Разкажете за него

  • 1 747
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Kak Сийка е уникална да Laughing

Радвай се, че мъжът ти е широкоскроен и с чувство за хумор.  Wink Познавам жени, които са си изкарвали боя за далеч по-безобидни неща...  Joy

Да ме набил, че да си легна по-рано  bashLaughing Нямаше да ме цепи дебелата тиква и нямаше да ми се налага да си сменям самоличността във форума  от срам ooooh! hahaha Пък той само м smile3533е бъзика от сутринта насам. Няма за какво да ми се сърди-той знае колко си го обичам  loveuuu

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Няма такъв мъж до момента, който да ми е преобърнал представата(и аз като Как`Сийка ще кажа всъщност представата за какво)?
Няма такъв мъж, заради когото съм се променила и който да е оставил трайна следа в живота ми.Поне засега.
Мъжете са си мъже.

# 17
  • Мнения: 25 651
Нямаше да ме цепи дебелата тиква и нямаше да ми се налага да си сменям самоличността във форума  от срам ooooh!

Мезето е виновно, ша знайш!   Naughty

# 18
  • Мнения: 599
Да,имаше такъв мъж в живота ми.За кратко,но съм му благодарна и до ден днешен,че ми отвори очите.не ми се разказва сега.Може би друг път.Иначе напълно те разбрах какво питаш michellabams Peace

# 19
  • Мнения: 2 211
Сигурно аз нещо не съм у ред, но такъв мъж в животът ми не е имало. Винаги след първоначалното главозамайване отрезнявам и виждам повече недостатъци, така че не е имало някой мъж, от който дотам да се вдъхновя, че да се променям и да остави следа у мен. Но, нали знаете,  никога не казвай никога!

# 20
  • Мнения: 1 568
Не те разбирам. Искаш да кажеш,
че всяка от нас живее или е живяла
с грешна представа за мъжкия пол,
докато изведнъж не се е появил този,
който е обърнал всичко наопаки, така ли...
Не, няма такъв случай при мен. От много
ранна детска възраст знам, че мъжете не
са жени и жените не са мъже. Не се е налагало
някой да ми обръща представите, много съм земна.



Няма такъв мъж!
Всеки ми е дал нещо различно от предният и за никого не си спомням със сълзи на очи!
Номер 1 е винаги настоящият,в когото съм влюбена!!!

# 21
  • Мнения: 1 731
Ами има -да и това е съпругът ми.той е първият качествен мъж в живота ми след многото идиоти на които бях попадала.Особено този преди него.Още се чудя как съм могла да се влюбя в такова животно. #2gunfireТъпанарка голяма съм била.Ама карай .Всяко зло за добро.
Мъжът ми ми промени представите за мъжкия пол.Бях си казала,че явно всички са едни недорасли глупаци и идиоти,докато не го срещнах него.Спокоен,уравновесен,мил,нежен...това е бащата на децата ми. Hug

# 22
  • Мнения: 81
Ами има -да и това е съпругът ми.той е първият качествен мъж в живота ми след многото идиоти на които бях попадала.Особено този преди него.Още се чудя как съм могла да се влюбя в такова животно. #2gunfireТъпанарка голяма съм била.Ама карай .Всяко зло за добро.
Мъжът ми ми промени представите за мъжкия пол.Бях си казала,че явно всички са едни недорасли глупаци и идиоти,докато не го срещнах него.Спокоен,уравновесен,мил,нежен...това е бащата на децата ми. Hug

Ох, колко е хубаво да прочетеш такова мнение за настоящия..... Моля, много моля хората, които ме познават лично - ако прочетете случайно този пост, никога не ме питайте какво ме е накарало да го напиша... Само да споделя, че мнооого ми липсват тези качества - спокоен, уравновесен, мил, нежен... Пък до скоро не се имах за грозна, ама на - не ме забелязва човека, и това е... Може и аз да съм си виновна, че не слагам къса пола като вечеряме, ама.... Много ми е терсене! Дали аз пък не съм нещо превъртяла? Отчаяна съм  Cry

# 23
  • Мнения: 1 568
Ами има -да и това е съпругът ми.той е първият качествен мъж в живота ми след многото идиоти на които бях попадала.Особено този преди него.Още се чудя как съм могла да се влюбя в такова животно. #2gunfireТъпанарка голяма съм била.Ама карай .Всяко зло за добро.
Мъжът ми ми промени представите за мъжкия пол.Бях си казала,че явно всички са едни недорасли глупаци и идиоти,докато не го срещнах него.Спокоен,уравновесен,мил,нежен...това е бащата на децата ми. Hug

Ох, колко е хубаво да прочетеш такова мнение за настоящия..... Моля, много моля хората, които ме познават лично - ако прочетете случайно този пост, никога не ме питайте какво ме е накарало да го напиша... Само да споделя, че мнооого ми липсват тези качества - спокоен, уравновесен, мил, нежен... Пък до скоро не се имах за грозна, ама на - не ме забелязва човека, и това е... Може и аз да съм си виновна, че не слагам къса пола като вечеряме, ама.... Много ми е терсене! Дали аз пък не съм нещо превъртяла? Отчаяна съм  Cry




Ооооо не дей така мила!
Доколкото разбирам скоро си родила в депресия си значи! Животът е прекрасен! Ако искаш пиши ми на лични,ако имаш нужда от другарче!!! spoko

Общи условия

Активация на акаунт