СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-2

  • 9 652
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 984
Весела Коледа и от нашата къща  Hug

# 211
  • Мнения: 1 029
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

# 212
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ей, голямо затишие покрай тези празници  Confused

Ние изкарахме много добре празниците. Програмата беше доста натоварена около Бъдни вечер, но после тръгнахме по гостита и някак напрежението отпадна.
За Нова година сме си вкъщи. Само ми е жал за детето,защото още е болен. За сега му давам само Мукоплант и Стеримар и постепенно настинката отшумява, но гърдите му още хъркат.

Вие как изкарахте празниците?

# 213
  • Мнения: 984
Етко да оздравява бързо и да посрещне новата година здравичък  Hug Ние на бъдни вечер бяхме сами и на мен ми беше хубаво. На Коледа дойдоха на мъжо родителите ии... на мен не ми беше толкова хубаво с тях. Майка му успя да ме ядоса няколко пъти  Confused
Да видим на НГ с нашите как ще мине.

# 214
  • Мнения: 27
Здравейте, да се представя аз съм новоизлюпена мама, която живее на бул. Стамболийски. Нашата дъщеря Божидара се роди на 05.11.2007. Ще се радвам да имам връзка с други мами от квартала.

# 215
  • Мнения: 342
Добре дошла Марияна. Ще се радвам като се затопли да се видим а може и по рано.Ти си ми съвсем съседка супер.

# 216
  • Мнения: 984
Мариана  welcome
Много да ви радва малката принцеса и весело посрещане на НГ  Hug

# 217
  • Мнения: 1 029
Добре дошла на Мариана и на малката й дъщеричка й Божидара и от мен!  Hug Надявам се скоро наистина да можем да се започнаем с всички, които пишат тук напоследък.
Ние си прекарахме чудесно на Бъдни вечер и Коледа и предимно посрещахме гости. Аз поне имам късмет с моите свекър и свекърва и винаги с удоволствие се събираме с тях. Доста приятели също ни посетиха тези дни около празниците, а един от дните успяхме да отидем и на ски на Боровец. Дано утре пак да успеем да отидем да покараме малко, а вечерта ще сме си вкъщи с приятели.
Весело посрещане на Новата година и до скоро!

# 218
  • Мнения: 789
Привет на всички и добре дошли на новата мама и бебе  Hug

Като гледам всички добре си изкарвате празниците и почивните дни, което е супер. Ще гледам да мине още малко време, за да ви се оплача какво ни сполетя....  Cry

Желая весело посрещане на новата година!

# 219
  • Мнения: 342
Аз  презкачам да ви пожелая весело посрещане на Н.Година. Hug Wine Glass  madnoel
Танче я горе главата.И каквото станало да си одтане за тази година.От догодина само хубави неща.

# 220
  • Мнения: 789
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Много здраве, радост и късмет!

# 221
  • Мнения: 342
Много здраве и хубави моменти през Н.Година.

# 222
  • Мнения: 907
Честита Нова година! Да е здрава и пълна с весели моменти и сбъднати желания!

Добре дошла на Марияна и сладката Божидара!

# 223
  • София
  • Мнения: 327
Здравейте, много съм изненадана че има такава темичка.  Аз от скоро съм в района - година и половина. Сигурно ще ми е доста полезна.  Grinning
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!

# 224
  • Мнения: 644
ЧНГ на вси4кииии!!!!!!!!!  Hug  bouquet
Добре дошли на новите мами и бъдещи мами! Пожелавам ви преди вси4ко много здрае! Оказва се,4е това е най-важното и винаги трябва да е на първо място! След това са парите Wink и щастието, и любовта!  Blush Heart Eyes
Хайде,новите попълнения,дайте пове4е инфо за себе си? Къде живеете ,къде се разхождате с дребосъците,къде мислите да ги запишете на ясла/детска градина ?

Общи условия

Активация на акаунт