Ягодка- обсъждане на продуктите- м. септември

  • 32 722
  • 852
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: X
Монда, може ли да ме консултираш за избор на дневна и нощна грижа? Кожата ми е 30+, с тъмни петна след раждането, от нормална към мазна, доста е дебела и няма бръчки.

 Praynig

# 811
  • Мнения: 13 512

Монда, може ли да ме консултираш за избор на дневна и нощна грижа? Кожата ми е 30+, с тъмни петна след раждането, от нормална към мазна, доста е дебела и няма бръчки.

 Praynig
[/quote]
амииии...пъпки, пори?

# 812
  • Мнения: 13 512
Напълних аз една кошница  от английския сайт, ще видя сега кой ще идва насам, 4е да ми ги донесе.

# 813
  • Мнения: 114
Ot  турския -става, но и там има неща колкото в американския.



Има и хубави, от там наистина ли може или си се заблудила.

# 814
  • Мнения: X
Пъпки имам от време на време, порите ми са малко по-широки около носа.

# 815
  • Мнения: 13 512
ами...затруднявам се , да ти кажа. Така цялостна система за грижа ми е трудно да направя, без да  те познавам. Да е един крем-да, ама цялостна грижа- не се наемам. Не съм дерматолог. Виж, ако работех за някоя марка, много щеше да ми е лесно, ама така... Embarassed

# 816
  • Мнения: X
ами...затруднявам се , да ти кажа. Така цялостна система за грижа ми е трудно да направя, без да  те познавам. Да е един крем-да, ама цялостна грижа- не се наемам. Не съм дерматолог. Виж, ако работех за някоя марка, много щеше да ми е лесно, ама така... Embarassed

А добър избелващ продукт би ли ми препоръчала?

# 817
  • Мнения: 13 512
за петната ли? Ами аз никога не съм ползвала подобен продукт и нямам идея. Но мисля, че можеш да пуснеш такава тема и да попиташ кой от какво  е доволен. Много често ме питат за такива избелващи средства.

# 818
  • Мнения: 4 202
http://uk.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=62194&goChar=G
ако някой може да поръча от тук-може ли да ми поръча този, ще му изпратя парите!
през фема става ли?

Най-добре поръчай през Фема, няма оскъпяване  Wink

# 819
  • Мнения: 13 512
http://uk.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=62194&goChar=G
ако някой може да поръча от тук-може ли да ми поръча този, ще му изпратя парите!
през фема става ли?

Най-добре поръчай през Фема, няма оскъпяване  Wink
ОТ UK  не става

# 820
  • Мнения: 4 202
http://uk.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=62194&goChar=G
ако някой може да поръча от тук-може ли да ми поръча този, ще му изпратя парите!
през фема става ли?

Най-добре поръчай през Фема, няма оскъпяване  Wink
ОТ UK  не става

Светнах какво питаше Наоми, но късно  Embarassed

# 821
Някой плащал ли е с виртуалната Виза на ДСК? До сега не съм имала проблеми с други сайтове но при този нещо не става.  Възможно ли е да е заради банката?


Коригирам се. Разгледах по -предни теми и видях, че не може.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 08:36 от talina

# 822
  • някъде
  • Мнения: 979
Може ли да ми препоръчате измиващ продукт за лице  и нощен крем PraynigС нормална кожа съм,леееко мазнееща в т-зоната.

# 823
  • Мнения: 1 204
здравейте
опитвам се за пьрви пьт да пусна порьчка,стигнах до плащането,написах всички данни за каратата,но не става  newsm78 може ли проблема да е в това че картата е на мьжа ми, тя е Visa electron и сьм пазарувала с нея от френския сайт на La redouta
изписва ми това

Transaction rejected, please re-enter all details and resubmit, or use another credit card, or check with your credit card company if there is still a problem. 
 

# 824
  • Мнения: 13 512
здравейте
опитвам се за пьрви пьт да пусна порьчка,стигнах до плащането,написах всички данни за каратата,но не става  newsm78 може ли проблема да е в това че картата е на мьжа ми, тя е Visa electron и сьм пазарувала с нея от френския сайт на La redouta
изписва ми това

Transaction rejected, please re-enter all details and resubmit, or use another credit card, or check with your credit card company if there is still a problem. 
 

да не би да няма достатъчно пари ?

Общи условия

Активация на акаунт