Предпочитана марка краве сирене?!?!

  • 2 410
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Купувам само на Сердика Добрич.  Grinning
Последният път уцелих страхотна партида(но и цената му литна до небесата вече Tired). Бяло, не много солено. Режеше се на страшно тънки резени и нямаше шупли. Peace
Трябваше да му щракна една снимка.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 985
Купувам Елби-овче и краве,много е хубаво  bowuu.Допреди няколко месеца взимах на Лакрима,но нещо го развалиха   Tired

# 17
  • Мнения: 1 092
купувам само "Елена" и "Маджаров" Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
Елена  Peace

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

 Нямам предпочитана марка.Просто гледам на щанда да ми хареса на вид.Да е бяло и твърдо, за да не се разкашка за един ден във водата.

И аз така процедирам  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 188
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.
Да, и освен това е солено и има вкус на сирене, а не на нещо кисело и с неясен произход.

Казаха ми че в киселото мляко Пършевица производителя слага костно брашно за сгъстяване, та по този повод гледам да не купувам почече продукти с тази марка Sick

# 21
  • Мнения: 6 029
днес взех сирене Пършевица... страхотно е.

# 22
  • Мнения: 4 392
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.
Да, и освен това е солено и има вкус на сирене, а не на нещо кисело и с неясен произход.

Казаха ми че в киселото мляко Пършевица производителя слага костно брашно за сгъстяване, та по този повод гледам да не купувам почече продукти с тази марка Sick
Откъде ти е информацията?

# 23
  • Мнения: 27 524
Каквото и да харесам, винаги търпи промяна и разваляне, сигурно няма, та общо взето нямаме определена марка.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 457
Не купувам определена марка. Избирам на място в магазина  Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
Купувам само "Елена".

Млечен Свят най-много ми допада.
Да нямаш предвид "Млечен път" newsm78

# 26
  • Мнения: 278
Пършевица в саламура - страхотно е. Но горната информация е малко смущаваща. От къде пък сега измислихте,че се слага костно брашно??

# 27
  • Мнения: 6 029
Пършевица в саламура - страхотно е. Но горната информация е малко смущаваща. От къде пък сега измислихте,че се слага костно брашно??

аз на такива твърдения не вярвам. чул от някой си, дет чул от майката на една, чиято приятелка има съседка, която разбрала от мъжа на колежката си. маани.

# 28
  • Мнения: 2 865
Купувам само "Елена".

Млечен Свят най-много ми допада.
Да нямаш предвид "Млечен път" newsm78

Не.

# 29
  • София
  • Мнения: 718
Роса . Peace

Общи условия

Активация на акаунт