Друзя, памагите! Подарък за РД на маман!

  • 1 630
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 771
А щом си пада по цветята, няма начин да няма нужда от още един цветарник...  Mr. Green
Или инструменти за китките. Или хубави кашпи, в които да си слага саксиите...
Влез в някой цветарски магазин, все ще измислят за какво да ти вземат парите.   Joy
Има си, как' Сийке... от всичко си има - и цветарници, и кашпи... не ми се иска да е подарък за отбиване на номера Confused
инчетото, Голденова, мерси за пожеланията и идеите - но сме подарявали и парфюм и кутия за бижута.

То червения надпис очите можа да ми извади. . . , но кой ли чете, че това сте подарявали  Embarassed

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Луксозна книга за готварство брои ли се за личен подарък ? Нея може да я препрочита и препрочита.... Grinning

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мисля, че се брои - но пък си има Confused Т.е. баща ми има такава. И двамата готвят много вкусно и всъщност книгите стоят почти неупотребвявани. Май тази голямата за цветята + още нещо цветарско ще е.

# 18
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Идеята за книга е страхотна, но ако жената си има литература по въпроса...
Аз съм подарявала на майка ми комплект луксозни чаршафи. Последните няколко години я пращаме на уикенд екскурзия някъде наблизо - Офрид, Турция, Метеора... или уикенд на някое хубаво място в България.
Тази година й взех билети за концерта на Майкъл Болтън... тя много си пада по него.
Ето още няколко идеи, които не видях в списъка, а са подходящи за жена:
- чанта
- портофейл
- комплект за маникюр
- ръчно рисуван шал ако носи
- подарък звезда. http://zvezda.name/
- домашен видео клип с пожелания от цялото семейство

Ако се сетя още нещо, ще пиша.

# 19
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
До тук има страхотни идеи аз се сетих за :
 масаж на тялото или  лицето с някоя друга процедура в козметичен салон
 пъзел или колаж от ваши снимки

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
масаж на тялото или  лицето с някоя друга процедура в козметичен салон
 пъзел или колаж от ваши снимки
Масажи подарявахме миналата година; за всяка Коледа подарявам календар с колаж или подобно от снимките на детето - не искам да се повтаря.
Дрина, мерси за идеите, но за 40-50 лв не мога и до София да я пратя Laughing

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
това за паричките съм го пропуснала.
Ами тогава остават другите... без звездата и видеоклипа. Мисля че повечето могат да се включат в сумата.
Хрумна ми и примерно:
- шапка - не знам дали носи
- кошница с лакомства - може да се поръча и достави онлайн
- кошница със спа джиджавки, но вие щом я пращате може би не е подходящо
- личен хороскоп от някоя известна астроложка... ако се интересува от тези неща или карти ТАРО или книга по въпроса
- ако е любител на шоколада - кутия луксозни шоколадови бонбони плюс още нещичко

# 22
  • София
  • Мнения: 938
Щом е цветарка, пък и всичко си има, мини на по-непрактичен подарък пак по темата - например, кошница, от тия, разлатите, дето се слагат цветя в тях (аристократките обикалят с такива из градините си и кръцкат тук-таме по стръкче), с комплект бели ръкавици, две чаши за чай от фин порцелан и пакетче Ърл Грей - нали разбираш идеята  Grinning

# 23
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
или кошница с аксесоари за пикник за двама

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Щом е цветарка, пък и всичко си има, мини на по-непрактичен подарък пак по темата - например, кошница, от тия, разлатите, дето се слагат цветя в тях (аристократките обикалят с такива из градините си и кръцкат тук-таме по стръкче), с комплект бели ръкавици, две чаши за чай от фин порцелан и пакетче Ърл Грей - нали разбираш идеята  Grinning
Това ми хареса Grinning

или кошница с аксесоари за пикник за двама
За съжаление, няма да е практично за нея.

# 25
  • Мнения: 3 091
Майкиньо, купихте ли нещо? какво?

Да ти е жива и здрава мама! Нали днес й е рождения ден?

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Майкиньо, купихте ли нещо? какво?

Да ти е жива и здрава мама! Нали днес й е рождения ден?
Мерси! Говорих и с баща ми (че все на мен пада да избирам подарък и от мен и от него) и се спряхме на цветарската енциклопедия + още някаква книга за цветя. Сега отивам да ги закупя Grinning

# 27
  • Мнения: 3 091
Майкиньо, купихте ли нещо? какво?

Да ти е жива и здрава мама! Нали днес й е рождения ден?
Мерси! Говорих и с баща ми (че все на мен пада да избирам подарък и от мен и от него) и се спряхме на цветарската енциклопедия + още някаква книга за цветя. Сега отивам да ги закупя Grinning
Чудесно! Весел празник ви пожелавам!!!

# 28
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Весел празник и от мен!
Да е жива и здрава майка ти! Много щастие и късмет!

# 29
  • Мнения: 5 228
Бу, сигурно вече си купила подарък, но да си кажа. Тези книги, които Сийка е посочила, са много добри - ние подарихме една част от тях на майка ми за Коледа. Друг вариант са луксозните издания на National Giographic - панорами и т.н.
Честит рожден ден на маман!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт