Хайде време не остана, бебо иска да се гушка с мама

  • 10 262
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Добра вечер  Hug
Ох тия скапани килограми и мен ме побъркват  #Cussing out днес даже си харесах дънки бяха 32 номер видяха ми се големички, обаче не успях да се напъхам в тях  идеше ми да се #2gunfire  а носех 27. Ама утре съм решила да се поглезя и да си купя нещо.. то ми писна вече, ходя като царвул  hahaha

# 16
  • Мнения: 941
здравейте
за килата и аз не мога да се похваля с постижение от сваляне, има още доста,
какъв колан сте си взели
аз още къпя бебе на чешмата, по лесно ми е,
и сега едно въпросче, вашите бебоци плачат ли като ги мажете с мляко след баня, моята направо се захласва, уж го затоплям в ръцете, но явно като я намажа и и захладнява и се ядосва, споделете как се справяте с тая задача

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Оф гадните килца...не смея да се кача на кантара,ще го направя като почна да се харесвам.Иначе и аз си взех колан за стягане,дано има ефект.

# 18
  • Мнения: 4 546
Велева, кърмата не се вари! просто се стопля до Т, годна за консумация от бебчето.
пъпчиците ние още си ги имаме, а кисело мляко вече отдавна не ям. четох, че е нормална хормонална реакция през първия месец на бебчето. тук има нещико по това http://www.mamaibebe.com/?id=149, някъде четох и по-подробно, но забравих къде  Embarassed
Клара моя си реве почти през цялата баня, въпреки, че има някакъв напредък тези дни. справям се като той си реве, аз си върша работата  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 216
За мазането след баня: голяма драма, не знам от студ ли, от копнеж по цицата ли, но Камен оревава света и е готов да се захласва.  ooooh!

Да ви се оплача: ходих до НОИ, оказва се, че не ми изплащат нищо защото счетоводителката не била подала нещо както трябва. Ще чакам поне до средата на септември, ужасия. Поне си изкарах ПИК и сега ще ги следя изкъсо. Twisted Evil 

За изцедената кърма от хладилник и аз знам, че не се вари, но може да се постопли леко.

Похвалете ми сутиен за кърмене на някоя фирма. Има 150 вида, ама...друго си е да чуеш от мамите.

# 20
  • Мнения: 3 388
Привет мами   bouquet

Днес пак бяхме в болницата на контроли- нищо  Tired Тонове, движения, води- идеално! При това положение могат да ме чакат и над 10 дни след термин и не могат да предизвикат раждане, ако няма влошаване на положението с водите или пък феталните движения.
Когато все пак решат да предизвикват раждане, ми слагат 2 пъти гел, след това флебо/система, ако не реагирам- секцио! Можело и въобще да не реагирам, тъй като разкритие съм нямала никакво, шийката почти не е скъсена /както си беше в 8 месец, така си стои/. Аз казвам като ще е така, да вземат да ме режат поне сега, да не чакам, а и нашите да успеят да видят бебо преди да си тръгнат поне! Не можело то, такава била системата  Twisted Evil Притеснявам се и че ако се наложи секцио, после не знам дали ще се оправям сама! Всеки ден ми скъсват нервите тези в родилното, да се оплача  Confused Моля се бебо да излезе сам тези дни, иначе ако ми предизвикат раждане с над 10 дни извън термин и накрая ако се наложи да ме срежат, просто ще ги застрелям  #2gunfire

Утре на летището посрещаме и баща ми, дано да е на късмет с раждането на бебо, че съвсем ще се побъркам вече  Crazy

Надявам се всички вие и бебчовците да сте добре. Изпращам ви много италиански поздрави и целувки  Hug Heart Eyes  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 724
Не става въпрос за варене на кърмата, а за топлене на водна баня , но 5 до 8 минути.

за ваничката- нашата е с облегалка за гръбчето, много е удобна, просто лекичко по поливаш с вода, а под гръбчето слагаме тензух.Не е сложно, после го изплакваш като държиш по познатия начин, който описваш.

сонита, успешно и леко раждане!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Здравейте мами!
За килограмите аз съм - 12 Simple Smile Остават ми още 4  Peace А корема ми се е прибрал почти напълно но мисля да си взема колан!
Сега полягам малко че малкия спи и да използвам и аз а утре ще ви чета Hug
Сега мъчих да се цедя и едвам от двете 60 мл.  ConfusedСега ще  го храня с HAH Х>А>
Лека на всички! Hug

# 23
  • Мнения: 4 546
veleva , аз останах с впечятление, че искаш да я преваряваш  Crazy
моя човек днес го похвалиха, че е наддал и той сега реши, че може да не яде  Confused

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Крокодилче, добра нощ  Hug Май само с теб сме нощни кукувици  Joy

Обаче това щото Катерина заспа в 22 часа и се събуди в 2 чак, та се хранихме досега. А пък аз спах с нея, че вчера през ноща изпращахме татито за Гърция и бях спала има нема 3 часа. Ние продължаваме с ЕБХ и имаме значителни резултати - вчера памперса остана сух, само след сутрешната разходка беше леко мокър, но тя пак си се изпишка в легена. Но след следобедната разходка си беше суха и изчака да я сложа над легенчето и тогава се изпишка. Сега като и сменях памперса също беше суха. Да видим до къде ще я докараме.

За кърмата, повече вода, чайчета, супички, ЯДКИ И БИИИИРАААА  Whistling На мен от ядките ми слиза яко кърма. А иначе и аз усещам как слиза - едно като боцкане леко усещам и ако не си сложа подплънки веднага, подгизвам цялата.  hahaha
Сонитка, ха дано да е тия дни. Ще стискаме палци. Ама вие му помогнете на беб - яко разходки и друсане, обичайте се повечко с мъжлето и така  Peace
За темата, хубаво е верно да си изчакаме още една темичка поне нашите бремелинки и после ще се местим всички дружно. Апропо, ще променяме ли визията - ако да, да взема да подготвя някоя и друга картинка. Ще се заема тия дни.

Хайде лека нощ от нас, че то трябва и да се спи, а преди това имаме процедура по изцеждане на цокалата  hahaha

# 25
  • Мнения: 287
Здравейте мацки!
Енти го е написала прекрасно :пред мъжете ние сме първи красавици! Grinning Grinning Grinning Възстановяваме се лесно и 4удесно!Нямаме корем ,мазнини и стрии.Или ако много се виждат:"брех ,с всеки изминал ден изглеждам все по-добре!"  Peace Хубаво би било да сме с ясно съзнание за нещата и постоянно да се стремим думите ни да се реализират! Grinning Heart Eyes Wink
Определено мъж ми много ме харесва и не забелязва дали съм без грим ,със смачкани дрехи и рошава коса ,но стремежа ни да изглеждаме добре не бива да ни напуска.(да не се осланям на наивността му Laughing) На мен това ми е и професионално изкривяване ,оба4е колкото пове4е човек се старае да се харесва в огледалото ,толкова по-позитивно настроен е към света и животът даже започва да изглежда по-лек! Simple Smile Не 4е не го знаете всичко това ,но аз да го напомня! Wink
Най-важното е НИЕ да са харесваме (но без да изпадаме в крайности и заблуди!)
Днес излизах с едни мои стари и много много тесни дънки ,за да изглеждам "както преди". Embarassed Rolling Eyes Резултат -коремът ми се беше прибрал само там ,където са ми стягали дънките ,останалата 4аст от шкембито беше фръкнала отгоре и напред! Joy Вместо да се заблуждавам ,4е ве4е съм като преди ,можеше да си обуя другите по-свободни (и също секси  Wink) дънки и хем щях да се харесвам ,хем щях да се чувствам по-добре ,а не да изглеждам като премазана хлебарка! Sick Франческа отчете позора ми днес! Joy
Та ,упражнения ,упражнения ,ще се купува колан!!!Не сме преборили корема още!
За килцата- яжте каквото ви се услажда ,но го разделяйте на две!Или по-то4но ,като запо4нете да си хапвате и усетите леко засищане ,оставете останалата храна за по-късно.За съжаление семейните обеди и ве4ери са враг на тази диета! Rolling Eyes Аз все си оставям за после и като няма кой да ми намила ,4е не съм си изяла вси4ко  Laughing ми е много по-лесно!На тази "диета" съм абсолютно несъзнателно!Не съм я 4ела в книжки ,просто СЛУШАМ ТЯЛОТО СИ!И свалих много килограми без да искам.В родилното влязох 77 кг. ,две седмици по-късно кантара показа 60 кг. Party Crazy Flutter Все още има какво да свалям ,ама много си се харесвам (дори с "бирено" корем4е) Blush
При проблеми с кърменето ,про4етете и това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177530.0
Едва днес заподозрях от какво кви4и малкия вкъщи.Излязохме с Франито на една въздълга разтоварваща разходка (малките спаха непробудно Grinning ) и главата ми се опресни.В статията горе открих "граховото зърно" ,което пречеше на съня на нашата капризна "принцеса" ЛъчезарКА!  smile3516 Направо се бяхме пищисали с него тия дни! nuts Сега ни е супер послушни4ък! newsm68 Пу-пу-пу!А пиша толкова късно ,защото се наспах м/у последните 2 кърмения! Laughing
Чакаме първата септемврийска мама!Коя ли ще е тя?! newsm53  love001 smile3521
Еееей ,Мимсат4е ,изтървах те! Tired Face Докато си напиша фермана.... Laughing Много ви се възхищаваме с мъжа ми на процедурите с Катето!Тя е просто прелест и гордостта на мама. Hug  bouquet Heart Eyes Аз опитах ЕБХ ,ама малкия май ве4е се беше изчишкал при събуждане!Аз си го потупвах бая дълго време около пишока ,кърмеща ,с изчекната ръка и като луди4ка повтаряща пиш-пиш-пиш ,ама ефект нула! Sneaky Може би трябва да сменя думи4ките!Приспивната му песничка е "Миш-миш-миш..." newsm78 Joy А тази ве4ер 4ух мъжа ми в банята да му повтаря "вълшебните думи4ки" и го попитах какво му е пъхнал в устата за разпускане! Joy rotfImao Laughing

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 03:43 от крокодил

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Тука съм още - то това цедене ще ме изцеди накрая  hahaha Пък и интернета нещо напоследък много се губи  newsm78

Катерина наистина се справя чудесно, но аз все си мисля, че още случайно ги хващам, защото я държа след всяко събуждане и след всяко хранене. Но вчера мисля, че ми даде знак на два пъти и го схванах. А иначе браво за ЕБХ и не се отказвай. Ние също в началото нямахме особени успехи, но то с времето нещата ще си дойдат на мястото. Още повече, че и мъжът подкрепя, за което много му се радвам. Тодор ме подкрепя, но той да тръгне да я изпишква - хъм  Thinking - не ми се вярва. А иначе може и да не потупваш, даже може и да не кърмиш, особено веднага след ставане от сън. За звука - промени го на псссс, щом се приспивате с миш-миш, че съвсем ще го шашнеш детето  Crazy Само не се отказвай, много е готино - вчера цял следобед е била голичка, без памперс, върху непромокаемо чаршавче и една пелена. И остана суха пелената. Просто ако имаш време да наблюдаваш детето, то си показва и казва всичко Hug

Ох, хайде лека нощ, да спим в кош, да сънуваме розови и сини слончета на пухкави бели облачета  Joy

# 27
  • Мнения: 287
Супер!Мерси за окуражителните думи ,Миме! Hug Щом с Псссс става значи може и да имаме успех! Laughing

Ох, хайде лека нощ, да спим в кош, да сънуваме розови и сини слончета на пухкави бели облачета  Joy

Права си!Иначе ще станем нощни птици и тогаваааа.... не ми се мисли! ku-ku perko   Stuck Out Tongue Winking Eye smile3538 newsm57  animal085  261uu smile3535 smile3544 Confounded
Целувки!  bouquet
Не можах да се стърпя  Mr. Green ,ей ни с Франито от в4ера
http://images19.snimka.bg/003858043.jpg
http://images19.snimka.bg/003858044.jpg
http://images19.snimka.bg/003858045.jpg
Кърменето сред природа и в добра компания е страхооотно! Peace

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 04:15 от крокодил

# 28
  • Мнения: 1 554
ДОБРО УТРО Hug

КРОКИТО МЕ ИСПРЕВАРИ С СНИМКИТЕ http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166343&photo=14
АЙДЕ И АЗ ДА СЕ ОТ4ЕТА Mr. Green

вчера сутринта към 9 и 30 излязох ме наразходка в морската и 4ак в 8 и 30 ве4ерта се прибрах ме като за първи ден се улях ме като невидели ooooh! моят малък принц много слушка папка и спи снощи в 9 го изкъпахме в 12 като по 4асовник после в 3 и 30 и в 6 и 30 сега сме будни до към 9 после пак ще спим Peace

# 29
  • Мнения: 1 216
Добро утро!
Браво на Варненската дружина!!!
 Крокодил и Франито - велики сте, само така - кърмене в градинките за смайване на обществеността, няма какво да си с възмущават!!!

Сонита, хайде дано се случи както го искаш и баба и дядо да си видят внучето!!

Мимсат, много е възхитително твоето всеотдаване на беб. ЕБХ си е голяма работа, но не е за всеки. Аз си мисля, че с толкова мъже около мен няма да мога да се справя. Може да се пробвам Дамян като започне пак градината, че се изисква постоянно наблюдение на беб. Абе ще се опитам да се просветля по темата.

Хайде весело и до по-после!!!

Общи условия

Активация на акаунт