следата от бившия

  • 4 363
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Oslo
  • Мнения: 659
Да, сравнявам бившият със съпруга ми несъзнателно - реакции в сходни ситуации, манталитет, поведение, отношение към мен като личност и жена, усещане за живота като цяло....
Единствената следа която е оставил в мен, е съжаление че съм позволила да споделя прекалено дълго живота ми.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ще избледнее евентуално едва след като започнеш да обичаш повече себе си от него ...
На мен ми помогна.

А може би едва след като започнеш да обичаш НЯКОЙ ДРУГ ПОВЕЧЕ от него?

# 17
  • София
  • Мнения: 721
Искам да знам дали след края на една голяма любов остава само празнота и винаги ли ще сравнявам новите мъже в живота си с НЕГО? Или  рецепти как да изчистим едно леке

Само да уточня първо, че аз не бих нарекла спомена си за една голяма любов "леке".
Според мен всеки човек изживява нещата различно, затова ти отговарям за себе си - не се изтрива. Колкото и да съм щастлива сега и колкото и да е пълен животът ми, този човек има специално място в сърцето ми и ще си стои там завинаги.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
когато мине време и когато заобичаш другия повече от предишния Peace
имах дълга връзка и намерение за брак преди да срещна съпруга си, в началото го сравнявах с бившия, но сега не се и сещам за него Rolling Eyes

# 19
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Никакво специално място! Вън, вън, вън и далече и колкото по-далече по-добре!!
Една щастливо разведена жена

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Щом е бивш значи не са останали следи...

# 21
  • Мнения: 6 993
ВСИЧЧЧЧЧКИ бивши ми се изпариха от главицата, щом видях за първи път Ицко. Дори онзи, за когото страдах една година...Не го сравнявам с никого, той е такъв, какъвто съм искала, каквото съм търсила в другите...
Иначе - да, помня ги. С единия се и виждам даже. Но са много много далечно минало, понякога имам чувството, че Иц е бил единственият мъж в живота ми.

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
ВРемето лекува всичко. След 5-6г, какъвто и да е бил, следите се заличават.

# 23
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 846
Следата винаги ще е в нас - видима или не... Всеки човек преминал през живота ни оставя белег по един или друг начин. Може да е скрит, забравен дори, но винаги ще го има.

# 24
Следата винаги ще е в нас - видима или не... Всеки човек преминал през живота ни оставя белег по един или друг начин. Може да е скрит, забравен дори, но винаги ще го има.
Браво, много ми хареса! !!! newsm10
След като е баща на детето ми, няма как да не напомня за себе си /дъщяря ми страшно прилича на него/! Но всичко до тук! Всеки трябва да има свой собствен път!
ДА ПРАВИМ ДОБРО, БОГ ДА ГО ВРЪЩА НА ДЕЦАТА НИ!!!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 179
От бившия ми остана един уокмен, няколко CD-та и като цало хубави спомени..
Като се замисля нямам бивш, от който да ми останала горчилка..
  bouquet

# 26
  • Мнения: 794
Всяка голяма любов трае до следващата  Simple Smile (не си спомням от кой филм беше това  Grinning)

Следата, лекето и т.н. ще избледнеят, не се притеснявай. Само имай търпение  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 176
Ще избледнее евентуално едва след като започнеш да обичаш повече себе си от него ...
На мен ми помогна.

А може би едва след като започнеш да обичаш НЯКОЙ ДРУГ ПОВЕЧЕ от него?
Не мисля, няма повече и по-малко, всички се обичат различно Hug

# 28
Може би сте прави , че времето лекува и  че клин клин избива. Някой ме обвини , че го наричам леке, пък в същото време и най- голямата ми любов, но това нещо се появи в мен от раздялата. Бяхме определили дата  за сватба, живеехме вече 4 г. заедно и при едно скарване аз се прибрах вкъщи и той след една седмица ми се обади пиян да ми каже че щял да се жени за някаква съученичка. Целият ми багаж беше там, когато той вече я е водил на мойто легло. След това се обажда няколко пъти, но аз не исках да говоря с него. Тъкмо малко ми беше поразкарало и сега имах рожден ден- първият sms ми беше от него още в 8 часа и с големи букви ми беше написал- ЛИПСВАШ МИ. Нали ще се жени за друга защо му липсвам нека да бъде щастлив с нея

# 29
  • Мнения: 139
Понякога дистанцията на времето има добрината да направи съжителството между спомените и настоящето ако не приятно, то поне възможно. За съжаление количественото измерение "време" необходимо, за да се притъпи болката до поносимо състояние не е подвластно на никакви фактори. Може би един ден просто усещаш, че искаш да живееш. Дано да си късметлийка и да ти трябва по малко време.

Общи условия

Активация на акаунт