Каква пералня да си купя?

  • 34 926
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Нашата е Горение и много си ми харесва. Тихичка е и пере добре, макар че в момента използвам прах Бинго, че и български на всичко отгоре, а не оригинален. А освен това Горение се правят само в Словения, няма турски и китайски ментета.

# 16
  • Мнения: 1 546
Благодаря за мненията Ви.
Спряла съм се на марката
ARISTON AQXD-129
GORENJE WA-64143 - само,че 1800 оборота.
Какво ще кажете?
или пък дайте друго предложение.

И аз съм се спряла на такава , но още се чудя.
Някой да каже мнение за Аристон ?  newsm78


Не помня нашия Аристон каква точно модификация е, но е желязна, просто!Много съм доволна от пералнята си. Peace

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз от 6 год. ползвам General Electric - за мен е перфектна и ако трябва да я сменям незнам каква бих избрала. Пере отлично, обороти от 400 до 1400, може и без, пере количество дрехи което аз й сложа. Беше много скъпа, но не съжалявам изобщо, друг е въпроса какви финанси можете да заделите за такъв уред. Определено за мен решаващ фактор е и къде е произведена. Съгласна съм с казаното от pipina   за боклуците, сглобявани кой знае къде.

# 18
  • Мнения: 852
За Горенйе и Индезит имам добро мнение.Успех Peace


Моята е Индезит и нямам проблеми Peace

# 19
  • Мнения: 86
Aristov AVL 85 s страхотна е  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 2 427
Аз като върла перачка бих те посъветвала да си купиш от новите,с двойна вместимост на барабана,ако естествено имаш място за голяма пералня.Няма нещо което аз да не пера в нея.Ние сме с Аристон Акуалтис,пере до 8 кила.Обаче ако можех да си позволя,бих си взела такава която е до 10 кг сухо пране.В моята пера включително тежки килими,пухени завивки,одеала.Не съм фен на химическото.Все не ми се струва достатъчно почистено,а се плащат куп пари.
Аристон Акуалтис обаче има доста дефекти.Примерно непрекъснато вратата не се затваря добре от първия път,нещо не са я избачкали особено добре.В началото беше изключително безшумна,сега нещо се разтрака като старата и ме дразни.Програмата за вълнени ,която уж успокояват че е една от най добрите,която ставала и за кашмир ми развали няколко нешат на които държах,тка че се налага пак да пера вълната и деликатните на ръка.

# 21
Аз имам AEG и съм много доволна! Здрави са, а и доста икономични.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
emilis, така ли тракаше на центрофуга и като нова? С горно отваряне ли е пералнята или с люк?

# 23
Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ най-добре Уърлпуул,ако имаш кинти де smile3521 wash

# 24
  • Мнения: 472
Ние сме с gorenje вече 8година.След гаранционния срок два пъти се е разваляла.За последния ремонт платих 76лева. Всичките уреди в къщи са прехвалената марка gorenje. Май само към хладилника нямам забележки.

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ най-добре Уърлпуул,ако имаш кинти де smile3521 wash
newsm78 Rolling Eyes Що, само тая марка ли е с кинти?

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ най-добре Уърлпуул,ако имаш кинти де smile3521 wash
newsm78 Rolling Eyes Що, само тая марка ли е с кинти?

Ми явно, не.
Само дето ПетЯ@ леко нейде е изпуснала кавичките си...  Confused

# 27
А какво мислите за CANDY?

# 28
  • Мнения: 37
A впечатления за LG?И по-специално LG WD-80150 NUP.

# 29
  • Мнения: 8 917
Здравейте.Имам нужда от нова пералня."Старата" - на 2г.9 м. Индезит много трака при центруфуга.Какъв модел - дайте мнения? newsm78

Нашата е Индезит 1000 оборота с електроника. Не бих казала, че трака, явно си зависи от модела.

Общи условия

Активация на акаунт