СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-2

  • 9 650
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 029
Мда, вече се сблъсквам с тези закони и понякога изпадам в доста неловки ситуации из градинките  Mr. Green Казах си, че без куп играчки в никакъв случай да не излизам и въпреки това все се намира някоя чужда, която е по-интересна. Не знам по-нататък как ще се справям с този проблем...  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 342
Мерси за пожеланията.Ха ха нема оправия с това.Винаги чуждите играчки ще са "по" и "най" хубави от нашите така,че....се въоръжете с нерви....

# 92
  • Мнения: 789
Добро утро! Аз да ви се похваля първо, а после и да се оплача...
Снощи ходихме във "Весело село" и то тримата! Много ми хареса  Grinning Шефката каза, че било бледо подобие на това в Пловдив, ама пак си е готино. И на Ива й хареса, държа се супер прилично.
Тази нощ обаче ми се разказа играта. Рееев Sad Едва станах преди малко. Вчера се видях с детегледачка, харесахме се, но сега пак се чудя - ами ако има още такива нощи как ще стана рано  сутрин за работа и на какво ще приличам... Ще изплаша де що има клиент  Rolling Eyes

А за дърпането на играчките при нас е на периоди. Сега нищо чуждо не си харесва, даже излизаме без нито една играчка. Катери се и се пързаля на пързалките, люлее се на люлките, а любимото е да дебне една котка  Grinning Веднъж дори се опитва да я храни с глухарче  Mr. Green

Приятен ден на всички!

# 93
  • Мнения: 1 029
Ехеее, Таня, значи вече действаш в посока започване на работа  Rolling Eyes Дано наистина да попаднеш на свястна детегледачка, че май е доста трудно да се намери такава, чувам  Thinking Кога евентуално мислиш да започваш и твърдо ли си го решила?

Извинявай за невежеството, но какво е "Весело село"?  Embarassed

Забравих да честитя и първия кътник на Ива   Simple Smile

# 94
  • Мнения: 789
Ти пък, невежество. Откъде успя да го измислиш, а? "Весело село" е готино кръчме, по-точно механа (ако има разлика де). В Пловдив има, сега са открили и тук (няма и 2 месеца май). Препоръчвам ви го, ако обичате такива места. Кухнята е много добра, има и програма, което всъщност е интересното. Бяхме цялата фирма, Ива си игра с момченцето на счетоводителя  Grinning Брей, много са луди тия младежи.... Добре, че е дама и е по-кротка.

Днес ходихме до офиса, разбрахме се да пробвам да се върна на работа. От другата седмица ще почна да ходя за по малко, че и Ива постепенно трябва да свикне с детегледачката и най-вече с моята липса Sad Но ми е ужасно трудно, постоянно ми иде да ревна, като си помисля. Почвам даже да си мисля, че не съм добра майка като я зарязвам така на чужд човек  Cry Поне ако не стане, няма да има проблем да се върна и да си я гледам аз. Това поне малко ме успокоява.

# 95
  • Мнения: 1 029
Таня, въобще не си мисли, че си лоша майка  Naughty В крайна сметка Ива не е на няколко месеца, че да се притесняваш, че си я оставила толкова рано. Нали все в един момент всички трябва да се върнем на работа и да се разделим с мъничетата и в който и момент да го направим, все ще е много трудно за нас. А колкото повече време минава, толкова по-трудно ще става и за тях, защото все повече свикват да сме заедно по цял ден. Щом работата си струва и ти се давай възможността да го направиш постепенно, възползвай се и недей да изпитваш угризения. От сърце тжелая бързо адаптиране и на двете!  Peace

А за "Веселото село" си помислих, че може да е някакъв нов детски атракцион, за който не бях чувала  Joy Ще го имам предвид, въпреки че не си падам по такъв тип заведения, а и напоследък почти никъде не излизаме вечер с мъжа ми.

Май пак само двете с теб си пишем, дори Тони се изгуби някъде. Къде сте, бре хора?!  newsm78

# 96
  • Мнения: 789
Ами постепенно се навивам все повече, най-малкото ако не стане, ще си се върна аз да я гледам. Само дето ще сме вътре с парите, ама то напоследък е тенденция... Не ми се иска да се травмира само, че тогава вече ще е лошо.
А тя пак почна с температурите, та да видим. Аз си мисля, че е от кътника, но знам ли. Ще се ходи пак до лекарката. По 2 пъти в седмицата ходим в последно време....
Почнете от сега да стискате палци да си взема изпита от първия път Simple Smile
Приятна вечер  Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 502
Да се запиша и аз. В този район съм и живот и здраве до края на месеца трябва да се присъединя към групата:) Чудя се къде в района има свестен педиатър. Помагайте с инфо

# 98
  • Мнения: 1 029
Azalea welcome

Радвам се, че още някой ще се присъедини към нашата малка и не особено активна напоследък групичка  Mr. Green

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 09:47 от Belisima

# 99
  • Мнения: 342
Тук съм, тук съм.Само дето тези дни тичах по изследвания на Кари и я водих пак на лекар.Та той ме успокои като каза ,че сополи ще имаме докато не и пораснат всичките зъби....   #Crazy
Azalea-Добре си дошла тук.
Пепеляшка-нещо се изгуби и ти.Къде си? Сподели нещо.

# 100
  • Мнения: 984
Здравейте и от мен  bowuu
Ние бяхме на гости на моите родители с малчо и беше една голямя радост в къщи  Mr. Green
Вече сме на линия за разходки  Hug Ще следя за предложения  Peace

# 101
  • Мнения: 342
Здравейте.Ние сме си болни.Стрептококи ни изолираха в носния секрет и сега сме на АБ.Като се оправим напълно ще ви пиша за среща,а вие може да си се виждате и без нас де и после ще разказвате.

# 102
  • Мнения: 342
Ехоо къде сте всички.Аз сега като си седя в къщи и ще чета редовно,но като гледам няма желаещи за писане. Ние се лекуваме,но е мъка с този Аб ,защото тя неще да го пие и е цяло приключение да и го дадем. Утре пак сме на педиатър да видим кво ще правим..иначе има малко подобрение. ААааа да ви се похваля,че вчера направи първата крачка сама и то на два пъти.Скоро ще проходи май и и ние ще правим прощапулник.

# 103
  • Мнения: 789
Браво на вас! За крачките де. За болестта - бързо оздравяване!
 
А аз чета. Или поне се правя, че чета. Изпита чука на вратата... Да стискате палци! И на краката  Wink
С детегледачката уж добре потръгнаха нещата. Преди обед аз се скрих в една от спалните, а те си играха, пяха песнички, абе купон  Grinning Доста се занимава с нея, аз чак така не мога  Rolling Eyes Даже като си тръгваше искаше с нея да излиза Simple Smile
Уф, зоват ме листовките...
Слънчеви усмивки на всички пожелавам! Нека на гадното време да му стане гадно  Nature Sunny

# 104
  • Мнения: 502
Здравейте днес! Аз пак да питам опитните мами- препоръчайте ми свестен педиатър в нашия район, моля ви. Е, ако не е в нашия - то поне да е качествен...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт