Каква пинсета?

  • 3 906
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Имам 2 Solingen - различават се по формата на върховете. И от двете съм много доволна. Peace

# 16
  • Мнения: 2 211
Сигурно вече съм сменила поне пет от реномирани марки и все не бяха както трябва. Купих си от парфюмерия проста, черна пинсета за 1 лв., от която съм много доволна.

# 17
  • Мнения: 544
моята е на Топ чойс, струваше около 12лв, ами какво да кажа изобщо не мога да я сравня с обикновените ми

# 18
  • Мнения: 624
моята е на Топ чойс, струваше около 12лв, ами какво да кажа изобщо не мога да я сравня с обикновените ми

Venera-81,откъде купихте тази пинсета?

# 19
  • Мнения: 624
Момичета,а какво ще кажете за тази пинсета,все си мисля,че толкова голяма няма да е удобна newsm78 newsm78 newsm78
http://asseenontv.bg/product.php?lang=1&prodid=175

# 20
  • Мнения: 17 546
Черна някаква,куче марка,80 ст.,перфектна.
Абсолютно! Има ги в почти всички магазини за левче. В червено пластмасово калъфче. Какви ли не ми се подмятат из нас, тази е просто супер яка. Не изпуска и най-тъничките или къси косъмчета!

Момичета,а какво ще кажете за тази пинсета,все си мисля,че толкова голяма няма да е удобна newsm78 newsm78 newsm78
http://asseenontv.bg/product.php?lang=1&prodid=175
На тези неща нямам никакво доверие!

# 21
  • Мнения: 6 017
Не и знам марката на моята, но ми върши страхотна работа...

# 22
  • Мнения: 1 250
Тези простите, черните, в червено калъфче на някои вършат работа, да. На мен не. Ползвам Солинген от доста време, доволна съм.

# 23
  • Мнения: 544
моята е на Топ чойс, струваше около 12лв, ами какво да кажа изобщо не мога да я сравня с обикновените ми

Venera-81,откъде купихте тази пинсета?
Тази пинсета я взех от магазин Кокона на ул Преслав мисля беше(във Варна), имаше и други на Топ чойс-на различни цени,но след като пробвах всички се спрях на тази и изобщо не съжалявам

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 277
И аз съм много доволна от черната Laughing Купих си Титания за 4 лв преди няколко месеца-ей голям боклук излезе. А  черната верно е куче-марка Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 971
Аз имам на Solingen, но не съм особено доволна Confused

На Solingen има голям избор на пинсети и може би не си улучила модел който да ти е удобен.   Thinking  Аз също ползвам на Solingen и съм много доволна от тази която имам  Peace


Марка Solingen няма.
Марката солинген не е немска, а някаква, която се възползва от утверденото име на града Солинген (местност по-точно), където име няколко утвърдени фирми.

# 26
  • Мнения: 3 459
Аз имам на Solingen, но не съм особено доволна Confused

На Solingen има голям избор на пинсети и може би не си улучила модел който да ти е удобен.   Thinking  Аз също ползвам на Solingen и съм много доволна от тази която имам  Peace


Марка Solingen няма.
Марката солинген не е немска, а някаква, която се възползва от утверденото име на града Солинген (местност по-точно), където име няколко утвърдени фирми.
Доколкото аз знам Solingen са производство на TITANIA.Когато си купувах моята пинсета отпред на опаковката пишеше TITANIA с червени букви.Като я обърнах отзад пишеше нещо от рода на ТITANIA by Solingen или нещо такова.А на самата ми пинсета от едната страна пише Solingen.С пилата ми е същия случаи. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 211
Солинген е град в който са много развити този род производства. Така че, фирмата е ТИТАНИА , а мястото на производство СОЛИНГЕН.

# 28
  • Мнения: 2 381
Моята е на АVОN.Засега е ОК.Преди това имах една като"щипка" от времето на майка ми.Не зная каква марка е.

# 29
  • Мнения: 5 698
Препоръчвам ти да си вземеш на TITANIA много са добри  Wink
Каква е цената и от къде може да се купи?Има ли различни видове пинсети на TITANIA?

Общи условия

Активация на акаунт