Най-приятен водещ в ефир?

  • 7 660
  • 111
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
А тук да видим Топ 10 харесвани водещи?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Мога да определя класацията като "Най-поносимите" тв-водещи.
Защото ако се отнася до водещи в ефир се включват и радио-водещите, а там вече настава страшното.
Май ми е по-лесно да кажа защо не харесвам някои водещи, а не защо харесвам други. Tired

# 2
  • Мнения: 25 753
Е, тук вече ме затрудни сериозно!  Confused
Нито един от изброените не се покрива с идеала ми за водещ.
Лека й пръст на Бригита Чолакова, след нея всички са бледи подобия...
Имаше навремето една водеща на Рекламен справочник - Таня ...  newsm78 Също бликаше от чар, въпреки, че не беше в първа младост (даже и баба стана май?).
Но малко или много професионалисти, старите водещи поне имаха перфектна дикция, за разлика от сегашните лигли и лигльовци.  Whistling

# 3
  • Мнения: 603
Аз за Луканов, Милен Цветков, Нана,  Лора и Коритаров

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Е, тук вече ме затрудни сериозно!  Confused
Мда... и аз трудно гласувах. Опциите за дразнителите не ми стигнаха хич, а тук даже ми останаха излишни.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Славчо, Коритаров - това са. Peace

# 6
  • Мнения: 6 999
Двамата готвачи от мен. Другите нещо... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 211
Бу, сложи и опция други.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Бу, сложи и опция други.
Кои? Кажи, да ги добавя.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Е-е-е! Ако става въпрос за "старата генерация" - Бригита Чолакова, Анахид Тачева, чичко Филипов, Божана Димитрова ...
Ама от днешните водещи ....  newsm78
Няма такива, които да ми покрият норматива за добър водещ!   Naughty Sick
Всички мога да понасям, но Бареков, с неговото "Имаме новина" #Cussing out #Cussing out, както и с тембъра на Албенчето Вулева ...  ooooh! #Cussing out Sick ... тях не понасям.

Опс!  Embarassed Rolling Eyes Embarassed
Извинения ....  Heart Eyes  bouquet
Навлязох в другата тема, за най-необичаните от мен водещи, без да искам! Embarassed Embarassed Cry

# 10
  • Мнения: 3 622
И тук гласувах  Peace

# 11
  • Мнения: 7 723
Ники Кънчев.
И Мира Добрева, ама я няма... Simple Smile
А също и Иван и Андрей  Whistling

# 12
  • Мнения: 603
Сетих се за Кеворк от старата генерация. Той не се брои, но поне беше добър водещ....
(сега така си мисля, като бях малка много му се сърдех, че ми "взема" от Сънчо)

# 13
  • Мнения: 4 916
...
Имаше навремето една водеща на Рекламен справочник - Таня ... 

... Сотирова май беше  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 211
Бу, сложи и опция други.
Кои? Кажи, да ги добавя.
Новинарите от БТВ, Нова и К1.

# 15
  • Мнения: 1 339
От тези, които са написани най ми харесва Милен Цветков, а иначе много ми допадат Ники Дойнов и другия мъж дето води новините по НТВ (забравих му името  Embarassed)
Винаги четат гладко и не ме натоварват както Юксел Къдриев  #2gunfire

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Новинарите ми липсват нещо  Thinking

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Какво му стана на Юксел Кадриев, напоследък няма емисия без грешка. Иначе - Нана - сериозно?!

# 18
  • Мнения: 25 753
Сетих се за Кеворк от старата генерация. Той не се брои, но поне беше добър водещ....
(сега така си мисля, като бях малка много му се сърдех, че ми "взема" от Сънчо)


Еее, ама имаше Пинко и Инспектор Дю-дю, нали?  Mr. Green Heart Eyes

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Мога да кажа кой е любимеца на сина ми - бате Енчо  Laughing
Другите по една или друга причина не гледам. Някой не са ми приятни, други водят предавания които ме натоварват.

# 20
  • Мнения: 25 753
...
Имаше навремето една водеща на Рекламен справочник - Таня ... 

... Сотирова май беше  newsm78

Да, благодаря!  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Ники Кънчев.
И Мира Добрева, ама я няма... Simple Smile
А също и Иван и Андрей  Whistling

И аз бих добавила Иван и Андрей.

# 22
  • Мнения: 2 386
Щом има и бивши водещи тук, аз се натискам за Блатечки (Залоаложи) ! Whistling Heart Eyes

Гласувах за Венета.  Mr. Green  Mr. Green



# 23
  • Мнения: 524
Слави Трифонов, Милен Цветков и Ники Дойнов.

# 24
  • Мнения: 325
Аз харесвам Галя Щърбева, Мира Добрева, Юксел .....От тук изброените май нямам любимци

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гледайки резултатите от анкетата бих могла с определена положителност да заключа, че Албена Вулева пише в този форум.

# 26
  • София
  • Мнения: 981
Харесвам Милен Цветков,а също донякъде Коритаров и Лора и Владо Берану.С Робин Кафалиев съм работила навремето - много е готин.

# 27
  • Мнения: 524
Гледайки резултатите от анкетата бих могла с определена положителност да заключа, че Албена Вулева пише в този форум.
Дано не си права, много ми е антипатична.

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кой според теб е гласувал за нея. Wink

# 29
  • Мнения: 4 111
Гледайки резултатите от анкетата бих могла с определена положителност да заключа, че Албена Вулева пише в този форум.

 hahaha Май си права.

Гласувах, този път използвах всичките си гласове.  Blush

# 30
  • Мнения: 7 474
Труден избор  Mr. Green
За Звездьов  chef  гласувах, иначе и Ники Дойнов ми харесва и Мира Добрева, Радина Червенкова също newsm78

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Наталия Симеонова много харесвам и Гала.

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
никой не ми е приятен. водещият на 10-те най- ме кефи горе-долу. кефеше ме Роро от ММ.

# 33
  • Мнения: 139
С тези предложения мога да избера кой най-малко ме дразни, а именно Звездев, но не мога да твърдя, че блести с особени заложби на водещ!

Аз лично се забавлявам много на Део, винаги когато води. Прави го непринудено и свежо.

# 34
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
аа, да, Део също ме кефеше по-рано, но прекалено го преекспонираха.
имайки предвид колко са зле повечето и с какви огромни претенции са в същото време (тук се сещам за Бареков, или Ники Дудука), по-скоро Вулева ми е симпатична. простачка от класа, ама поне не се взима на сериозно...

# 35
  • Мнения: 3 423

Не е ли Радина Червенова всъщност?

Радинела Бусерска също ми харесва.

По-новите не ги знам.

От мъжете - много ясно. РЛ ме подмокря.

# 36
  • Мнения: 193
От представените си избрах Нана и Искра Ангелова.
И&А ги няма, а напр. бате Енчо е в кюпа...

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 23:23 от Elen

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 973
Милен Цветков и Ники Дойнов ми харесват като водещи, но има още какво да се желае...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Ники кънчев. Иначе Ани Салич Венелин Петков Гена Трайкова

# 39
  • Мнения: 10
Гледайки резултатите от анкетата бих могла с определена положителност да заключа, че Албена Вулева пише в този форум.
Аз се радвам на Вулева, кара ме да се смея. Simple Smile

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
От теб, любов моя, друго не съм и очаквала.

# 41
  • Мнения: 2 070
Део Рулз...
 Гала и Наталия Симеонова,
Иван и Андрей,
Коритаров и Лора,
Анна Цолова,
Рачков и Зуека,
Нана, но преди, когато още беше свежарка и водеше детското предаване рано сутрин по БТВ преди Малкълм май беше..Сега ми е смотана някакава, влязла и тя в калъпа и пиара, освен това на моменти излъчва агресия...
От водещите на новини - Радинела, Мира, колегата им с очилцата дето е и пианист, не знам как се казва, също от К1 - Асен Григоров ли беше...сутрешния блок и Пресклуба... Юксел...
Едно време - Дмитри Иванов и Тома Томов в Наблюдател
Владо Береану или както се пише там
Евгения Атанасова, Иван Звездев, но съм го гледала точно три пъти...
Кембъла.... 

В личният ми черен списък са - Слави /нарцис, никога не слуша хората, взима думата и говори глупости по сценарий/, Луканов /сори Лиске, не мога да го трая/, Робин Кафалиев/отврат/, Венетка, Миглена Ангелова

Ааа, най-яките бяха едни супер импровизатори - едно време по  Канал 3 имаше супер сутрешен блок със по двойка водещи, единият беше брата на Карла Рахал, бяха от Натфиз май повечето, големи свежари... А другите, по които много се бях зарибила - от Мсат тълпата дето бяха водещи на Малката сестра и на Плажна фиеста -  голяма лигавня и купон в ефир.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 00:11 от ДеЩоВиди

# 42
  • София
  • Мнения: 1 750
Не разбрах само критериите за оценка - приятни като визия само или като цяло!?
От изброениете никой не ми е много симпатичен. Харесвам Иван и Андрей, Део, Димитър Павлов ("10-те най" по бТВ) - приятни са и като визия и като излъчване и като изразяване. Наталия Симеонова и Гала също са ми симпатични. От водещите на новините много харесвам Юлия Стоянова и Виолета Асенова от Нова. Има и една много сладка мацка с дълга къдрава коса, която води понякога спортните новини по бТВ, ама как се казваше...

И на мен ми прави впечатление, че напоследък Юксел е като спънат в говора. Голямо запецване пада и то на почти всяка емисия. За Ани Салич по-добре да не отварям дума  Whistling
Ники Дойнов е добър водещ, но май малко преиграва със сериозността.

# 43
  • Мнения: 10
Цитат
От теб, любов моя, друго не съм и очаквала.
Ми аз харесвам зли хора :Р По същата причина посочих и Венета... :Р

# 44
  • Мнения: 274
Анна Цолова на първо четене. Simple Smile

# 45
  • Мнения: 2 070
Бу, можеш да добавиш  и водещия на Полет над нощта... Ама как се казваше.. Жоро Ангелов...

# 46
  • Мнения: 4 111
Бу, можеш да добавиш  и водещия на Полет над нощта... Ама как се казваше.. Жоро Ангелов...

 ooooh! Този е за другата класация.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 672
За мен Цветанка Ризова е номер едно , Крум Савов също Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 423

Това същият Асен Григоров ли е,
дето водеше бизнеспредаване...

# 49
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Бу, можеш да добавиш  и водещия на Полет над нощта... Ама как се казваше.. Жоро Ангелов...

 ooooh! Този е за другата класация.
за каква друга класация е? готин и интелигентен тип е, Георги Любенов се казва. във всеки случай е по-приличен от всички изброени мъже в анкетата.

# 50
  • Мнения: 2 070
Георги Любенов да. Казват, че е гей, но не е сигурно. А и какво значение има.

Лисе, за същия Асен Григоров говоря. Като водещ го предпочитам пред Бареков да речем, сравнявам ги понеже са мо едно и също време сутрин.

Сетих се за още двама в черния ми списък - Водещия на Другата България и Бареков.

# 51
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
А другите, по които много се бях зарибила - от Мсат тълпата дето бяха водещи на Малката сестра и на Плажна фиеста -  голяма лигавня и купон в ефир.

Е, от това по-голяма тъпотия нямаше!  #Crazy Бяха супер олигофрени. Не знам кой ги беше допуснал до ефир.  #2gunfire

# 52
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
А другите, по които много се бях зарибила - от Мсат тълпата дето бяха водещи на Малката сестра и на Плажна фиеста -  голяма лигавня и купон в ефир.

Е, от това по-голяма тъпотия нямаше!  #Crazy Бяха супер олигофрени. Не знам кой ги беше допуснал до ефир.  #2gunfire
и аз не знам. по-дебилско предаване нямаше, особено онзи изрусения беше супер зле.  Sick

# 53
  • Мнения: 6 362
Бу, можеш да добавиш  и водещия на Полет над нощта... Ама как се казваше.. Жоро Ангелов...

И аз за него щях за питам. Георги Любенов е.

# 54
  • Мнения: 287
Аз съм за Иван Звздев!
 Него даже Моника го гледа Hug

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Добавих
Иван и Андрей
Гала    
Наталия Симеонова    
Димитър Павлов    
Георги Любенов

Новините не са ток-шоу/предаване - те са новини. Отделна анкета за най-гледани новини по-може. Нова води.

# 56
  • Мнения: 4 300
Ааа, най-яките бяха едни супер импровизатори - едно време по  Канал 3 имаше супер сутрешен блок със по двойка водещи, единият беше брата на Карла Рахал, бяха от Натфиз май повечето, големи свежари...
Калина Руменова и Башар Рахал. Много, ама много ги харесвах. И имаха една рубрика- short movies по някаква поговорка. Те бяха актьорите и играеха по няколко минути, още си спомням "Семейните спорове се решават с изгасянето на светлината в спалнята" или нещо такова.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 07:41 от r0ksi

# 57
  • Мнения: 25 753
Навремето много харесвахме с мъжа ми Неделчо Михайлов. Но само в първите му 1-2 предавания, преди да се захване с политика и да оака работата.
Варналии сигурно се сещат за кого става дума...  Wink Laughing

# 58
  • Мнения: 2 070
Ами сложи и Део и Асен Григоров тогава, той не е водещ на Новини.

# 59
  • Мнения: 263
Ана Цолова, Гала, Наталия Симеонова. Харесвам умерени хора. Останалите ми звучат доста агресивно. Не всички де, някой просто не ги бива Simple Smile

# 60
  • Мнения: 1 427
Гала и Нана. В таз класация до 5 не мога ги докарам!

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 09:17 от silva

# 61
  • Мнения: 2 070
Хората дето са гласували едва ли ще се върнат да го направят пак, освен ако не следят темата. А мисля, че доста биха кликнали за Гала или Наталия. 

В крайна сметка си избрах, макар, че поне още пет мога да сложа и съм ги изброила в по-преден постинг.

Гала
Наталия
Лора
Анна
Део

# 62
  • Мнения: 1 080
Ризова ,Крумова ,Цветков ,Нана

# 63
  • Мнения: 2 407
Бареков, Слави,Коритааров...

# 64
  • Мнения: 1 568
На мен ми е приятен Юксел Къдриев ли беше  newsm78

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Кадриев, но той води новините, не шоу или предаване Simple Smile

# 66
  • Мнения: 6 958
Звездев, Драго и Любенов... Няма ги и др. ми фаворити Юки и Гената  Peace

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Няма ги и др. ми фаворити Юки и Гената  Peace
Тези кои са Rolling Eyes

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
Юксел Кадриев и Гена Трайкова, предполагам.

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тука само един си избрах. Еми не мога, дразнят ме повечето. Аз затова вече и не гледам телевизия, де.

# 70
  • Мнения: 8 999
Фаворит ми е Коритаров /уникален енциклопедист/. Покрай него дори и Лора успявам да я преглътна.

# 71
  • Мнения: 2 891
Фаворит ми е Коритаров /уникален енциклопедист/. Покрай него дори и Лора успявам да я преглътна.

Е, не е толкова зле. Партнират си успешно. Харесва ми предаването им.

# 72
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Фаворит ми е Коритаров /уникален енциклопедист/. Покрай него дори и Лора успявам да я преглътна.

Е, не е толкова зле. Партнират си успешно. Харесва ми предаването им.

За 7.30ч. сутринта по-добре ми действат от Бареков и партньорката му, как се казваше онази с дебелите бузи. Thinking   ooooh!

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
За 7.30ч. сутринта по-добре ми действат от Бареков и партньорката му, как се казваше онази с дебелите бузи. Thinking   ooooh!
Ау, мен Бареков ме изкарва от релси. Хич не го трая. Коритаров преглъщам, Лора ми харесва - тях гледам.

# 74
  • Мнения: 948
Гласувах в анкетата,тъкмо 5 опции ми дойдоха идеално. Hug Wink

# 75
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Лора,Ани Цолова,Славчо и Милен Цветков това от мене.

# 76
  • Мнения: 8 999
Фаворит ми е Коритаров /уникален енциклопедист/. Покрай него дори и Лора успявам да я преглътна.

Е, не е толкова зле. Партнират си успешно. Харесва ми предаването им.

Да, наистина не са лош тандем, но Лорчето понякога мнооого се кара на зрителите,бе, много е строга някак си.

# 77
  • Мнения: 6 029
оф бе. Венелинчо ми го няма... нищо, че не води шоу програми.

# 78
  • Мнения: 11 607
Лелееееее, използвах всичките си 5 дадени опции....Но май фаворит ми е Береану......Наред с Коритаров(нищо,че е цесекар), Георги Любенов, Лора Крумова(просто ми харесва двойката Лора и Джорж - Георги - Буш Mr. Green) и Румен Луканов(не толкова като външност,а затова как го търпи жена му със задявките му към жените).....

Липсват ми спортните коментатори....Мога да изредя тук - Антония Близнакова(все по-добре се справя с футбола), Никола Ибришимов, Свобода Маданска(винаги усмихната), Борис Касабов, двамата,които водят ШЛ по бТВ(забравих им имената),ай да спра,че ще изредя всички спортни коментатори......

А въобще като най-приятен мога да отбележа само едно име - Вяра Анкова - като визия, излъчване,чар, дикция, характерен тембър......

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Бря, какво им е грозно новото студио на Коритаров и Лора... Все едно в нечий хол са се навряли да пият кафе и да четат заглавията на вестниците. Не ми харесва.

# 80
  • Мнения: 11 607
Бря, какво им е грозно новото студио на Коритаров и Лора... Все едно в нечий хол са се навряли да пият кафе и да четат заглавията на вестниците. Не ми харесва.

Свърши ли им отпуската на Здравей, България????? Отивам да цъкна копчето......То и новото студио на новините им - Календар - не е кой знае какво....Да бяха пуснали тема тук в Клюкарника от Нова ТВ - Съвети за обзавеждане на студиата в ТВ....Нямаше да сбъркат!

# 81
  • Мнения: 645
За мен - Део. Непосредствен и не натоварващ с присъствието си.

# 82
  • Мнения: 2 085
гласувах за Лора, много ми е симпатична

# 83
  • Bapнa
  • Мнения: 762

И аз така гласувах  Peace

# 84
  • Мнения: 4 754
Део ми е разтоварващ, останалите изброени в анкетата са ми противно.

# 85
  • София
  • Мнения: 368
Иван Звездев ми е най-симпатичен от всички изброени и гласувах за него.

# 86
  • Мнения: 1 044
Иван и Андре-фен съм им от години

# 87
  • Мнения: 123
Къци Въпцаров немога да го понасям.С неговите несмешни шеги

# 88
  • Мнения: 1 954
Иван и Анрей
Румен Луканов
Анна Цолова
Коритаров
Слави

Не в точно тази последователност  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 941
Абе, къде е прОфесорА?! Къдеее е Вучков?!

# 90
  • Мнения: 27 524
Само Звездев и Ризова  Peace

# 91
  • Мнения: 511
Цветанка Ризова ми е любимка, след нея Цолова и Марта Вачкова.

# 92
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Абе, къде е прОфесорА?! Къдеее е Вучков?!
Има си го бре. С 5 гласа, даже Simple Smile

# 93
  • Мнения: 753
Моята класация:
1.Милен Цветков
2.Иван и Андрей
3.Бареков
4.Венета Райкова
5.Иван Звездев

# 94
  • Мнения: 436

Нито един от изброените не се покрива с идеала ми за водещ.
Лека й пръст на Бригита Чолакова, след нея всички са бледи подобия...
Имаше навремето една водеща на Рекламен справочник - Таня ...  newsm78 Също бликаше от чар, въпреки, че не беше в първа младост (даже и баба стана май?).
Но малко или много професионалисти, старите водещи поне имаха перфектна дикция, за разлика от сегашните лигли и лигльовци.  Whistling

Абсолютно съм съгласна с теб! Гласувах за Драго и Марияна Векилска  Peace

# 95
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Е не ви ли харесва "Без думи" с Раши? Ние си умираме от смях...

# 96
  • Мнения: 6 029
Е не ви ли харесва "Без думи" с Раши? Ние си умираме от смях...


предаването ми харесва. ама Раши е ужасна Sick

# 97
  • София
  • Мнения: 4 272
А къде е Сава /фамилията му не помня newsm78/, който води сутрешния блок на ТВ7. Много е чаровен Flutter

# 98
  • Мнения: 133
Румен Луканов


Марта Вачкова

# 99
  • Мнения: 6 029
penasim, е тва е фен. даже и ефектно имената им изписани.

незнайно защо всеки път като погледна тая тема прочитам Най-неприятен водещ....

# 100
  • Мнения: 2 609
Слави, Иван Звездев, Драго и Наталия, това от мен Peace

# 101
  • Мнения: 4 447
А Росен Петров не го видях. Thinking

# 102
# 103
  • Мнения: 7 122
Краси Минев, Борис Календеров, Борето Касабов.
И тримата липсват в анкетата обаче.  Laughing

# 104
  • Мнения: 1 092
Бареков,Иван и Андрей,Вачкова.
бих добавила и юксел кадриев,дано не бъркам името му

# 105
  • Мнения: 5 478
Лееелееее.... ама голям съм идиот! Прочетох заглавието на темата като "най-НЕприятен водещ" и гласувах за Албена Вулева... Оле, ужас  ooooh! ooooh! ooooh!
Ами представете си, че Албена е с един глас по-малко, а Слави с един повече от мен.
Та от изборените (за които не можах да гласувам, да му се невиди) харесвам Иван и Андрей, Слави и Гала (може би... )...

# 106
  • Мнения: 4 392
Бареков,Иван и Андрей,Вачкова.
бих добавила и юксел кадриев,дано не бъркам името му
Бъркаш го. С главни букви се пише. Peace

Гласувах. Grinning

# 107
Нито един от посочените от теб,въпреки че харесвам предаването на Милен Цветков.
Харесват ми водещите на "Календар" по Нова-Ники Дойнов,Косьо Филипов, Галя Щърбева и Юлия Стоянова.(въпреки, че рядко води)
А от Бтв ми харесва Боряна Гидикова.
От тв7 ми ххаресва една много красива водеща на новините ,но не съм сигурна за името - Виктория.......(някоя си)

# 108
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
От тв7 ми ххаресва една много красива водеща на новините ,но не съм сигурна за името - Виктория.......(някоя си)

Валентина не беше ли?  newsm78

# 109
  • Мнения: 1 092
Бареков,Иван и Андрей,Вачкова.
бих добавила и юксел кадриев,дано не бъркам името му
Бъркаш го. С главни букви се пише. Peace

Гласувах. Grinning

 Peace Embarassed

# 110
  • Мнения: 3 459
От изброените само Иван и Андрей.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 921
Като трябваше да избирам най-неприятните не ми стигаха 5 опции, сега едва ги докарах до 5. Пък уж не съм негативен човек  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт