Разгадаване на РУСЕнската мистерия

  • 11 796
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 442
Мирослав отиде на работа......

изпрати го подобаващо, викаш  Laughing

# 226
  • Мнения: 1 533
кво, кво, подготвяй се за завръщането му  Mr. Green
и яж ябълки

И аз това щях да я съветвам - да рупа ябълки и да тренира с камшика, белезниците...

# 227
  • Ruse
  • Мнения: 390
Сонка бе жена недей така
Хм  newsm78  бре да не е Реничка и нея не съм виждала отдавна ама последно преди месец нищо не каза
рано ми е ощи за второ.то първото ми е достата4но за 5  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 410
 smile3532 ама и вие ме умаряте..........

# 229
# 230
  • Мнения: 4 406
smile3532 ама и вие ме умаряте..........
мда, за сметка на Бейбиту... добре, че има чувство за хумор, иначе рискуваме да не ни донесе подаръци от иСпанско...

# 231
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте момичета Hug
Не съм писала отдавна в този форум, въпреки това НЕ съм бременна, така че мистерията продължава.
Друго ме вълнува в момента, свързано с обзавеждане. Бихте ли ми пропоръчали фирма, където мога да си поръчам кухненско обзавеждане и да работят качествено. Peace

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 15:53 от violet

# 232
  • Мнения: 5 299
изядох всички ябълки...минах на праскови.... Laughing Sunglasses
Освен това, ма`ам едни кроасанч`ета, дето си купих от летиЩето за 6.50 лв. #Cussing out Tired ooooh!

# 233
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ша мааш и още как. Нема да хвърлиш 6,50 на боклука я. Баси... 6,50 за кроасанчета  Crazy

Само че трябва да удвоиш тази вечер дозата на секса, за да компенсираш появата на кроасанчетата в диетата Mr. Green

# 234
  • Мнения: 884
Мили дами ,имам въпрос към вас,надявам се ме извините за нахлуването!
Имате ли информация дали домът за деца в с.Могилино е затворен  или все още съществува? Води се Русенска област,но незнам колко наблизо е до гр.Русе. Предварително благодаря за вниманието!

# 235
  • Мнения: 516
Може да проверя утре, macoball.

# 236
  • Мнения: 2 035
Бре, бре цяла тема изписахте в разгадаването на бременлийката, то бива, бива русенското любопитство да няма задоволяване ама чак пък толкова  Joy Оставете момичето да си бременее на спокойствие  Hug


Днес си записах дъщеричката в 15 и 16 ясла, като втората ми я оплюха че не била хубава Sad Утре ще подам подам документи и в 8-ма [/b]- Някой нещо да каже за нея? Чух че била най-хубавата и най-връзкарската, вЕрно ли еnewsm78

# 237
  • Русе
  • Мнения: 278
Бре, бре цяла тема изписахте в разгадаването на бременлийката, то бива, бива русенското любопитство да няма задоволяване ама чак пък толкова  Joy Оставете момичето да си бременее на спокойствие  Hug


Днес си записах дъщеричката в 15 и 16 ясла, като втората ми я оплюха че не била хубава Sad Утре ще подам подам документи и в 8-ма [/b]- Някой нещо да каже за нея? Чух че била най-хубавата и най-връзкарската, вЕрно ли еnewsm78

И аз записах мойто дете в 16-та, тъй като за 8-ма няма да ни огрее,но чух само хубави неща за яслата  Thinking

# 238
  • Мнения: 884

Благодаря ти много Дона Флор !

# 239
  • Мнения: 952
Днес си записах дъщеричката в 15 и 16 ясла, като втората ми я оплюха че не била хубава Sad Утре ще подам подам документи и в 8-ма [/b]- Някой нещо да каже за нея? Чух че била най-хубавата и най-връзкарската, вЕрно ли еnewsm78

Валка, Виктор е в 8-ма ясла Laughing...вярно е че е най-хубавата  Mr. Green
Мацки, виждам че и мене ме спрягате за бременна ама не съм така че не ме бройте, преди да забременея исках децата ми да са с малка разлика,ама сега с детето чудо съм за по големите разлики Mr. Green..

Общи условия

Активация на акаунт