От кой месец-детска кухня

  • 2 987
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 081
да трябва, не трябва ако не искаш, но за да го запишеш, трябва да е захранено с всичко, което се включва в менюто на ДК

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
При нас ДК започва след 6 м.

# 17
  • Мнения: 1 353
На всякъде е различно.Ти сама когато си прецениш тогава започни да вземаш храна от кухнята.Аз не съм я давала никога-аз готвех.

# 18
  • Мнения: 814
Ние почнахме с Хер Бебе от 11 м.

# 19
  • Мнения: 640
при нас е от 4-тия

# 20
  • Мнения: 2 908
При нас е от 6-тия.До скоро беше от 4-тия но го промениха,заради европейските изисквания. LaughingАз я записах на 6 месеца.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 998
При нас записват след 10-я месец - оттогава и ние вземаме.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 343
а някой да знае в Пловдив от кога  newsm78
В Пловдив е от 8-ми,но трябва да запишеш по-рано.

# 23
  • Мнения: 5 362
Аз лично започнах от 6-я месец да взимам храна от ДК.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 197
В Сливен започват от 4 месеца и половина,но аз записах Гоги от 4 месечен и си ги хапваше храните   food002

# 25
  • Мнения: 1 092

а някой да знае в Пловдив от кога  newsm78
В Пловдив е от 8-ми,но трябва да запишеш по-рано.

извини ме ,но не те разбрах нещо newsm78 - от 8 навършени месеца,но трябва да го запиша по-рано - кога

# 26
  • Мнения: 753
При нас от 4-я месец ..но аз записах моето след 7 месец, захраних по-късно

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Записах дъщеря ми на 5.5 месеца на ДК и с някои от месните пюрета дори захраних от там по-късно

# 28
  • Мнения: 4 451
При нас детската кухня започва при 7 навършени месеци. Тук не се дели на възрастови групи. Кухнята е до 2-годишна възраст и на всички се готви едно и също. Аз записах малката по-късно, защото до 6м. тя беше изцяло на АМ.

# 29
  • Мнения: 1 701

а някой да знае в Пловдив от кога  newsm78
В Пловдив е от 8-ми,но трябва да запишеш по-рано.

извини ме ,но не те разбрах нещо newsm78 - от 8 навършени месеца,но трябва да го запиша по-рано - кога
Извинете, че отговарям аз - по-рано се записва, не за да започне по-рано да яде от кухнята, а за да се пази ред - като в детските градини.

Общи условия

Активация на акаунт