От черно - русо !!!

  • 11 823
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Toppolinka, ако си правила сама обезцветяването резултатите не ме учудват...ако фризьора ти е причинил това...отиди и го набий... Whistling
при мен и двата пъти обезцветяването стана като по учебник...накрая цветът на косата ми беше еднакъв навсякъде... Peace

# 16
  • Мнения: 1 224
Toppolinka, ако си правила сама обезцветяването резултатите не ме учудват...ако фризьора ти е причинил това...отиди и го набий... Whistling
при мен и двата пъти обезцветяването стана като по учебник...накрая цветът на косата ми беше еднакъв навсякъде... Peace
Не съм чак толкова несъобразителна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 050
Зависи от няколко неща. На първо място, от колко време се боядисваш черна. По принцип, щом през бременността не си се боядисвала, лесно може да стане и от веднъж. Стига да не си слагала къна.

# 18
  • Мнения: 917
Момичета има ли някоя от вас , която от боядисвана черна е правила опити да изсветли косата си !
Какъв беше резултата , с какви продукти , при кои фризиори , наложи ли се да скъсите косата си , доволни ли бяхте от резултата???????
Аз съм черна , и хем ми се иска да я изсветля , хем не ми стиска !!!!
Аз съм го правила
Винаги съм се боядисвала черна
един ден преди бала ми се боядисах отново черна
На бала бях гарваново черна
Имахме още един ден след бала
Прибрах се и трупясах
Събудих се с желанието да съм руса
Отидох на фризьор и след няколко часа бях руса
Косата ми беше дълга  под средата на гърба, цветът беше равномерен навсякъде
Бях руса два дни
На третия ден реших да съм червена
Пак стана равномерно навсякъде
   smile3558

# 19
  • Мнения: 6 017
Момичета има ли някоя от вас , която от боядисвана черна е правила опити да изсветли косата си !
Какъв беше резултата , с какви продукти , при кои фризиори , наложи ли се да скъсите косата си , доволни ли бяхте от резултата???????
Аз съм черна , и хем ми се иска да я изсветля , хем не ми стиска !!!!
Аз съм го правила
Винаги съм се боядисвала черна
един ден преди бала ми се боядисах отново черна
На бала бях гарваново черна
Имахме още един ден след бала
Прибрах се и трупясах
Събудих се с желанието да съм руса
Отидох на фризьор и след няколко часа бях руса
Косата ми беше дълга  под средата на гърба, цветът беше равномерен навсякъде
Бях руса два дни
На третия ден реших да съм червена
Пак стана равномерно навсякъде
   smile3558


Божееееее  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • Мнения: 917
Няма Боже
Добър фризьор трябва  Joy

# 21
  • Мнения: 312
И аз съм го правила този номер - от черно -русо. Ефекта се получава или ако отидеш на фризьор или ако е в домашни условия след 2 или 3 обезцветяване. Първия път ми се получи рижо(може би заради черната боя), но след втория път добих вид. Честно да ти кажа не го препоръчвам,защото косата ми изглеждаше кофти след това(като имате предвид,че съм с гъста коса и силен косъм).Според мен по-добър вариант е да се започне първо с кичури.Така се щади малко повече косата,а пък и ще изглежда по-добре.
Това си е мое мнение ,разбира се. Успех в начинанието  newsm10

# 22
  • Мнения: 1 731
И аз съм черна от години.След множество консултации се разкандардисах да се изсветлявам.Няма смисъл чак от такива жертви.Около нова година мисля да си направя червени кичури. Party Party Party

# 23
  • Мнения: 6 017
magiq27 И в крайна сметка какво стана с косата ти....

# 24
  • Мнения: 444
magiq27 И в крайна сметка какво стана с косата ти....
Чети по нагоре ...... ще правя опити като родя живот и здраве  Naughty

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 13:45 от magiq27

# 25
  • Мнения: 126
Интересно мие дали полученото русо не е ощетило "малка" част от косата ти.....
Надявам се,че не си прекалявала с обезцветяването!
Имах една приятелка те беше много тъмно ..ама много тъмно черно.Реши да се изруси....Няма да описвам на какво и заприлича косата... ooooh!От гъста и буйна стана една рядка перушинка!Надявам се си внимавала много за твоита коса!!!!!
Все пак е коса и ни краси ...винаги съм се чудила на такива смелчаци! Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мили4кото, е то няма как да няма жертви...и точно, за да са минимални, тези процедури трябва да се правят при добър фризьор и да не се щадят средства... Peace

# 27
  • Мнения: 748
Бях 15 год гарваново черна и след като родих на 30год. реших ,че е време за промяна.Освен това съм и с къдрева коса и много фризьори през годините ми отказваха ,да не ми се изправела косата и дрън дрън.Докато попаднах на сегашната ми фризьорка.Веднага след като родих/не кърмех по мед. пр./ ме обезцвети и ходех така 3 месеца без боя отгоре,не ми беше проблем защото бебка се роди 28.12 и си стояхме в къщи повечето време ,а навън си вързвах косата.Няма начин да не ти скъсят малко косата.Аз от както съм руса си изправям и постоянно косата,от черна къдрева на права руса промяната наистина е голяма и най важното се харесвам повече ,да не говорим ,че ме е яд ,че толкова време съм била черна.
Много е важно кой фризьор ще те прави.
Хайде успех в промяната Grinning

# 28
  • Мнения: 4 435
Скоро моя приятелка го направи това. Но не с овезцветяване както всички тука пишат.Вредно е,а и косата става рижава.Има масла и олио за премахване на боя в хубавите салони.Много щадят косата и боята пада и остава твоя цвят.И след това се боядисваш каквато искаш.

# 29
  • Мнения: 7 947
Хм, според моята фризьорка, от която съм супер доволна между другото - Ася от Капанов, това си е унищожение на косата! Аз съм също черна, ама след обясненията й - ще си остана такава...Въпреки че и тя работи с професионални серии - каза ми да не го правя - най-лекия вариянт според нея е кичури - които всеки път стават повече и повече и след 7-8 месеца - ще имаш общ цвят на косата.

Общи условия

Активация на акаунт