Въпрос към дамите за женската еякулация - случвало ли ви се е ?

  • 33 796
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 841
Не, не ми се е случвало - гледах преди време образователно филмче на тема squirt, но в крайна сметка нищо не разбрах за техниката на постигане.

# 16
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Как Сийке, не се смей! Можеш само да съжаляваш!
Да, случва ми се.

# 17
  • Мнения: 511
по темата да случвало ми се е  Peace
и още нещо моя мъж се възбужда от това че ми е било много хубаво. Laughing

# 18
  • Мнения: 25 649
Как Сийке, не се смей! Можеш само да съжаляваш!
Да, случва ми се.

За какво да съжалявам?  newsm78
Ако е затова, че не правя секс със жени и не им гълтам, може да се каже, че съжалявам...  Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 3 841
Мисля, че с интензивна стимулация с пръсти или с вибратор е по-вероятно да се получи, отколкото с обикновен секс.

# 20
  • Мнения: 2 631
Мисля, че с интензивна стимулация с пръсти или с вибратор е по-вероятно да се получи, отколкото с обикновен секс.


При мен се получава от едновременно секс/стимулация  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 274
Честно казано никога не съм се гледала отдолу в тоя момент  Blush  Laughing
Отговора ми е не знам, но знам, че действително съществува такава физиологична реакция.

# 22
  • Мнения: 303
Няма такова понятие при жените.
Нормално е по време на секс и след акта да се отделя течност,но чак пък еякулация,това са пълни измишльотини.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Има женска еякулация, но явно не всяка жена може да свършва по този начин, а то не е и задължително.

# 24
  • Мнения: 185

Нормално е по време на секс и след акта да се отделя течност,но чак пък еякулация,това са пълни измишльотини.
И аз тъй знам,ама чак да пръскам Shocked Crazy

# 25
  • Мнения: 6 155
Абе...сигурни ли сте, че просто не се напишквате от кеф?  newsm78 Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз също незнам, обаче потърсете клипче със "squirt" и ще видите, че изглежда супер трудно за имитация.

Дори на клиповете да изполват ефекти, както казва кака Сийка, възможно е, но не вярвам тук съфорумките да лъжат за това (които казват, че им се е случвало).

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе...сигурни ли сте, че просто не се напишквате от кеф?  newsm78 Laughing
Е, ти пък още малко ще изкараш, че не знаем пикае ли ни се или ни се е*е Joy

# 28
  • Мнения: 6 155
А, знам, че знаете  Peace
Ама дайте повече информация - кеф ли е; на струйка ли хвърчи (като по филмите); колко често се получава; зависи ли от стимулиране на нещо конкретно...?

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
А, знам, че знаете  Peace
Ама дайте повече информация - кеф ли е; на струйка ли хвърчи (като по филмите); колко често се получава; зависи ли от стимулиране на нещо конкретно...?

 Какво количество течност ще се отдели зависи от самата жена, все пак тя контролира оргазъма си, но чак на фонтани не хвърчи като по филмите.
Сигурна съм, че много жени могат да еякулират, но не смеят да се отпуснат понеже чувството наистина малко наподобява все едно ти се пишка и не знаеш как ще реагира партньора ти ако се "изпуснеш" особено ако и той не е чувал за женска еякулация.
При мен се е получавало само при клиторна стимулация досега, не знам как е при другите Rolling Eyes
Не си мислете, че изживяването е кой знае какво, просто се чувствате малко "по-изпразнена" бих казала Blush

Общи условия

Активация на акаунт