отново за БХС

  • 1 463
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 317
Сега видях , че искаш да зададеш въпрос в дира - съветвам та , да отидеш на място и да се консултираш с него лично . Много е любезен , а и ще ти е от полза . Кабинета му е на последният етаж - Майчин дом .

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
сигурно нещо си объркала при регистацията,защото аз нямам проблем с писането там.Но и според мен е по-добре да отидеш лично или да се обадиш по телефона,защото не знам дали влиза всеки ден във форума и може отговора да се забави,а ти нямаш много време.

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
с риск да стана досадна, но как да си задам въпроса към професор Кременски в дир.бг, няма такава опция?

Трябва да се регистрираш

# 18
  • Мнения: 69
явно няма да стане с Дира, регистрирах се, влиам, 4ета, но от къде да пусна въпроса на намирам, на "информация за клуба" пише "Имате право само да четете в този клуб." Или сувсем съм се сдухала Sad.
в Ген.лабореатория никой не отговаря Sad, какво ще кажете запроф.Чернев от "Майчин дом" и д-р Мазнейкова от "Св.София", май за сега това са ми възможносттите, за добро или лошо.
а вие сте страхотни ,хиляди БЛАГОДАРНОСТИ!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 123
проф. Чернев е на същият етаж при д-р Димитрова,така че тя е най-добрият избор според мен.Ако и нямаш телефона,мисля че мога да ти го намеря.Мазнейкова също е добър специалист.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
нещо явно си объркала при регистрацията.Аз сега направих нова регистрация и ми позволява да пиша.Ще ти пиша на лични.

# 21
  • Мнения: 69
angels_zg, наистина много са доволните от д-р Димитрова, но нея я няма в списъка на МДом публикуван в страницата им, а от там по тел ми препоръчаха проф.Чернев. много ще съм благодарна, ако ми дадеш координатите на д-р Димитрова

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
изпратих ти тел. на лични!Успех и не се шашкай,често стават грешки.

# 23
  • Мнения: 69
Сега говорих с д-р Димитрова, в поненделник ще ме приемат. Много трудно се свързах с тях, обаче забравих да питам за адреса Sad, много умно, нали?та сега помооооощ за адреса-моля

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
предполагам ще те приемат в МД .Ето адреса:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=d20956b6ba33f8d90097c20e587e59 … =10&start.y=7 -намира се на улица" Здраве" 2 .Близо е до НДК.

# 25
  • Мнения: 69
За пореден път БЛАГОДАРЯ на всички, и най-вече на angels_zg.
Дано всичко му е наредна бебчето, и дано никой няма такива тревоги.
Спокойна и щастлива бременност желая на всички

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 907
Дано всичко му е наредна бебчето, и дано никой няма такива тревоги.
Ами много по - вероятно е наистина да му няма нищо на бебчето. И нещо, което ми хрумна в момента - сигурна ли си, че правилно до ден са ти изчислили срока на бремеността в направлението за БХС - това е много важно условие за коректен резултат. Успех в манипулацията  Hug .

# 27
  • Мнения: 317
Ще видиш , че всичко ще е ок ! Манипулацията не е болезнена , кратка е . После ще видиш колко по - спокойно ще си изкараш бременността. Стискам ти палци .   bouquet

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ако след такъв резултат направиш само ФМ съмнението няма да ти даде мира до края на бременността.Направи амниоцентеза за да си напълно спокойна.Аз лично не правих БХС, поради високия процент грешки, които дава, правих само ФМ и да ти кажа  и досега се страхувам за бебето си и не мога напълно да се отпусна и да се зарадвам на бременността си, все си мисля за най-лошото.С първото дете не са ми предлагали такива изследвания и си карах много спокойна и лека бременност и си родих напълно здраво 3.700 кг момченце.Тъй че, БХС - нож с две остриета......

абсолютно същото мисля и аз

# 29
  • Мнения: 69
не знам колко точно са изчислили бремеността, нали знаете 1 ден на последния цикъл и това е.
както писах вече в понеделник отивам в МД-София за амниоцентеза и много ме е страх, не от самата манипулация, а от възможните последствия от нея и естествено от резултатите. Колко време трябва  да остана в болницата 1 вечер или повече след процедурата, при положение, че не съм от София и трябва да пътувам 400-500 км?

Общи условия

Активация на акаунт