Caffè alla bulgara - или Мами в Италия 65

  • 11 857
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Гери , не ми се отваря страницата !!!

  Дани,копирах адреса от постинга,но явно от чужбина дата.бг не се отваря. Confused
 
  Grinning   Ето сайт за сваляне на програмката, безплатна е. Peace

http://www.bluechillies.com/details/648.html

И да се оправяш бързо!  Hug

 Връщам се от АЗЛ, не можах да си повикам  Laughing,не им работят компютрите и справка не може да се направи. Mr. Green

  Отгоре на всичко пак започна яко да вали. Tired

Сонче,
два пъти ти пращам смс - глас в пустиня,бях започнала да се притеснявам вече...  Tired
 

# 16
  • Мнения: 2 379
Соня, аз си почаках 9 дена, докато се реши Човекът. Сам реши, ден преди докторите да предприемат действия Wink
Не се притеснявай, чакай си и толкова. Всичко ще е наред Hug

Това по болници и АСЛ да не работят компЮтрите май е в реда на нещата Thinking И на мен се е случвало повече от веднъж.
Гери, сега ще разгледам апартамента и мислено ще срутя поне няколко стени Laughing

# 17
  • Мнения: 5 475
  HugАни,ще съм благодарна .Давай смело! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 379
Само един въпрос. Това апартаментът, където живеят родителите ти ли е? Ще трябва ли да се спазват разни по_консервативни правила, че холът си е хол, кухнята си е кухня и т.н.
Предполагам, че за възрастни хора така е по_удобно. Докато млади хора с друг стил на живот имат други представи за удобство...
За това питам. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 750
Здравейте мацки Hug
Гери,ей нямаш мира бе 4овек Laughing,едвам свърши с ремонтите у вас и сега пък друга работа си търсиш Crazy
Ще поискам съвет от сестра ми и ще ти пиша на ли4ни,4е тя е веща по тия въпроси Hug
Ако питаш мен  бих разбила вси4ки стени Mr. Green
Миликс абе голяма сладурка твоята бебка,не я показвай много,4е да не ти я откраднем Laughing
Дани да се оправяш бързо Hug

# 20
  • Мнения: 5 475
Ани,може всякак да се направи и съвсем модерно ,но да се спази броя стаите - т.е. хол,кухня ,спалня. Hug
  Не е важно сегашното им разположение,целта е да се оползотвори максимално пространството. Peace
 
  Ники,ако питаш мен - такъв апартамент не бих взела,ама някои хора не гледат като избират.. #Crazy
 
   Ще съм благодарна на всякаква оригинална идея. Hug Peace
 

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 15:25 от Astrea

# 21
  • Мнения: 3 388
Гери, получих ти съобщението тази сутрин. Тук получавам десетки всеки ден, обаждания, чудеса, честно казано нямам нерви вече да обяснявам  Rolling Eyes Не се сърдете, моля  Crazy Hug
При добри новини обаче, бързо ще пиша  Wink
Сега бях на лекар, ще искат да ме режат май ... ще видим утре как ще мине и дали ще решат конкретно действие.

# 22
  • Мнения: 5 475
 Ще чакам новините от теб,тогава! Wink Hug
 Стискам палци и кураж! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 750
Кураж Соня,каквото и решение да вземат лекарите важно е беб4о и ти да сте добре Peace
Ще 4акаме новини Hug

# 24
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ник, много пораснал твой беб4о.....имам 4увството 4е в4ера роди...колко бързо минава времето... Hug голям сладур....слуша ли?Да го нагушкаш хубаво  Hug
В4ера бяхме на кино, гледахме Funeral Party...голям смях, гледайте го...малко е драмати4ен на моменти, но ако ви допада английското 4увство за хумор го препоръ4вам  Flutter
Гледам световното по лека атлетика, на вас харесва ли ви?
Миликс днес я няма нещо....
Сон4е, дръж ни в те4ение, успех мила Praynig

# 25
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Тук съм, тук съм, едва сега влизам обаче, досега ви четох.
Здравейте!
Линдита, смъквах по кило на седмица. Ако прескачаш закуските в 10 и 16, разбира се ако не си гладна, сигурно спестяваш калории, аз така правех- ами ако не съм гладна сутрин или за двете междинни закуски и с това топло тук, да се тъпча насила ли?
МАлката нещо не и се наня, отивам да я позанимая и се връщам.

# 26
  • Мнения: 3 425
Geri, дали са ти страхотни идеи момичетата  Peace нямам какво да допълня....но аз за себе си бих избрала да разменя спалнята с хола и да изравня стените на двете помещения,за да се уголеми банята.....коридорите наистина са губене на пространство  Peace

Хайде Сонитке стискаме палци  Heart Eyes

Дюн, при нас мобилните са забранени неща и компютъра също  Crazy след 'загубата' на 1 мобилен и 1 чифт свестни очила вече всичко ми е ДА БАТАЛЯ ахахахаха

Наоколо съм  Crazy

# 27
  • Мнения: 750
Линдита верно много е пораснал Габри,имам 4увството,4е разте с 4асове Party
Ве4е раздава усмивки наред,гука смее се със глас,върти се на ляво на дясно в коли4ката,която запо4на да му става тясна и скоро ще го местим да спинка в кошарката Party
Между другото аз съм бивша лекоатлетка.Едно време баща ми все казваше,4е съм ходила да гоня вятъра Mr. Green

# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Тук съм, тук съм, едва сега влизам обаче, досега ви четох.
Здравейте!
Линдита, смъквах по кило на седмица. Ако прескачаш закуските в 10 и 16, разбира се ако не си гладна, сигурно спестяваш калории, аз така правех- ами ако не съм гладна сутрин или за двете междинни закуски и с това топло тук, да се тъпча насила ли?
МАлката нещо не и се наня, отивам да я позанимая и се връщам.

Да, между другото диетата не е въобще тежка, има доста неща за ядене, единствено ве4ер се 4увствам малко гладна , защото обикновено ве4ер ядем ужасно много..... Blush :ooooh:a ина4е и аз пропускам междинните хранения  Peace
Абе и едно кило на седмица пак е нещо.....мерси миликс4е Hug целувки на беба Heart Eyes

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 17:10 от Lindita

# 29
  • Мнения: 2 379
Гери, срутих ти стените Laughing Иди да си ги разгледаш Wink

Общи условия

Активация на акаунт