относно марката за бельо СЕНЬОРА България

  • 4 963
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Аз докато ти напиша телефоните( Embarassed ) гледам,че много информирани "гости" са се навъдили в темата ти Thinking

# 16
Niamat firmen magazin vse o6te v stranata. Rabotiat sas skladove v golemite gradove i distributori - za raznos.
Osnovnoto e 4e rabotiat s nepovtorimi danteli i  modelite zasega sa im tvarda 4a6ka.

# 17
Аз докато ти напиша телефоните( Embarassed ) гледам,че много информирани "гости" са се навъдили в темата ти Thinking

Ами дай ми телефон де - предварително благодаря

# 18
Това одеве написах в един друг форум

"Тук от един етикет виждам телефон  - 0898 457296.

А относно София - сещам се за още един магазин-, от който съм си купувала един як комплект в цвят пепел от рози - намира се срещу Сити Центъра - на бул Арсеналски, под един нов блок до сладкарница Маркрит"

Дано да ти свърши работа

# 19
благодаря - ама това телефон на магазин ли е на склад ли е или ....

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Мацки, пуснете рекламата наведнъж, че да се свърши, де - не на ден по лъжичка   Stop

# 21
ЕЕЕЕ - купих си боди на Сеньора. От Пловдив. Не знам дали ги има в софия. Барнали са страхотни модели. но не можах да си купя от всичките. Парички трябват все пак.

# 22
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Къде е магазина в Пловдив?

# 23
Викат му май Ритона - нещо такова -аз не съм от пловдив.

# 24
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Викат му май Ритона - нещо такова -аз не съм от пловдив.


 newsm78
Ок

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Мили ,,гости,,  пишете в темата от началото на месеца  ,май е време за регистрация. ThinkingИзредихте търговските обекти в София ,започва ориентир за Пловдив очакваме да видим случайни покупки от вас и в други градове.Няма лоша реклама.

# 26
  • Мнения: 235
Дайте координати и за Бургас! Бих искала да видя бельо на тази марка, но досега не съм го срещала по нашите магазини. По принцип харесвам български марки.

# 27
  • Мнения: 150
И аз си взех нещичко от "Сеньора" - секси боди с дантелено деколте и сутиен в цвят  - шампанско или бежово - не мога точно да го определя - сутиенът е с някаква комбинация с нещо от рода"дантелите на баба" - нали това било много модерно. А на тийнейджърката купих някакви боксери с щампа отзад. Красиви са - а за качеството ще кажа като мине време.

# 28
някаде около бул. България имат ли магазин

# 29
  • Мнения: 150
Всъщност не съм сигурна дали Сеньора имат специално фирмен магазин. Просто ги търси в магазините за българско бельо. Около бул България съм ги виждала май в подлеза на Гоце Делчев и Блъгария, в едно магазинче - само че там май са неща от миналогодишни колекции. не съм сигурна все пак - попитай. Аз лично пазарувам от един магазин в района на хотел Хемус - на бул Арсеналски, точно срещу Сити центъра, под една кооперация след ъгъла на който има сладкарница Маркрит. А бодитата съм им ги виждала в магазина на ъгъла на СанСтефано и Шипка.

Общи условия

Активация на акаунт