужасявате!Ами нали не са завършили средно, ами висше, ами стоте езика които трябва да владееш за да си намериш свястна работа...кога....ако оставиш детето само с бълхи и хормони в главата, определено го обричаш да работи на автомивка.
Не е лесно да се влияе на дете в пуберт. Определено и аз съм била нелек случей, но съм била с акъла си. В този период децата се противопоставят на родителите си, това е стандартно, но ако в живота на детето има друг възрастен или по-голям - ментор, който да влияе на детето положително, всичко е наред-нещата се овладяват. Но това в никакъв случей не трябва да е любовник, който се възползва от детето и сексуално даже - че то това е подсъдимо по нашите закони! Има се впредвид учител, треньор, роднина, по-голям брат, сестра, съсед -  някой който деликатно да успее на се намеси и да контролира поне отчасти нещата.

# 36
  • Мнения: 120
НЕ мисля че разликата в годините е проблем,а това че едно 14год. момиче е малко за да осъзнава какво точно е сериозна връзка,ако изобщо може да става въпрос за такава на нейните години и то с доста по-голям.За тази възраст са доста далеч един от друг по отношение на интереси и мислене...е освен ако момчето е поизостанало в развитието си  и клони кум по-малки че е по-лесно.Но вярвам че може и да има изключения... Thinking

# 37
  • Мнения: 250
Незнам за вас,но ми се струва,че е момиче на 14 г. А иначе нямам дъщери за ужас на мъжът ми.Той много иска

# 38
  • София
  • Мнения: 6 999
Краткият отговор е, че няма как да забраниш...

Дългия е, че имам много ясен спомен за сестра ми, която на 14 ходеше с 6 години по-голямо момче от нея. Майка ми и баща ми направиха какво ли не, за да ги разделят... при това не е имало "секс и всичко останало".

И майка ми се ужасяваше от връзката ми с мъж 17 години по-възрастен от мен, но не се опита да ми забрани да се виждам с него... може би, защото съм на 31 Mr. Green

# 39
  • Мнения: 625
9 години не са чак толкова много.А и по-големите мъже много повече глезят жените си.Е,аз не съм от тях,но имам много близко семейство,които имат 10 години разлика.Но когато едно момиче е на 13-14 мисля,че и е рано за толкова големи батковци.Когато е на 20 е друго.Тогава са и по-малко различията в мисленето.А колкото до забраната-няма по-вкусен плод от забранения Wink

# 40
  • Мнения: 1 044
Краткият отговор е, че няма как да забраниш...
Isa, ще се повторя, но това не е ли забранено от закона?Или ти невярваш, че рано или късно ще се стигне до консумация на връзката? 24 годишен мъж няма да е нормален, ако не стигне до крайна интимност с гаджето си. А защо ще го забраняват със закон, ако е толкова нормално и естествено? За момичето ми е ясно, какви мотиви може да има  и какво й харесва в подобна връзка, но не разбирам този 24 годишен какво намира в това дете-гадже. Та той сигурно вече работи и е самостоятелен и независим! Струва ми се странно, че ходи да черпи децата в училище със сладолед...

# 41
  • Мнения: 11 607
Към авторката на темата...какво става с дъщеря ти?????Поговори ли вече с нея?

# 42
  • Мнения: 3 423
Много момчета на 24 са като на 12 в
главите си. Така че може като нищо
да си пасват дъщеря ти и гаджето й.
Хората търсят себеподобни. Все пак
ти като майка можеш да прецениш,
дали момчето е ок, нали. Представи си
затворник на 18, дали би се радвала...
Много по-добре е читаво момче на 24.
Що се отнася до момичетата, да не
забравяме, че много от тях стават майки
на 15-16 години, да не ги подценяваме,
много от тях са по-развити и от нас.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
Краткият отговор е, че няма как да забраниш...
Isa, ще се повторя, но това не е ли забранено от закона?

Копирам ти съответния член от НК: Чл. 151. (1) (Изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г., в сила от 13.10.2006 г.) Който се съвъкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното не съставлява престъпление по чл. 152, се наказва с лишаване от свобода от две до шест години.

Т.е. ако е навършила 14 години - може да прави секс. На мен ми се вижда доста ниска възрастта, но ...кой ли ме пита.

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Не се и питам как бих реагирала в тази и тази ситуация. Не смея да давам предполагаеми отговори, защото никой не знае какво ще му дойде до главата  Naughty

# 45
  • Мнения: 14 654
Още не съм си родила дъщеря, но едва ли бих могла да и забраня подобна връзка. Но пък ако синът ми харесва 15- годишни, когато е 24 - ще се разтревожа за него.

# 46
  • Мнения: 901
По хипотезата за 14/15 годишното момиче. Защо ли не се сещам къде точно дъщеря ми ще се запознае с 25 годишен, как той ще намери за интересно да си говорят за яко.бнт, Кели Кларксън, униформите, фотошоп, шини или бракети и т.н., и как въобще ще ходят като тя вечер трябва да си е вкъщи, а той денем би трябвало да работи?
А иначе аз на 18 се впуснах в такава връзка и излязох от нея много наранена, но и доста помъдряла. Тогава няма да мога да позволя или забраня, просто ще трябва да седна и да й разкажа, а пък тя да си реши.

# 47
  • Мнения: 54
Въпреки, че нямам дъщеря, мисля че е по-добре да позволиш и да си в течение с това, което става, отколкото да забраниш и тя да се крие постоянно от теб и да върши глупости.

# 48
  • Мнения: 1 731
Незнам дали наистина дъщеря ти ходи с мъж ,който е 9г по-голям от нея ама аз лично бих предпочела да се запозная с въпросният младеж ,пък тогава ще решавам.Това не значи че ще се женят ,че затуй се запознаваме,ще предупредя изрично да не стане недоразумение.Просто мисля ,че е редно ако тя ще излиза с него ,аз да знам що за човек има насреща си.Не ме  стряска тази разлика.Тя ако си е разумна,ще внимава.Едва ли ще му се подведе по акъла,за каквото и да иде реч.Но аз искам да го преценя и тогава ще давам карт-бланш.То е ясно,че ако тя е решила да е с него,с лайняно въже(с извинение да я вържа) пак ще е с него,тъй че по-добре да знам какъв е. Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 645
Въпреки, че нямам дъщеря, мисля че е по-добре да позволиш и да си в течение с това, което става, отколкото да забраниш и тя да се крие постоянно от теб и да върши глупости.
newsm10
Всяка една категорична забрана носи възможността да те отдели от детето ти. А доверието е нещо много важно. Всички сме правили и правим грешки. Аз по - скоро бих се опитала да обяснявам, отколкото да забраня.

# 50
  • Мнения: 765
Няма да избирам мъжете на дъщеря ми със сигурност . Всяко нещо с времето си , аз обаче съм ЗА разликата в годините и то твърдо . Поне моят опит е такъв ,  ако говорим за брак или сериозна връзка , смятам че разликата в годините е предимство за жената . Важното е да си носи акъла в главата и да намери човек , който я обича , цени и уважава , а дали ще ми доведе 25 годишен или 40 не ми е толкова важно .

# 51
  • Мнения: 1 044
Краткият отговор е, че няма как да забраниш...
Isa, ще се повторя, но това не е ли забранено от закона?

Копирам ти съответния член от НК: Чл. 151. (1) (Изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г., в сила от 13.10.2006 г.) Който се съвъкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното не съставлява престъпление по чл. 152, се наказва с лишаване от свобода от две до шест години.

Т.е. ако е навършила 14 години - може да прави секс. На мен ми се вижда доста ниска възрастта, но ...кой ли ме пита.
Съжалявам грешката е моя-мислех, че е до 14 г. включително. Но пак ми се вижда възмутително рано, нищо че е разрешено от закона

# 52
  • Мнения: 532
Аз пък съм ПРОТИВ. !4 -годишно  момиче си няма работа с 24-годишен,ама откъдето и да го погледнеш.Много е лесно той да я омотае,но не му е времето.Не казвам да бъде спирана да има гаджета,но не и толкова по-големи,а момчета на нейната възрастили поне все още ученици.Че този на 24 е за женене вече.

Не бих позволила на дъщеря ми сериозна връзка на 14 години ,въпреки ,че аз горе- долу на толкова почнах.Истината е ,че това пречи на образованието и въпреки,че аз се справих отлично пак не бих й позволила.Аргументи имам много ,но ще станат големи писания:-)

# 53
  • София
  • Мнения: 6 999
Не бих позволила на дъщеря ми сериозна връзка на 14 години ,въпреки ,че аз горе- долу на толкова почнах.Истината е ,че това пречи на образованието и въпреки,че аз се справих отлично пак не бих й позволила.Аргументи имам много ,но ще станат големи писания:-)

Това е чудесно, а сега ако може да ми обясниш как ще й забраниш?

Мога да ти напиша цял лист с мерки, предприети от моите родители в опита си да забранят подобна връзка, но успех - 0. Та ще ми е любопитно какви биха били твоите?  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 172

Това е чудесно, а сега ако може да ми обясниш как ще й забраниш?

Мога да ти напиша цял лист с мерки, предприети от моите родители в опита си да забранят подобна връзка, но успех - 0. Та ще ми е любопитно какви биха били твоите?  Thinking

Аааа, не е тъй  Mr. Green Важно е родителят да мисли, че като е забранил, то забраната му се спазва. Обикновено категоричните забрани дават "удовлетворителни" резултати и за двете страни - родителите горди, че все още налагат мнението си и си вярват, че щерка им се съобразява с него, а щерката доволна, че ефектът им е нулев.  Всеки доволен по своему.

А за мъжете на 24 - едно момиче може да срещнe навсякъде такива мъже. Все пак сходните интереси - спорт, музика и т.н. - не са разделени по възрасти. Мъж на 24 далеч не е задължително да е мъж за женене.

А с какво една връзка с връстник е по-безопасна от връзка с по-голям мъж?

# 55
  • София
  • Мнения: 4 412
Мога да ти напиша цял лист с мерки, предприети от моите родители в опита си да забранят подобна връзка, но успех - 0. Та ще ми е любопитно какви биха били твоите?  Thinking

Мога да кажа при мен какви са били мерките и имаха ефект. Не знам може аз да съм била по-отстъпчива или не достатъчно влюбена, може и времената да са били по спокойни.  Имам по-голям брат и в периода 15-18 години, когато се заглеждах в някой младеж, той ми казваше, ако е неподходящ за мен. Но не се налагаше, а казваше,"Това момче не е подходящо за теб, защото еди какво си..., аз само те предупреждавам, а ти решаваш".  Знаех много добре, че брат ми ми мисли доброто и момчетата няма да свършат, така че се отказвах. Също си спомням, че в първи курс като студентка имах едно увлечение, което ми пречеше на летната сесия и майка ми измисли една много смешна история, че момчето ме било харесало, защото съм студентка и трябва да си взема изпитите и колко е важно за мен да не се провалям. Стана ми мъчно за родителите ми и се амбицирах, а и за мен самата беше добре да не се излагам. При мен така стояха предпазванията от нежалани връзки.

# 56
  • Мнения: 934
Прочее, на каква възраст в България можеш легално да правиш секс? 16?
14
Леко съм шокирана, това си е почти легална педофилия!
Според мен на 14 е рано за сериозна връзка. Бих се опитала да го втълпя на дъщеря си, преди да се стигне до там. А ако все пак се случи - не знам, ще гледам да балансирам между здравия разум и запазването на доверието между майка и дъщеря.

Общи условия

Активация на акаунт