Отговори
# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
Според мен рекламите са ПоУЧИТЕЛНИ:
1. Митница се минава с боя за коса или лекарство за пикочните канали, а не с паспорт.
2. Като се видиш със съученик, след 20 години, трябва да му кажеш какъв кредит ползваш. Това е най- важното.
3. Ако търсиш кредит или майстор, най- добре е да досадиш на някой таксиметров шофьор.
4. Ако искаш някой да изчисти вместо теб викаш мистър Пропър.
5. Ако си тъпичка и не помниш пиеш гинкобилоба.
6. Ако искаш безплатен прах за пране ходиш на гости на леля Мария за Бонукс или на гости при сестра си за персил.
7. Както казаха по- горе, ако искаш големи гърди пиеш Нова бразилия.
.............

И още, и още, и още ............



много много яко Peace Laughing

# 91
Много ми е тъпа тази за каймата "......не,че нещо,ама той Митко готова кайма не яде!!!" Мушморок!Мамин сладък!
А тази за "Tuborg" naistina e dobra :peace:Aaaa... и за "Мартини"

# 92
  • София
  • Мнения: 5 792
Много ми е тъпа тази за каймата "......не,че нещо,ама той Митко готова кайма не яде!!!"
ооо, да тази е направо  Sick

# 93
  • Мнения: 43
Харесва ми и "Банка ДСК,я"тази с азиатчето-голям сладур е.Smile

# 94
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз харесвам онази на Нокиа, мисля "Има нещо в джоба ми". Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 459
Аз харесвам онази на Нокиа, мисля "Има нещо в джоба ми". Simple Smile
Готинка е тази  Wink На Nokia N95 e  Grinning

# 96
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Като видя тая "по по по по" направо... Sick

# 97
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Имам нов фаворит - ркаламата на Швепсссс с късометражните филми и гологъзещата се мацка в 20 часа  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 98
  • Мнения: 1 080
Завинаги любими реклами са ми тези на Фанта!
Откровено ме дразни рекламата на шоколад Своге, а също така и на някаква кайма, дето свекървата се обясняваше нещо на младата булка... (с едни лозови сърми).........................
Рекламата на Пежо 308 е страхотна!
Дразнят ме рекламите на паста за зъби Сензодин.
Тия с праховете за пране също са доста дразнещи.

# 99
  • Мнения: 337
Харесват ми рекламите за Кока Кола. Също и за Македонската наденица "Леки".
А тази със Свогето, дето  "мама печели" е голяма  пумия. smile3555
Абе почнат ли рекламите и двамата ми сина се спират и ги гледат като хипнотизирани newsm62

# 100
  • Мнения: X
Любими са ми повечето реклами на Швепс,особено тези с леопарда, и онази на ДСК с китайчето,което казва"ДСК,я!", макар че като цяло мразя реклами на банки .
Виждам,че онази с"па-па-кането" на служителката на Райфайзен почти няма човек,който да не е подразнила, мен естествено също Sick
Супер тъпа ми е онази на новите Морени,в които се рекламира нещо,което го няма,а именно това,че са без фъстъци  hahaha(макар че вафличката иначе хич не е лоша)
Всякакви реклами на прахове  за пране, мобилни оператори и кредити ужасно много ме дразнят.

# 101
  • Мнения: 6 164
Ааа, сетих се, че на Банкя са страхотни! Ама май не са нашенски, нали?..

# 102
  • Мнения: 337
Ами за шоколадите Милка какво ще кажите :"няма достатъчно балончета момчета" или "страхотен вкус - страхотен шус". Супер са. newsm62

# 103
  • Мнения: 4 784
Много ме кефи мен рекламата на наденицата дето бабичката обяснява какви подправки слагат, вятъра духва и нищо не се чува. Самата бабичка ми е сладка.
Дразни ме на кафе Нова Бразилия, дето им хвърчат ролките и им растат гърдите. Преди време имаше една на Еър уейвс дъвките с една змия - УЖАС! После на Доместос с едни микроби...Леля Мария с нейния бонукс, Простамол и т.н....абе много ме дразнят, но тук-таме има и по нещо хубаво.

# 104
  • Мнения: 3 562
Ами за шоколадите Милка какво ще кажите :"няма достатъчно балончета момчета" или "страхотен вкус - страхотен шус". Супер са. newsm62

Много ме кефят  Laughing имаше едно време "..... и един мърмот завива шоколада в станиол" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт