Режим на Пиер Дюкан - 23 част

  • 26 997
  • 613
  •   1
Отговори
# 75
[labamba_steak_rib_eye.jpg][/img]

# 76
Как да сложа снимка бе момичета.

# 77

Да почерпя и аз с по едно еспресо преди вечерята.

# 78
  • Мнения: 1 890
Няма да ви казвам каква градушка се изсипа тук . Беше по-голяма от орех, къд ти, почти колкото кайсия. Колата ми е на дупки. Направо ужас, валя поне 15 минути. newsm50
Цвети, тц, аз не мога да готвя толкова хубаво. Hug
Брюкс, мерси за кафенцето Hug
Вещи, не устоя, а, намери се нетче за теб.  love001

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Здрасти момичета, браво на тези с постиженията. Държа ви под око и да ви разочаровам  - няма да липсвам много време   Mr. Green - малкият ми иска да тръгваме веднага да се връщаме, дори и да не преспиваме в Равда  Joy Така че малко време ще сте извън зоркият ми поглед  hahaha

# 80
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Здравейте дами  bouquet
Завърнах се от тийм билдинга и положението е малко отчайващо Embarassed
Обяда който ни посрещна беше абсолютно Дюкански - пилешка пържола със задушени зеленчуци и таратор Wink За вечеря имаше адски много неща, като главното беше пълнено агне, но аз го пропуснах и си ядох пилешко бутче, но имаше огромна фирмена торта, която нямаше как да не опитам Embarassed Това всичко беше обилно полята с много алкохол - сигурно бутилка бяло вино съм изпила от 20 до 4.30 тази сутрин Crazy Имаше обаче много танци-манци, така че съм поизразходила малко енергия.
На закуска обаче етърпях пълно поражение: избора беше мекици, пържени филийки, салами, конфитюри и т.н и аз няма избор след нощното пиянстване Embarassed
обяда обаче беше перфектен: всякакви меса на скара и салатки
Преди малко се претеглих - 55 кг та не съм омазала тотално нещата.
Сега отивам на пазар, че нямам нищо Дюканско вкъщи и по-късно ще пиша Wink

# 81
  • Мнения: 3 202
 Simple Smile
  cook  Gift newsm67 за Вивито!
 newsm10 smile3501 newsm18 за Миши!
 newsm66 за бълхата на Муцуна!
Джини  Joy Joy Joy...    chef всички ни направи на готвачи тоя Дюки.
Ралчето!  newsm56 когато те налегнат истинските грижи, нямча да остане време да мислиш, колко ребра ти се виждат. Важно е да се обичаш и да правиш нещата така, че ти да си добре. Стига от това да нестрадат околните.
Ралче, и аз съм така, стават ми дрехи, които не съм носила последните сто години и пак недоволсвам. Току виж ни хареса цел- 35 кг. hahaha
Фоли! Това да си осдтане само в кръга на шегата  Joy
Блек снейк! Ако от четене се слабееше....  Joy
Русалка! килце е триста минус си е хубаво постижение. Grinning
Цвети! На мъжкото око трябва да се има доверие family6

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 19:13 от baci

# 82
  • Мнения: 3 202
Вещи! При тая продуктивност, кой ще ни направи нова темичка утре? newsm78
Фоли! Аз по време на градушката бях в тролея. Цял ден сновахме из Зоопарка и чакахме буря, а тя се яви чак накрая.  Rolling Eyes

Били! Аз искам да отслабна толкова, колкото да се чувствам добре на ходене, тичане и други действия Simple Smile)))
Бруксче! Привет!
Ванче! Хубаво е, че се оправяш вече.  Nature Sunny
Поздрави и за Сноу и Пепито! newsm19
Сега изчезвам, че гърми зловещо...   newsm43

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Вещи! При тая продуктивност, кой ще ни направи нова темичка утре? newsm78


Събота и неделя никой не пише  Cry

# 84
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Сега изчезвам, че гърми зловещо...   newsm43
А изчезваш, аз те чакам цял ден да се появиш-ти сега ще ми бягаш Simple Smile)
И те виждам как си седиш в ложата Wink

# 85
  • Мнения: 1 890
Чао момичета, до следващия понеделник. Стискайте ми палци да не ме застигне бурята по пътя  Joy
Много ще ми липсвате. Незнам дали ще мога да пиша оттам, нямам представа къде ще ходим.
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 2 147
Здравейте Simple Smile
,, и   новата тема ссте изписали бе момичета Hug
Режимна без издънки newsm78
Макар и по- късно да поздравя малката рожденничка newsm59, много здраве и късмет да я съпътстват в живота Heart Eyes :love
Фолп, лек път и приятно изкарване Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 3 202
Чао момичета, до следващия понеделник. Стискайте ми палци да не ме застигне бурята по пътя  Joy
Много ще ми липсвате. Незнам дали ще мога да пиша оттам, нямам представа къде ще ходим.
 Hug Hug Hug Hug Hug
  grinning039 И да се потрудиш над тена  Sunglasses Фоли!
Пепи! Наздраве! Wink)) Като излизам от форума ненатискам изход, а затварям страницата. Сигурно затова се виждам в ложата. Ама не ми се пишат всеки път пароли.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 20:02 от baci

# 88
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Фоли, прекрасно време, много слънце, тен да посъбереш и по-лека да се върнеш Hug!

# 89
  • Мнения: 1 890
Благодаря ви момичета. Ще се отчитам подробно като се върна. А на всички вас лека и режимна седмица, без много изкушения.
 Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт