Хайде време не остана, бебо иска да се гушка с мама

  • 10 289
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 762
Беличка Simple Smile Инфакол и Лефакс!
Саше утре сме на разходка ако времето позволява!ВЯ нас за сега е постоянно отворена вратата на балкона и на беб му е добре,няма да го правя да е зиморничев я Mr. Green
Нас ни нъчат колики и много се ядосвам а и нещо не иска да папа едвам изчжда 50 мл Cry какво да го правя???????????
Франи столчето е мнооогооо сладко!Да ти е честито!  bouquet

# 76
  • Мнения: 564
Мерси Димияни  Hug
И нас ни терорят колики, не са много силни, ама се мъчи миличкия..Сетих се че братовчедка ми може да ми прати капчици, та дано да има ефект  Praynig

# 77
  • Мнения: 117
 Тони, ако утре не вали и аз ще дойда, за сега се упражнявам да вдигна количката, ще трябва да свикна няма как.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 762
Оууу аз си я дигам екстра лесно ми е засега! Mr. Green А дано е хубаво времето Party

# 79
  • Мнения: 287
Браво бе ,Франи!Страхотно е столчето!!!!естито! Hug Ех ,тоз доктор Жоро!... Laughing
Rebeka Sch. ,тези възелчета са препълнени млечни канали ,не лимфи! Simple Smile Когато се задържи много мляко болят и даже може да се вдигне температура!(както стана при мене!)В такива случаи се изцежда малко гърдата и се слага зелев лист на болезненото място!Листото се държи ,колкото да утихне болката ,не пове4е ,поради опасност от намаляване на кърмата! Peace
И Лъ4о спи на отворен прозорец! Party
Ние  днес излизахме с кенгуруру,ама в страни4но(легнало положение).Малкия се отцепи още като излязохме от входа!А се събуди 10мин. след като се прибрахме.Какво разбра той от разходката-нищо! Joy

# 80
  • Мнения: 222
Здравейте,мамчета!

Моят сладур от няколко нощи е с пропуснато едно хранене, но таза нощ се изложихме, поиска да папка на 3-ия час и просто неможахме да издържим. И нас ни мъчат колики, давам му Еспумизан и чайчето от копър на ХИП, което изплюва наполовина!

Искам да ви попитам:
Вашето бебче по колко часа бодърствува през деня?????????? Персиян по 6часа е буден и иска внимание и игри. ЕДна от любимите му е да си играе на гърдата и да заспива на нея. Много не му позволявам, но в противен случай много плаче!  Cry

Надявам се времето да се оправя, за да тръгваме и ние по разходки, че още не сме излизали . Имахме планове тези дни, но времето се скапа!

Франи-столчето за хранене е страхотно!  Laughing

# 81
  • Мнения: 117
  Крокодил Hug  bouquet Hug

# 82
  • Мнения: 200
 Здравейте мами! Ох, не знам какво да ви кажа! Много съм щастлива, безкрайно, страшно, просто не мога да го изразя с думи. Имам си най - сладкото съкровище на света! Толкова я обичам.  newsm51
 С Маги от вчера сме си вкъщи, но едва сега успях да седна и да ви изчета и напиша няколко реда. Много е кротичка моята дъщеричка, кърмим се. Снощи ни беше първата вечер в къщи и малко беше разстроена и превъзбудена и не остави мами и тати да спинкат цяла вечер, но се надявам да е било от вълнение , от хората, които дойдоха да ни видят.
 За раждането сега няма да навлизам в подробности, само мога да кажа, че беше НАЙ - НЕВЕРОЯТНОТО ИЗЖИВЯВАНЕ В ЖИВОТА МИ. Изчезвам, че малката е гладна после пак ще пиша и ще кача снимки.

# 83
  • Мнения: 22 548
Здравейте на всички.
Аз съм от октомврийските мами, или по-точно трябваше октомври да ставам мама. )))
Да, но моята госпожица реши да избърза и се роди на 21ви август.
Не знам дали е уместно да помоля да ме включите във вашият списък и евентуално тук да си споделяме различни неща около бебетата.

# 84
  • Мнения: 222
Въпросче: Как да намаля размера на снимка?????????????????
ПРедварително благодаря!!!

# 85
  • Мнения: 182
Ох, мами искам да ви попитам за болничните: КОгато болничния обхваща два месеца например моя болничен беше от 22.06 до 06.08. първо парите за юни ли превеждат, защото са ми привели някаква  смешна сума, дали тя е само за юни или привеждат на веднъж???  #Crazy немога да им хвана спатиите и въобще как се разбира за кой период са платили newsm78

# 86
  • Мнения: 32
Изплатили са ти болничният само за юни. Heart Eyes Ако си си взела ПИК, може да провериш в сайта на НОИ за повече информация.

# 87
  • Мнения: 182
Sunny Baby балагодаря за инфото! Дано да е така, че иначе ... #Crazy А ПИК още не съм си взела то какво е нужно за него, само лично ли се вади?

# 88
  • Мнения: 32
Да, вади се лично или от упълномощено от теб лице. Не са ти необходими допълнителни документи, само лична карта.
С него може да си направиш справка за периода, за който ти е изплатен болничният и съответната сума, която са ти превели.
Ако болничният ти обхваща два последователни месеца, като вторият от тях е текущият, ти се изплаща сумата за предходния месец. Т.е. в най-добрият случай може да ти е преведена сумата за юни и юли. Heart Eyes  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, нямам много време и аз, баткото взе да проявява харектер, а и се притеснява от немския в тоя втори клас, майка ми си замина за няколко дни, не знам как ще се цедя.Искам да питам:
Какво правите с бебо, когато се цедите?
Знаете ли къде има билкови аптеки за български лактогонен чай?
Кърмените деца спират ли нощното хранене на някаква възраст?

Общи условия

Активация на акаунт