За гостите във форума. За невиделите. За нечулите.

  • 2 566
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ия - не знам дали знаеш, понякога мейла за потвърждаване се получава в спама

как така,аз не разбрах Blush

При мен например се получава там където пише спам писма и аз от там го потвърждавам.
Писмото е от bg petition

# 16
  • Мнения: 4 053

и мойто е от там,и като потвърдих,ми изписа,че вече е било потвърдено  Thinking

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 10:12 от Мони *

# 17
  • Мнения: 3 743
Получих мейла, не беше в спама (в абв-то)

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Видях че се подписва и само пращам подкани тук и там ама останаха 110 гласа още

# 19
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Като гледам сестра ми още не е успяла да подпише. То не беше борба то не беше чудо. Ами като, че има първа среща с техниката. Ама напредваме. Интересно приятели, които ми казаха че са потвърдили и с мейл още не са се показали в списъка.

# 20
  • Мнения: 3 540
Какво ще кажете ако гласовете са повече.Смятам да разпечатам петицията и да я разлепя на места където ще се види от много хора.И до нея точния интернет адрес. Thinking

# 21
  • Мнения: 534
Подписах тази петиция отдавна.Бях забравила и преди месец опитах пак но ми каза ,че вече съм подписала.Да ,ама не се намирам!Затова днес използвах друг адрес.Чудя се дали това трябва да е начина?

# 22
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Какво ще кажете ако гласовете са повече.Смятам да разпечатам петицията и да я разлепя на места където ще се види от много хора.И до нея точния интернет адрес. Thinking


Да са повече е добре, аз ще продължавам да казвам.

# 23
  • Мнения: 4 585




Аз така подписах, а отговора ми дойде в спам кутията. На gmail.com съм.

# 24
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Вече два пъти подписвам от различни мейли и не съм получила нищо Thinking

# 25
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Една приятелка си даде днес данните да я подпиша, тя няма мейл и посочих кутията на синът ми, но нямам отговор. Тя също ми каза, че ще ми събере още имена и данни от нейни колеги, които нямат мейл, но аз не знам какво да правя с тях. Може днес заради айпито да нямам отговор.

3056 гласа браво

# 26
  • Мнения: 4 585




Като че ли петицията сега набира скорост. Писах в клуба на социалните работници.
Видях един лекар подписал, навярно и други биха подписали, не намерих техен клуб.

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
О и сестра ми се е справила и каквато си е устата и готина забележка е направила.

# 28
  • Мнения: 3 743
Пуснах тема и в нашия форум Peace, дано я видят и подпишат повече хора Praynig

# 29
  • Мнения: 3 540
Петицията ще бъде внесена в народното събрание на 15.09 07г. -първия учебен ден.

Подписвайте в името на нашите деца!

Общи условия

Активация на акаунт