За шампоаните, реших да споделя

  • 1 589
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 893
А на каква цена са продуктите на Клоран?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 752
А на каква цена са продуктите на Клоран?
Преди помня, че бяха към 10-11 шампоаните.

# 17
  • Мнения: 5 705
А тези пшеничени кристали за коса,на коя фирма са?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Хубаво е, че си попаднала на добър фризьор.
Аз моята като я попитам какът шампоан или маска да използвам и тя казава, че не може да даде съвет - при всеки било индивидуално. То е така, ама явно не може да прецени за моята коса кой ще е най-добрият вариант. Tired

# 19
  • Мнения: 431
Илияна, кой е фризьора де?

# 20
  • Мнения: 1 234
Бях чела в едно списание(не помня кое), че мазната коса не трябва да се мие с шампоан за мазна коса, защото привиква с него и няма дълготраен ефект. а трябва да се мие с шампоан за суха коса. Не знам дали е 100% вярно, но малките тайна на занаята са полезни. браво, че си намерила добъ фризыор.
А,това и аз съм го чела,наскоро го пишеше в някакво списание.Звучи доста логично,но и аз не знам дали е на 100% вярно.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 311
И аз се подреждам за фризьора  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 050
Бях чела в едно списание(не помня кое), че мазната коса не трябва да се мие с шампоан за мазна коса, защото привиква с него и няма дълготраен ефект. а трябва да се мие с шампоан за суха коса. Не знам дали е 100% вярно, но малките тайна на занаята са полезни. браво, че си намерила добъ фризыор.
А,това и аз съм го чела,наскоро го пишеше в някакво списание.Звучи доста логично,но и аз не знам дали е на 100% вярно.

Не е съвсем вярно. Просто монго често се бърка мазен скалп с мазна коса. И често, иначе сухи коси, се мият с шампоан за мазна коса, само защото скалпът се омазнява бързо. Но скалпът може да се омазнява бързо по ред причини....Затова е добре специалист да погледне косата, за да направи професионална диагностика на косъма. Има дори специални шампоани за мазен скалп и сухи краища.

Общи условия

Активация на акаунт