ПУДРА ИЛИ ФДТ ПРЕДПОЧИТАТЕ...

  • 2 036
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 650
Ползвам и двете, като след фдт-а нанасям прозрачна прахообразна пудра. Професионален гримьор ми е казвал, че пудрата не се използва самостоятелно, а се нанася върху фдт.
И аз ползвам и двете - ако искакш грима ти да е като хората - пудрата придава матов завършек на грима. Но според мен може и отделно да се ползва - ако не искаш да си много гримиран - а сам малко да си матираш лицето.

# 16
  • Мнения: 645
Почти винаги слагам фон дьо тен. Пудра съм ползвала само няколко пъти. Комбинацията от двете също няколко пъти. Но доколкото знам гримьорите казват, че перфектният грим задължително включва и ФДТ и пудра...Ама на мен така в комбинация ми стои малко тежичко...

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ползвам кремообразна пудра на Чифели. По-добре е отколкото и ФДТ и пудра. По-леко стои.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И двете.Ползвани поотделно не стоят добре на лицето.Или изглеждаш като набрашнен чувал, или лъщиш като тюлен.За това всички

 гримьори препоръчват да се комбинират!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ползвам и двете, понякога и отделно!
Харесва ми фон дьо тен с пудра. През зимата често слагам само фон дьо тен, а сега, през лятото - понякога само пудра върху крема и стои страхотно.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз предпочитам пудрата.

# 21
  • Мнения: 511
И двете. Първо ФДТ, отгоре пудра. Не ми се набръчва, не ми се събира, разнасям го добре и съм много доволна Peace

# 22
  • Мнения: 1 101
И двете.

# 23
  • Мнения: 2 047
  Пудрата и ФДТ са несъпоставими, и двете ползвам.

# 24
  • Мнения: 636
Отдавна не съм използвала пудра. Не знам дали съм права, но кожата на лицето ми е по-скоро суха и с пудра става като набрашнена. Използвам ФДТ, но не е когато е много горещо - като това лято.

# 25
  • Мнения: 1 317
Доскоро ползвах само ФДТ, сега напоследък пък само пудра.
Сега като се позахлади малко ще ползвам пак само ФДТ, а може и двете, ще видя.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Пудра предпочитам, защото ФДТ като че ли омазнява.

# 27
  • Мнения: 3 622
Аз ФДТ си предпочитам-по добре стои на кожата Grinning

И аз  Peace

# 28
  • Мнения: 1 120
Отдавна не съм използвала пудра. Не знам дали съм права, но кожата на лицето ми е по-скоро суха и с пудра става като набрашнена. Използвам ФДТ, но не е когато е много горещо - като това лято.

моята е смесена и пак стои така.това лято непомня да съм ползвала въобщр ФДТ,иначе залагам на него

# 29
  • Мнения: 156
И двете,пудрата определено "дава" завършек на грима

Общи условия

Активация на акаунт