Какъв цвят подхожда на такова обзавеждане?

  • 14 072
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
В светло зелено също ще стане хубаво, стига да го харесваш като цвят. Нещо такова, като цвета на буквите.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ами ти си идеален случай
всички цветове  можеш да пробваш
т.е. всички цветове ще паснат

това е моят съвет!
за вишнево (или бордо) мислила ли си?

# 17
  • Мнения: 474
Вчера обикаляхме магазините. За съжаление изборът и комплектоването ще се окажат отново проблем! Прекрасен зелен килим, но лампи, които да подхождат- няма. Прекрасни бордо лампи, но само големия полилей, малки за стените - имат само 1 бр. и не се знае дали ще получават. Килим в бордо- няма размер за нас. Лилаво- почти никакъв избор на нищо...  ooooh!
Май накрая ще стане- което успеем да комплектоваме- това ще е!  Laughing

# 18
  • Мнения: 175
Много се извинявам,че ще се включа в темата ти но имам подобена дилема,какво перде да избера за хола.До тук всичко обзаведохме без никакви трудности но сега това перде като се закучи не мога да избера и не мога.Нашият диван е шоколадово и бежаво,секция и маса венге,подът е естествен паркет бук,стените са 2 праскова и 2 корк.Всичко е в кафявата гама килима е бежав,трябва ли  и пердето да е в тази гама,ако някой има предложение приемам Simple Smile идей.

# 19
  • Мнения: 21
От това , което прочетох до тук имам чувството, че става въпрос за моя случай, само че в обратната последователност.  И при мен кухня, трапезария и хол са в едно общо правоъгълно помещение с площ около 50кв.м. и така, когато преди 5г. си правихме апартамента, аз много държах кухнята ми да е в червено и инокс и заради това сложих ламинат в много светло бежово в цялото помещение и боядисах стените в същия - бежов цвят. Дълго време мислех , че това ще са единствените цветове в помещението, но тази година мъжо ми който е запален акварист реши да си сменя аквариума и си поръча нов в комплект с шкаф, който трябваше да е в сребрист цвят. Когато аквариума пристигна се оказа, че шкафа е цвят венге Shocked, по това време аз обикалях да търся гарнитурата която беше моето условие за неговия аквариум. Нямахме нерви да чакаме още три месеца за нов шкаф / понеже ги носят от Китай/ и единственото което можехме да направим е да съчетаем нещата по някакъв начин. Аз поръчах бежова гарнитура с кожени възглавници в тъмно кафяво, лепнахме едно фолио имитиращо инокс на средните чекмеджета на шкафа. В резултат помещението стана в бежово и венге с  "акцент" червена кухня. Утре ще снимам и ще пусна снимки.

# 20
  • Мнения: 461
Много се извинявам,че ще се включа в темата ти но имам подобена дилема,какво перде да избера за хола.До тук всичко обзаведохме без никакви трудности но сега това перде като се закучи не мога да избера и не мога.Нашият диван е шоколадово и бежаво,секция и маса венге,подът е естествен паркет бук,стените са 2 праскова и 2 корк.Всичко е в кафявата гама килима е бежав,трябва ли  и пердето да е в тази гама,ако някой има предложение приемам Simple Smile идей.

А на мен ми се закучи килима  Mr. Green Искам да е със стилизирани геометрични фигури или части от тях, но не съм намерила в подходяща гама.

А аз съм с под бук, дамаската на лежанките - комбинация от ръждиво-кафяво и медно-оранжево.
Тва са перденцата - уж бежово-златист хамелеон.
Снимките са правени с телефон и не са много реални, в смисъл розовеят Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132357&photo=10

Общи условия

Активация на акаунт