Режим на Пиер Дюкан - 23 част

  • 27 002
  • 613
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 613
Блеки, аз винаги си намирам кусури, и само недостатъците виждам в огледалото Cry
Имам чувстовото че и 40 кг да стана пак няма да се харесам!
А сестра ми сутринта ми вика- ами то от тебе само ребра останали #Crazy
Чак пък толкова не вярвам, ама е хубаво че вървя в желаната посока Laughing

# 541
  • Варна
  • Мнения: 2 785
Ралче, накарай някой да те снима и да се видиш от различен ъгъл. Остави огледалото, че да не стане

# 542
  • София
  • Мнения: 2 613
Дори- това е хубава идея, благодаря Hug
А това няма как да стане, защото на мен ми е много едра структурата по принцип и колкото е да слабея, на "вейка" никога няма да заприличам!
Аз и затова не се целя в непосилни за мен мерки- напромер 60 см талия, но ако я докарам докъм 67-8 ще съм повече от щастлива Laughing Laughing Laughing Laughing

# 543
Здравейте и от мен.
Много хубави бяха плешките снощи даааа.
Тази сутрин кантърчето покажа 66.9 но корема продължава да ми е надут (пред МЦ съм).


Хайде да почерпя с по една кола зеро.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 1 428
Здравейте и от мен. Почти 3 мес. съм Дюканка, благодарение на майка ми , която ми подари книгата. Свалила съм около 6кг Embarassed, но изглеждам мноооого по-добре от преди, а в обиколките....  Laughing. 2 години се мъчих с различни диети, главно на Аткинс - имаше резултати, но като се отпусна и става една  ooooh!. Ходих даже в Китен миналата година да постегна месцата Embarassed, че в къщи не мога да се преборя с мързела да спортувам. И така, сега си хапвам, по Дюкански и си слабея  Laughing Честито на всички, преборили по някое килограмче  Hug

# 545
  • Мнения: 2 180
K_Savova добре дошла!   bouquet
Още една варненка- хайде, че събирам варненки за дюкански купон  Mr. Green

# 546
  • Мнения: 5 873
... Остави огледалото, че да не стане



Пази Боже.

# 547
  • Варна
  • Мнения: 2 785
Джини, казах ти аз Flutter.

Савова е моята пътеводна светлина, заради нея започнах и аз Дюкан - първо само я гледах как се стопява, а след това се навих. Sunglasses

# 548
  • Мнения: 5 873
Джини, казах ти аз Flutter.

Савова е моята пътеводна светлина, заради нея започнах и аз Дюкан - първо само я гледах как се стопява, а след това се навих. Sunglasses

Много ме  радвате.Само хубави неща чета. Hug

# 549
  • Мнения: 853
Савова  welcome

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Савова, добре дошла   bouquet  bouquet  bouquet
Момичета, здравейте и на вас  Hug До сега нямах нет  #2gunfire а сега ми се налага да излизам и ви прочетох отгоре отгоре и набързо, ще се видим след час-два  Heart Eyes

# 551
  • Мнения: 2 180
Пък аз сама се навих като четях мацките, които пишат тук. Sunglasses
А като видях Бачи и Кри направо се побърках!  #Crazy /в добрия смисъл/

# 552
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро,мили момичета!Бързам да споделя с вас,че съм много изненадана и зарадвана.Вече ви писах,че от 1 месец карам на задържащ режим.Не бях се качвала близо седмица на кантара,като мислих,че няма нужда.Тази сутрин се претеглих и за моя радост установих,че съм 1 кг.надолу!!!!
Желая ви красив и отслабващ ден!!
Лили  smile3501 newsm51
Поздравления! Ти си страшен стимул! Нещо снимчици да изровиш newsm78
По този повод да ви нахъсам още малко - майка ми свали 12 кг с Дюкан за около 3 месеца, като направи 5 ударни, 5 смесени и после мина на 3 фаза. Спазва си стриктно протеиновите четвъртъци, но иначе й се случва да си хапва готвено с мазнина. Припомням, че тя е за пръв път в живота си на диета. На 63 год.е.

# 553
  • София
  • Мнения: 3 090
вчера като търсих овесени трици и жената в магазина ми каза, че пшеничните са с по добро разглабващо действие - вие имате ли такива наблюдения?
Сноу твърди същото. Дюкан казва, че са заменяеми, само че според него пшеничните подуват повече корема. Сноу каза, че не й се подува.

# 554
  • София
  • Мнения: 3 090
Кое е по добре да се пие айран или кола лайт?
Аз съм за айрянчето  newsm10
Виви, честито намаление smile3501 newsm51
Ралче  Hug и аз имах периоди на трудно заспиване и често събуждане в началото. Не съм правила нищо специално, въпреки че ми препоръчаха чаша мляко, може и с малко степче. Пробвай!

Общи условия

Активация на акаунт