Трябва ли да си идиот за да играеш тази игра?

  • 1 989
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Да си гъвкав е желязна стратегия.
Малко хора го могат.
И определението "идиот", въобще не се отнася за тях.

# 16
  • Мнения: 4 733
Гъвкавостта не е равнозначна на нагаждачество, Verdad. Да си комбинативен не означава да си льольо.

# 17
  • Мнения: 5 622
Бе то и нагаждачеството не е лошо. Носи позитиви на този, който го умее. уви, аз не съм от тях. Иначе хич не ми и пука кой за каква ще ме вземе, но...Някои неща или ги можеш или не...

# 18
  • Мнения: 212
Гъвкавостта не е равнозначна на нагаждачество, Verdad. Да си комбинативен не означава да си льольо.
Кас нещо бъркаш нещата. Аз говорех точно за гъвкавостта на тревата а не за нагаждачеството. Говоря да можеш гъвкаво да се отнасяш към живота говоря за гъвкавостта като жизнена стратегия - да знаеш кога да стръчиш и да знаеш кога трябва да се наведеш за да не се пречупиш... И пак ще спомена че за мен водата е най-великото нещо на този свят въпреки че е най-безформеното и безхарактерно нещо. Нещо което изобщо не може да стърчи но въпреки това е най-силното нещо на света.

# 19
  • Мнения: 25 620
Егати играта, тва е яко! Няма ли кой да спретне нещо подобно и в БГ, м? Joy


Няма, защото няма как да се нагласи победителят.  Mr. Green

А по въпроса - май хватката е да умееш бързо да прецениш на коя буря можеш да се противопоставиш и пред коя ще трябва да се преклониш, за да оцелееш. Демек, мъдрост житейска му викат хората.  Wink Laughing
Живо куче или умрял лъв, а? А?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 733
Борисе, значи ти не си ме разбрал. Питам за чинното нагаждачество мили мой Flutter
Сийко, стига бре жена. Големи мъдри комбинатори се извъдихте  Mr. Green.
 А за играта, що да няма как да е ясен прежде победителя... Кой се е навеждал както си требе пред продуцента на него ще пускат Г-тата после  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 622

А аз чета като големи гърди...  ooooh!

Кас, тук всеки се прави на много философ и много мъдър...едва ли ще разбереш точно кой, от кой тип е...

# 22
  • Мнения: 4 733
Тая игра се играе с големи гърди и малко мозък, хохохохо Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 6 155
Не съм от тези, дето се навеждат. (изключително съм упорита и държа да стане това и така, както аз го искам, не както ми го предлага живота)
И като дойде последната буря (според Борис), гледам да е такава, от която да извлека нещо положително. Щото да те шибат все пак не е толкова лошо.Зависи как гледаш на нещата.
Взе ми думите.  Wink 2 опция съм аз.
И на опашката ще вдигна скандал  Blush

# 24
  • Мнения: 1 937
Кас, ето някои синоними на нагаждам: нагласявам, натъкмявам, комбинирам, стъкмявам, нареждам, настанявам, приспособявам, притъкмявам, пригаждам, приготвям.
Според тълковния речник - гъвкав е този, който се вие, а не се чупи.
Не намирам противоречие.

И комбинатор не съм. Нито пък философ.
Просто ми хареса темата.


# 25
  • Мнения: 5 622

И на опашката ще вдигна скандал  Blush

И аз. Писнало ми е вече от скандали, ама какво да направя, като те сами идват при мен....  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 494
  Aз пък искам да питам Борис:то, хубаво това с водата(примера),ама как точно се проявява тази характеристика в човешкия характер newsm78???
  Аз лично смятам за достойно винаги да се пробвам да се боря.Просто съм такъв характер.Оптимизмът(надявам се да не достига до наивност Laughing),който ми е вроден,най-често ми помага.Дали успявам винаги???Е,не разбира се...все ми е едно обаче Wink
  Що се отнася до въпросната опашка -не бих си траяла.Дори няма да се ядосам.Отивам,казвам нещо язвително на въпросните хилещи се патки и без да чакам,преспокойно се запътвам към кабинета на шефа им,с който също бивам пределно възпитана,но твърда и нетърпяща възражения.Тактиката винаги проработва,без изключения Sunglasses.Не ми се е случвало един или два пъти Mr. Green...,а в някои учреждения дори има моя снимка,с надпис"Внимание!!!" Laughing
  Иначе житейската ми философия по този (и други някои въпроси) е: "Прави каквото трябва,а да става каквото ще!!!" И не считам това за празни думи Naughty.

# 27
  • Мнения: 103

И на опашката ще вдигна скандал  Blush

И аз. Писнало ми е вече от скандали, ама какво да направя, като те сами идват при мен....  Crossing Arms

О, да, ти нямаш нищо общо с тях Mr. Green Peace

# 28
  • Мнения: 3 405
Изгледах клипа. Не свързах играта с нагаждането в житейски ситуации. Просто игра. Аз няма да се справя, не съм гъвкава и ще съм все в басейна  Grinning Не ми изглежда идиотска, по-скоро забавна.
Но всеки гледа през своите очи, може ти, Кас, да виждаш житейски истини в играта  Grinning

Хич не съм чела темата, освен първия постинг на Касиди.

# 29
  • Мнения: 212
......
Хич не съм чела темата, освен първия постинг на Касиди.
Правилно си постъпила. Хич не ти и трябва да четеш глупости....

Общи условия

Активация на акаунт