какви сте по професия?

  • 2 555
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
с микропроцесори нещо беше  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
КосмонаФтка съм Flutter

# 17
  • Мнения: 25 651
Не им вярвай, клюкарки сме всички тук.  Joy

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Работа засилено по кариерата си на форумка.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 179

Махаш космите с нафта?  Laughing
М/у другото това ми беше детската мечта, космонафт/астроном.. Много бях запалена по физиката и астрономията.. Обаче по това време беше модерно да си икономист, та нашите ме вкараха в модата... Сега е модерно да си в ИТ бранша, е пак съм по модата, но по висшата - внедрявам най-големия и прогресиращ софтуер.

# 20
# 21
  • Мнения: 2 952
  Завърших  магистратура МИО (икономист съм значи  bowuu )   Wink
  Не съм работила.Влече ме и изкуството - ето ти 2 коренно различни посоки на  развитие  Simple Smile.
  Един ден ако ще работя въобще .....тогава ще мисля, имам опции, надявам се на половин ден работа.Жената не  трябва да работи повече  от това(ако има възможност).

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
Емел... Етем? Познах ли?

Не! Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 1 825
Xenia, развесели ме. А как ми беше криво тази сутрин.

# 25
  • Мнения: 460
Хайде да споделим с какви професии сме!-счети Close
работите ли това, което искате?не,исках съвсем различно
какви сте искали да станете като малки?о--оооо аз исках да съм директор newsm08,в по-тежкия случай хирург или певица/не мога да пея/
жертвате ли професионалното си развитие заради семейството? определено не.поне за сега,защото все още нямаме деца,ама доколкото се познавам бих се жертвала в случай че можем да се издържаме от 1 заплата!парите ,не са най-важни,но са най-необходими!
 
 
 

# 26
  • Мнения: 599
Счетоводител ooooh!никога не съм я работила тази работа,щото немога да стоя на едно място.Обичам динамиката и да общувам с много хора.Като малка исках да стана лекарка.
Не,не бих си жертвала семейството заради работа.Пари се изкарват,стига да искаш.

# 27
  • Мнения: 3 423
Танцьорка съм на ориенталски танци.
И се гордея и славя с професията си!!!

# 28
  • Мнения: X
Филолог съм. Докато и второта човече поотрасне ще завърша и магистратура, ама още не съм работила  Confused. И аз като Криси нещо се впуснах в детеправене и ражадне и памперси и засега се жертвам, ама вече малко ми писна. Но пък децата са доволни! Mr. Green

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Аз я жертвах но не заради семейството - ами от глупост да бързам да създам такова  ooooh!, ама ето ме на - на 26 с две деца , отдадена съм на тях изцяло - но понякога се замечтавам и си казвам като малките деца - ех като стана голяма искам да бъда ... / понататък - всеки път е различно /
иначе ми се отдават толкова много неща и само да имам време имам такова желание да уча да уча  Mr. Green, и то имам време - поне с това се успокоявам  Mr. Green
и при мен е така , с тая разлика , че ставам на 28 след няколко дена...
ще уча медицина  bowuu...някой ден Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт