Миглена Ангелова изглежда много зле

  • 6 262
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Блонди, ужас. От къде я изкопа? rotfImao rotfImao rotfImao Съвсем се е побъркала.

А по ТВ-то не мога да я видя, защото по това време съм на работа.

# 16
  • Мнения: 2 849
По бански добре стои за годините си  ThinkingСъс сигурност предаването ще го проспа ,но ще гледам някое повторение да видя ,как се е докарала .

# 17
  • Мнения: 27 524
Блонди, ужас. От къде я изкопа? rotfImao rotfImao rotfImao Съвсем се е побъркала.

А, че тя кога е била нормална?  Tired
Това, разбира се, преувеличено, но че е доста простовата жена сме го забелязали доста хора  Simple Smile

10-те най-дразнещи водещи?
Къци Вапцаров   
  35%  [ 5 ]
Ники Кънчев   
  0%  [ 0 ]
Миглена Ангелова   
  21%  [ 3 ]
Робин Кафалиев   
  0%  [ 0 ]
Албена Вулева   
  7%  [ 1 ]
Слави Трифонов   
  7%  [ 1 ]
Раши   
  14%  [ 2 ]
Юлиан Вучков   
  14%  [ 2 ]
Драго-Чая   
  0%  [ 0 ]
Иван Гарелов   
  0%  [ 0 ]
 

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не съм фен на шоуто й и не го гледам.
Но жената си изглежда добре за годините и за 4-те деца ( 4 деца нали? ) които е родила.
Ксения, пусни твоя снимка да те видим каква си хубостница  Flutter

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
тази пък анкета нищо не показва...3 ма души са гласували, че ги дразни, така ли  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 380
тази пък анкета нищо не показва...3 ма души са гласували, че ги дразни, така ли  Laughing

Добре ли си? Къде видя анкета и гласуване? И въобще не става въпрос за Миглена и за това дразни ли някого или не, а за това как някои жени доброволно се освинват като спят по плажовете. Sick

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
за анкетата на Блонди говоря , а пък твоята тема е поредната ужасна....трябваше да пуснеш мнението си в компроматите...

# 22
  • София
  • Мнения: 38 498
Ксения, тя Миглена може да е спала на плажа, но може и да си е направила изкуствен тен също.  grinning039

# 23
  • Мнения: 6 417
Никаква промяна не забелязвам в Миглена.  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 312
Заинтригува ме.
Гледам я в момента.
Да ти кажа и аз никаква промяна не виждам.
Изглежда си доста добре.

# 25
  • Мнения: 460
ами за годините след 4-ри раждания направо си е супер! Grinning иначе предаването и аз не го гледам!само в началото го гледах,когато беше започнало като едно руско предаване-разказване на истории зад маска! Simple Smile

# 26
То от грим не се вижда нищо де го видя тоз тен ?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На някои хора може пък да им харесва да имат по-силен тен.

Не мога да я видя, защото съм на работа.
Може наистина да е попрекалила, но и слънцето е ужасно силно тази година, а тя може да е от хората, които бързо и неусетно почерняват.

# 28
  • Мнения: 27 524
Миглена Ангелова е 65-та година, което далеч не е много. За справка - Малина е 62-ра /или 64-та  Thinking/
Сикрет, анкетата е отнякъде в нета, разбира се, че нищо не доказва, както и повечето такива  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Боже, четейки тази тема започвам да се радвам, че тенът ми се лющи така неудържимо...

Общи условия

Активация на акаунт