Торта с банани

  • 8 811
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Не става ли много тежка с 3 кофички сметана? newsm78

Ами аз слагам от заквасената сметана, която разбивам само с 150 - 200 гр. захар не повече и мисля че не става тежка, но ти като пробваш, ако ти е прекалено тежка тортата следващия път сложи само две  Peace

# 16
  • Мнения: 6 017
Tasha в крайна сметка не се ли прави с толкова сметана, за да може да се препокрие добре тортичката? Аз не мисля че ще е много тежка, и все пак е торта, няма как да не е тежка, сладка или както искаш го наричаи  Виктуалия ...Не се заяждам, само изразявам мнение.

# 17
  • Мнения: 139
Tasha в крайна сметка не се ли прави с толкова сметана, за да може да се препокрие добре тортичката? Аз не мисля че ще е много тежка, и все пак е торта, няма как да не е тежка, сладка или както искаш го наричаи  Виктуалия ...Не се заяждам, само изразявам мнение.

Аз попитах само защото пишеше в рецептата, че е лека.
А относно това, че няма торта, която да не е тежка, SlaDk0_i_SoLeNo каня те на гости да пробваш домашната ми плодова торта.
 Hug

# 18
  • Мнения: 6 017
Виктуалия Аз попитах само защото пишеше в рецептата, че е лека.
Искам да ти се извиня за леко грубият ми постинг. Не съм разбрала какво точно си имала предвид катто си написала лека. Още веднъж мойте искрени извинения. Hug

# 19
  • Мнения: 139
 Peace  bouquet Няма проблем! Wink

# 20
  • Мнения: 3 622
Момичета сметаната ако е по малко от 3 малки кофички не стига за тортата.
Наистина тортичката става лека - пробвате я няма да съжалявате Laughing

# 21
  • Мнения: 147
    Аз направих тортата. Лека и вкусна е! Мъжът ми остана много доволен. Simple Smile  Tasha, благодаря за лесната и бърза рецепта!   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 622
Радвам се че ви е харесала  Laughing

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Аз имам бананово дърво  в къщи и е голямо, но още не съм събирала реколта Grinning
Благодаря за рецептите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт