Потресена съм от ....

  • 2 385
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Моята дъщеря пък извади "късмет" с играчка от яйце "Киндер". От него изскочи ковчег. Натисна малко бутонче, капакът се отвори и от него се изстреля... изцъклена обинтована мумия  Shocked  Няма да се оплаквам в никакви дружества, защото може да ми гепят мумията. Не я давам.  Crossing Arms

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моята дъщеря пък извади "късмет" с играчка от яйце "Киндер". От него изскочи ковчег. Натисна малко бутонче, капакът се отвори и от него се изстреля... изцъклена обинтована мумия  Shocked  Няма да се оплаквам в никакви дружества, защото може да ми гепят мумията. Не я давам.  Crossing Arms
Ей, човек убивам за такава играчка! Каква е тази серия?

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
А мога да добавя и прашките, които са подарък към снаксовете. На опаковката пише подарък за момиче, отваряш и хоп прашка  #Cussing out
Това е извратено определено

# 18
  • Мнения: 8 999
Винаги съм се изненадвала на "подаръчетата" из снаксовете и турските "кефове', ама това вече минава всякакви граници! Само някакъв болен мозък може да реши да "зарадва" така дете!  #2gunfire

Децата понякога демонстрират вкусове, които не винаги са обясними за възрастните - от малки моите два звяра изпадат в еуфория пред играчки змии, паяци, полипи, червеи и подобни. И колкото са по-гнусни и лепкави, толкова по-добре.
По принцип три годишно дете няма как да знае, че змията е страшна - този страх му е натрапен от по-възрастните. Мисля, че е редно не да поддържаме и създаваме подобни страхове, а напротив, да ги подтискаме и игнорираме. Нека си играят със змии и гущери, когато пораснат достатъчно ще им се обясни, че някои са отровни и не е добре да ги гушкаме, ако ги срещнем в гората.

# 19
  • Мнения: 5 468
Моята дъщеря пък извади "късмет" с играчка от яйце "Киндер". От него изскочи ковчег. Натисна малко бутонче, капакът се отвори и от него се изстреля... изцъклена обинтована мумия  Shocked  Няма да се оплаквам в никакви дружества, защото може да ми гепят мумията. Не я давам.  Crossing Arms
Joy това е направо смешно.
Леле... изненада за дете - играчка - ковчег Shocked Laughing!!!
Кой ли малоумен и изтерзан човечец го е измислил? Tired

# 20
  • Мнения: 460
веднага алармирай някой новинарски екип!на какво прилича това? #Cussing out

# 21
  • Мнения: 6 417
Моята дъщеря пък извади "късмет" с играчка от яйце "Киндер". От него изскочи ковчег. Натисна малко бутонче, капакът се отвори и от него се изстреля... изцъклена обинтована мумия  Shocked  Няма да се оплаквам в никакви дружества, защото може да ми гепят мумията. Не я давам.  Crossing Arms
Ей, човек убивам за такава играчка! Каква е тази серия?
Не си давам мумията. Носи ми късмет  Crossing Arms Сега се сетих, че може би са я пуснали покрай "Мумията се завръща"  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 978
Моята дъщеря пък извади "късмет" с играчка от яйце "Киндер". От него изскочи ковчег. Натисна малко бутонче, капакът се отвори и от него се изстреля... изцъклена обинтована мумия  Shocked  Няма да се оплаквам в никакви дружества, защото може да ми гепят мумията. Не я давам.  Crossing Arms
Joy това е направо смешно.
Леле... изненада за дете - играчка - ковчег Shocked Laughing!!!
Кой ли малоумен и изтерзан човечец го е измислил? Tired


Това ми напомня за Мечетата на Блонди Joy

# 23
  • Мнения: 5 468
Това ми напомня за Мечетата на Блонди Joy
newsm78 за нейните мечета съм пропуснала.

# 24
  • Мнения: 2 978
Това ми напомня за Мечетата на Блонди Joy
newsm78 за нейните мечета съм пропуснала.

Мечо Пух от яйцата.
Имаха супер причудливи форми, на  някои части от тялото.
Абе караха да се замисли човек - колко е надарен всъшност мечо. Laughing

# 25
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Отдавна съм се опарила от тези снаксове с играчка. Отвратителни на вкус, вероятно с доста вредни оцветители и като връх - някоя опасна и грозна играчка.
Но не би ми хрумнало да дам подобно нещо без първо да проверя каква е изненадата.


Ама на мен болката ми е в анимационните филмчета дето уж са деца, но насилието в тях направо ме смразява.
Добре, че и моята не ги харесва. Иначе любими сериали са й :От местопрестъплението ..." и има един с едни аутопсии. Странно се съчетават с "Грижовните мечета", ама детска му работа.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Винаги съм се изненадвала на "подаръчетата" из снаксовете и турските "кефове', ама това вече минава всякакви граници! Само някакъв болен мозък може да реши да "зарадва" така дете!  #2gunfire

Децата понякога демонстрират вкусове, които не винаги са обясними за възрастните - от малки моите два звяра изпадат в еуфория пред играчки змии, паяци, полипи, червеи и подобни. И колкото са по-гнусни и лепкави, толкова по-добре.
По принцип три годишно дете няма как да знае, че змията е страшна - този страх му е натрапен от по-възрастните. Мисля, че е редно не да поддържаме и създаваме подобни страхове, а напротив, да ги подтискаме и игнорираме. Нека си играят със змии и гущери, когато пораснат достатъчно ще им се обясни, че някои са отровни и не е добре да ги гушкаме, ако ги срещнем в гората.

Моята също е фен на тия неща... Crazy Crazy Crazy Мен не ме е страх от змии и гущери, съответно нея. А по принцип рядко купувам храни с играчки, просто защото вътре има обикновено боклуци  Wink

# 27
  • Мнения: 4 447
Играчката не е опасна. Не може никой да ухапе или изяде. Моята щерка с кеф яде желирани змии и не я е страх от тях...

Борисе, що лъжеш бе! Naughty

Колкото до играчката - е отвратително! Обади се в Комисията за защита на потребителя! Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 3 034
много рядко купувам вече такива неща, след като веднъж ни се падна стъклена фигурка на някаква кокошка ли беше, лебед ли - така и не разбрах.
върха на кича, който за мой ужас беше счупен и стърчаха едни опасни остри стъкла.
какво общо има това с детската игра така и не разбрах....
Добре, че не е имало парченца стъкло вътре.

имаше точно парченца стъкло, само че за щастие бяха все още добре пакетирани в найлонче.

# 29
Моята дъщеря пък извади "късмет" с играчка от яйце "Киндер". От него изскочи ковчег. Натисна малко бутонче, капакът се отвори и от него се изстреля... изцъклена обинтована мумия  Shocked  Няма да се оплаквам в никакви дружества, защото може да ми гепят мумията. Не я давам.  Crossing Arms

По този повод в Испания съм виждала да се продават кукли с размерите на Барби, целите облечени в черно и бледи, заедно с ковчег Shocked

Общи условия

Активация на акаунт