За мерака да ви питам

  • 4 302
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 196
Направо се почувствах една такава първична,елементарна,ама като видя някой,който да ми допадне на външен вид,хич не се и питам колко книги е прочел. Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 070
Някои искат да кажат 4е си носят тест за интелигентност в 4антата ли.Ако не премине 180 то4ки никакви там пеперудки и други ми ти буболе4ки.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 179
Покрай тази тема се сетих за една "мъдрост" на бабчето:
"Няма лек за мерак, за рак и за дурак"  Laughing

По темата, толкова съм преуморена, че и доктор Хаус да дойде, бая ще трябва да се потруди да ми събуди насекомите...  Sad

# 33
  • Мнения: 799
Аз ще се включа и с пример - преди няколко дни писах в отчетните за внезапните пеперуди, които ме налазиха  Mr. Green:
Чакайте да ви кажа как се захласнах по един тип на една бензиностанция   Mr. Green Mr. Green  Ще спираме да зареждаме, и аз както обикновено на връщане от морето пътувам по бански. Та спира мъжът ми на колонката за бензин, аз се мъча да се облека някаква пола и слизайки от колата виждам егати страхотния пич - с дълга руса коса, половината наплетена на расти, умерено гърчав, средно висок, със страхотен тен и ярко сини очи. И гол до кръста. И със сигурност доста по-млад от мен  Mr. Green Леле, зяпнах го като в анимационен филм, сигурно и лиги ми бяха потекли. Нито приемам, нито предавам. Мъжът ми нещо ми боботи отстрани да съм платяла бензина, докато намерел къде да паркира, а аз въобще не реагирам. В един момент се усещам, че съм с мъж, дете и т.н., обаче не мога да откъсна очи. На всичкото отгоре стоя с полуобута пола   ooooh!, което, заедно с тотално невъзпитания ми поглед кара пича да се обърне и той да ме зяпне. Мъжът ми вижда, че съм тотално неадекватна, проследява ми погледа и някъде в този момент станах алено червена от срам, забих поглед в земята и се изнизах към бензиностанцията.  ooooh! Егати тъпата ситуация - от ученичка не ми се е случвало  Mr. Green  А по принцип съм такова перде, че дори лелеяният ми Дейвид Бекъм да мине през мен, сигурно няма да забележа     Mr. Green Mr. Green
Та така. Класическа простачка. К'ви книги, к'ви 5 лева  Embarassed  Mr. Green

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Ако е много добре изглеждащ, ако има интелигентно излъчване, ако мирише правилно...защо да не ми запърхат пеперуди? Чак толкова сериозна жена аз не съм Grinning

# 35
  • Мнения: 7 186
Усетя ли пеперуди да пърхат около мен, изобщо не ми дреме колко книги е прочел Whistling И не става дума само за физика, а и за химия, невинаги са нужни думи, за да я има... Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 4 447
Ама не уточни гол ли е? Twisted Evil

Като видя мъж със стегнато дупе и триъгълен гръб ми се стяга моя гъз от кеф. И присвивам устни, примижавам и казвам: "Ух, на какааааааааа" И си представям едни мръснишки блъсканици ... аз до сетаната...имах един такъв аватар.

Много тъпо като неможеш да изрекламираш собствения си мъж де! И дупето му дупе и гърба му гръб,особено като направи там някакво си упражнение от фитнеса за стягане на гръб, и му се образуват едни тръпчинки на раменете , отзад - е тогава ми пърха...щях да кажа струната, ма аз нямам там струни, затова ми пърха пеперуТката  Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 3 268
Пачикрак,напрво си го представих тоз твоя хубавец.Блазе тиииии.На мен отдавна не ми се е случвало.Ха дано да имам скоро твоя късмет.

# 38
  • София
  • Мнения: 819
Да си кажа честно,много ми е приятно това с пеперудките.Да,случвало ми се е и винаги ми се подобрява настроението след това.В мъжа по принцип ценя много други качества,освен само видимите с просто око,но не мога да не оценя по достойнство един расов мъжки екземпляр с перфектно оформени крайници и леко перверзна усмивка.Не знам за щастие или за съжаление,виждам рядко мъже,които ми въздействат така омекващо.Когато ми се случи обаче,наистина се радвам.Значи момичето в мен още е живо.

Mомичето в жена-овен никога не умира, както и никога не умира желанието за флирт, пеперуди и други хвъркати, само че за съжаление някои си го тълкуват доста погрешно и ни мислят за ...хм... леко несериозни, което не е вярно. НЕ ми пречи да си обичам мъжа, но понякога просто от най-неочаквания левент ми се развинтва фантазията Embarassed Embarassed Embarassed В никакъв случай не е задължително да е хубав, умен и атлетичен - ще се изненадате от какви киликандзери ми се е вдигал адреналина ooooh! ooooh! ooooh! после осъществявам фантазиите върху мъжа ми, така и вълка сит, и агнето (овчицата в случая) цяло Blush

# 39
  • Мнения: 6 155
Буболечки - не, но фантазията - да Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 819
Това за четенето на книги и пеперудките като чисто първичен човешки инстинкт и аз не го разбирам много,ама хайде.Дето се вика,няма да се женя за него я.То за едните пеперудки не се жени човек,най-много да осъмне засрамен и щастлив в чуждо легло.Божкеее,до къде стигна фантазията ми! Blush

Знаех си аз, че сме от един отбор  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 563
Сега видях,че съм попаднала в компанията на сериозни жени и направо се изчервих за своята фриволност. Embarassed

Аз пък сега се сетих от какво последно ми пърхаха пеперудите извън брачното лоно. Вървях към среща с приятели, беше валяло и носех огромен чадър (само такъв намерих при майка ми). Разминах се с един, който така широко и слънчево ми се усмихна и ме загледа в очите, че се изчервих на секундата и се прехапах по устната да не се разсмея с глас. Направо ми подпали полата. Не всеки умее да заглежда мадами толкоз галантно, повечето просто ти оставят чувство, че си омърсена. Пък и след няколко преки реших, че сигурно се е забавлявал от огромния чадър, който размахвах.  Grinning

# 42
  • Мнения: 494
Аз съм нормална жена,така,че да,случавало ми се е.Не един път.Забелязала съм,че става обикновено в моментни,когато съм в криза със съпруга ми(Еврика,открих!! Grinning Wink) или преди да се омъжа,когато не мислех за нищо,освен за това да опитам всичко,което ми предоставя живота,случайността или..каквото там Mr. GreenНо...,да си имаме уважението Naughty!!!Едно е да поискаш,съвсем друго е да пристъпиш към действие!Ако с отварянето на устата си сладурчето избъбри нещо от сорта:"Мноу мъ кефиш,а тъ черпъ едно кафенци?"...или нещо подобно...бегай! "Втората цедка" е по-важната(разбирай съдържанието,а не опаковката)!Ей тогава идва истинския огън за мен  smile3503

# 43
  • Мнения: 2 891
Пачикрак,напрво си го представих тоз твоя хубавец.Блазе тиииии.На мен отдавна не ми се е случвало.Ха дано да имам скоро твоя късмет.

За жалост, може да се случи и с не толкова лицеприятен тип. Веднъж, дваж в годината, по време на овулация ме връхлитат тези мисли и тогава, който ми се изпречи пред очите, той е! Най-красивият и най-подходящ за съвокупление. На следващия ден го гледам - нисък, дебел и тъп.

# 44
  • Мнения: 3 268
Пети,добре,че защити жените-овен,към които спадам и аз.Ето,има си обяснение факта,че съм си флиртаджийка.Звездите ми го говорят.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт